بررسی علمی سال 2012 توسط ناسا

تاريخ ارسال : 27 عقرب 1388
ارسال شده توسط : مدیر وبسایت
نويسنده : مدیریت
منبع : universetoday.com
تعداد بازديد : 65536

هرگونه سرنوشت مرگبار برای زمین در 21 دسمبر 2012 میلادی دروغ و بی اساس می باشد

بعد از این همه گمانه زنی و بحث در مورد سال 2012 حالا ناسا هم تصمیم گرفته تا با این دروغ و ادعای پوچ بجنگند. آقای دون یومانس مدیر دفتر اجرام مجاور زمین ناسا یک فلم ویدیویی و یک مقاله ارایه نموده که حاوی واقعیت های علمی در مورد اتفاقات آسمانی سال 2012 می باشد.
آقای یومانس با این کار خود توضیح میدهد که در سال 2012 هیچ اتفاقی نمی افتد. حالا ما هم خوشحالیم که این مقاله را جزو مطالب علمی برای رد پیش گویی های شوم سال 2012 برای شما ارایه میدهیم.

آقای دون یومانس پژوهشگر ارشد علمی ناسا


مصاحبه آقای یومانس را در یوتوپببینید


ماه و زمین از نظر سفینه فضایی گالیله در 16 دسمبر 1992، یعنی 8 روز بعد از رویارویی این سفینه با زمان. در آن زمان سفینه فضایی گالیله از فاصله حدود 6.2 میلیون کیلومتر به عقب نگاه کرد تا این تصویر زیبا را از ماه در مدار زمین بگیرد. تصویر از ناسا.
ظاهرأ در پایان سال 2012 علاقمندی خاصی به اجرام آسمانی، موقعیت و مدار آنها وجود دارد. من هم مثل شما علاقمند کتاب یا فلم خوبی در مورد اتفاقات فضایی اما فلم یا برنامه های تلویزیونی در مورد سال 2012 اساس علمی ندارد. حتی خبر های تقلبی و دروغ به نقل از ناسا نشر شده که گویا در سال 2012 یک اتفاق فضایی رخ میدهد و این اتفاق واقعیت علمی دارد.نیبیرو نام یک سیاره تخیلی است که در مسیر برخورد با زمین قرار دارد، اما به سادگی می گویم که چنین چیزی اصلأ وجود ندارد. هیچ شواهد معتبری بخصوص هیچگاه تلسکوپی یا دیگر ابزار نجومی وجود چنین جسمی را ندیده و وجود آن را رد می کند. حتی هیچ شواهدی دال بر اثرات گرانشی یا جاذبه ایی این جسم بر هیچ یک از اعضای منظومه شمسی ما دیده نشده.
بناء هیچ پیشگویی معتبری برای اتفاقات نجومی در سال 2012 میلادی وجود ندارد. فعالیت خورشید همیشه بصورت یک دوره 11 ساله بوده که دوره بعدی اوج فعالیت های خورشیدی بین سالهای 2010 تا 2012 می باشد. اما زمین بطور منظم این دوره های افزایش فعالیت خورشیدی را بدون هیچگونه اثرات قابل نگرانی تجربه نموده. میدان مغناطیسی زمین به مثابه یک سپر خوب ذرات شارژ دار خورشید را همیشه دفع میکند. اما بر اساس یک دوره زمانی حدود 400 هزار ساله این قطب ها جابجا می شوند. ولی هیچ شواهدی بر تکرار این گونه جابجایی در سال 2012 وجود ندارد. حتی اگر قرار باشد این جابجایی چند صد هزار ساله میدان های قطبی آغاز شود، هیچگاه بر گردش زمین و یا بر جهت گردش محور زمین تأثیر نمی گذارد و چنین تغییر و جابجایی فقط در توان رستم دستان یا همان سوپر من فلم های تخیلی است که زمین را از جا می کند.
یگانه کشش گرانشی یا جاذبه ایی مهمی را که زمین تا هنوز تجربه کرده و همیشه تحت تأثیر آن قرار دارد، نیروی جذر و مد میان زمین و ماه است. در چند دهه آینده هم هیچگونه هم خط شدن میان سیارات پیش بینی نشده و زمین هم در سال 2012 از میان صفحه کهکشانی عبور نمی کند. در ضمن حتی اگر این گونه هم خط شدن اتفاق بی افتد، اثرات آن بر زمین بسیار کم و قابل چشم پوشی است. هر ماه دسمبر زمین و خورشید تقریبأ با مرکز کهکشان راه شیری هم خط میشوند، اما این یک اتفاق سالانه است و هیچ پیامدی هم به دنبال ندارد.
بنابرین پیش بینی تغییرات شوم یا سرنوشت مرگباری برای زمین در 21 دسمبر 2012 میلادی همه دروغ و بی اساس می باشد. در قرن های گذشته هم بار ها سرنوشت شومی برای زمین پیش بینی شده بود. خوانندگان این مقاله کاش همه فلم های دانشمند مهم نجومی آقای کارل ساگان را دیده بودند. اما برای کسانی که با کار های آقای سگان آشنا نیستند  می گویم که آقای ساگان چندین سال قبل گفته بود " ادعا های بزرگ و خارق العاده نیازمند شواهد خارق العاده اند" و باور چنین سرنوشت شوم برای زمین در سه سال بعد دور از تصور است. از سوی دیگر اگر قرار باشد چنین اتفاقی بی افتد چرا جهانیان بی تفاوت نشسته اند.
کسانی که ادعای چنین اتفاقات شوم و جدی را برای 21 دسمبر 2012 می کنند، باید ثبوت ادعای خود را هم برای مردم پیش کش کنند. کجاست شواهد این اشخاص؟ دانش این افراد برای این ادعا بر مبنای چیست؟
در واقع این افراد هیچ ثبوتی در دست ندارند و تمام ادعا ها، پیش بینی یا هر گونه اسراری که در قالب کتب، فلم های مستند و یا مقالات انترنتی در این مورد نمی تواند هیچ واقعیتی را تغییر دهد. در اخیر می گویم که هیچ ثبوت معتبری برای این ادعا ها وجود ندارد و نمی تواند هیچگونه اتفاق غیر طبیعی را برای دسمبر 2012 را ثابت بسازد.نظرها :

17 قوس 1388 nasser ghiasi :
عالی بود. کمی خیالم راحت شد. گفتم اگه 2012 دنیا نابود بشه، آیا این همه تکنولوژی و فرهنگ و تمدن هم از بین خواهد رفت

18 قوس 1388 احسان :
اینا واسه تبلیغات دست به هر کاری میزنن این که تازه خوبه!
مطمئن باشید تمام این شایعه ها از چندین ساله پیش برنامه ریزی شده تا یه سری از ساخت فیلم و این جور چیزا سود ببرن.
بعدشم حالا دعا کنید تا 2 سال دیگه مردم با جنگ و بمب و اینجور چیزا همدیگرو نکشن تا 2012 خدا بزرگه!

18 قوس 1388 نوژن :
ولی خداییش چی می شد اگه این تمدن بشری یه جا نابود می شدا!

19 قوس 1388 م.پ :
اگه یادنون باشه چند سال پیش هم می گفتند سال2000 پایان دنیاست ولی دیدیم که هیچ اتفاقی هم نیفتاد.

19 قوس 1388 جواد :
من که خيلی ناراحت شدم از اين که دنيا در سال 2012 به پايان نميرسه
تازه دنيا داشت از دست اين همه انسان مريض يک نفس راحت می کشيد
ولی اگر در سال 2012 اين اتفاق نيفته من آرزو ميکنم به همين زودی ها تا وقتی که من زنده هستم اين را با چشمانم ببينم

22 قوس 1388 Hamed :
من که خيلی ناراحت شدم از اين که دنيا در سال 2012 به پايان نميرسه
تازه دنيا داشت از دست اين همه انسان مريض يک نفس راحت می کشيد
ولی اگر در سال 2012 اين اتفاق بیوفته خیلی بهتره

26 قوس 1388 دانیال :
حیف شد.
خدا میدونه که من چقدر خوشحال بودم که 2012 دنیا میخواد نابود بشه.
ایشالا که میشه...

28 قوس 1388 نگار :
قطعا سال 2012 اگر هم قرار باشد آخرالزمانی رخ دهد ،به این شکل نیست! البته فراموش نکنیم که "خبر دهندگ، دروغ گویانند"

2 جدي 1388 mehrad :
جالب بود و با ذهن انسان سازگار
ولی چیزی به عنوان قدرت برتر وجود داره و غیر قابل انکار
که ما از اون به عنوان قدرت الهی یاد می کنیم پس اگه اون وجود داشته باشه ممکنه اتفاق بیفته البته ممکنه پس همه چیز به زمان بستگی داره و باید بشینیم و تماشا کنیم

4 جدي 1388 عقيل :
با سلام من دارم در مورد جو زمين و لايه اوزن و اين رويداد تحقيقاتي به عمل مي اورم لطفاً اعطلاعات خود را در اختيار من بگزاريد تا من هم به نتيجه اي برسم

11 جدي 1388 آتیلا :
من امیدوارم که این اتفاق به وقوع بپیوندد هیچ چیز به اندازه این ماراتون خسته کننده و بی نتیجه زندگی نیست .
زین خلق پر شکایت گریان دلم گرفت ....
البته این فقط پیشگویی قوم مایا نیست بلکه بسیاری از مکاتب دیگر نیز به آن معتقدند.
ناسا نیز اعلام نموده که یک طوفان خورشیدی بسیار بزرگ در بین سالهای 2012 تا 2013 به وقوع خواهد پیوست که که کمترین مشکلی که برای ما ایجاد خواهد نمود یک قطعی برق بسیار عظیم در مقیاس جهانی خواهد بود . که این را یک فاجعه بسیار بزرگ تلقی نموده است .

13 جدي 1388 محمد :
ادعای نابود شدن زمین توسط قوم مایا گفتهشده، قابل ذکر است که تمام پیشگویی های این قوم به وقوع پیوسته، همانند خسوف ، کسوف ، تاریخ جنگ و غیره..

13 جدي 1388 محمود :
خودا کنه که نشه چون من تازه میخوام گناهامو پاک کنم

16 جدي 1388 shadi :
به نظر من که هیچ چیز مشخص نیست هرچی خدا بخواد همون می شه شاید امروز شاید فردا شاید سال 2012 شاید هم هیچ وقت!اگر بخواد با این رویداد همه چیز از بین بره پس امام زمانمون چی می شه؟ چیزی که در قران اومده و حتما یه روزی ظهور می کنه و بعد از اون همه چیز تموم می شه!!!!!!!!!!!!

17 جدي 1388 حسین :
بد نیست به این وبلاگ یه سری بزنید تا این مطالب رو هم که میگه دنیا داره نابود میشه رو مرور کنید که همش با مدرک هستش

19 جدي 1388 Afshin :
پس این همه حرف در مورد نابودی زمین چیست؟

19 جدي 1388 حامد :
من از ته دل دوست دارم 2012 اونی باشه که شما بهش میگین شایعه
مخصوصا الان مقاله‏ای خوندم که نوشته بود پسری ایرانی که الان 18 الی 20 سال داره در اون سال سرنوشت دنیا رو عوض می‏کنه
در ضمن ما باید به متافیزیک هم توجه کنیم

22 جدي 1388 ماندی :
به نظر من که همه اونایی که هنوز می گن که ادعای نابود شدن زمین توسط قوم مایا گفتهشده، قابل ذکر است که تمام پیشگویی های این قوم به وقوع پیوسته، همانند خسوف ، کسوف ، تاریخ جنگ و غیره..
از این جور چیزا خیلی احمق و خرند.چون شماها دارین حفای یه تمدن عقب مونده رو گوش میدن و به تمدن خودمون که این همه پیشرفته بودش و تو این چیزا بودن توجه نمیکنن.اگه همچین چیزی بودش اونا گفته بودن.یه خرده به عقلتون رجوع کنین شش میلیارد سال دیگه تازه نور خورشید کاهش پیدا می کنه.

22 جدي 1388 افروخته :
به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال ۲۰۱۲ بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.
از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر ۱۱ سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
اتمسفر زمین می تواند از این برخوردها خود را مصون نگه دارد اما خسارات جدی را بر روی ساختارهای اجتماعی و اقتصادی روی زمین وارد می کند.
ستاره شناسان این پدیده ها را از سال ۱۸۵۹ رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می ۱۹۲۱ توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.
در گزارش ۱۳۲ صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: “انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال ۱۸۵۹ امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای ...

3 دلو 1388 meh :
سلام
چه خوب می شه همه با هم بمیرن و هیچ کس مرگ عزیزشو نبینه و داغدار نشه....راحت میشینم حونه پیش مامانو بابام فوقش چندتا قرص خواب اور می خوریم و می خوابیم بعدش همه چیز تموم می شه ...هم از شر این همه غصه و ناراحتی و بیکاری و بی پولی خلاص می شم هم هیچوقت درد بی پدر و مادر منودن رو تجربه نمی کنم .... خیلی خوب میشههههههه من که راضیم...D:

7 دلو 1388 پروانه نصیری :
ممنون خیالم راحت شد اخه من تازه دارم یه نینی کوچولو میارم و دلم میخواد سالیان سال کنارش باشم . اخه بعد از یک عمری تازه عاشق شدم.

8 دلو 1388 علی :
من یک مقاله درباره ی این موضوع شنیدم دانشمندان مختلف نظریه های مختلف دارند و نمیتوان یک نظر واحد انتخاب کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 دلو 1388 rvs :
آیا شما تا به حال دو آهنربا را که قطب های آن مخالف هم باشند نزدیک یکدیگر قرار داده اید؟ اگر جواب شما منفی است امتحان کنید. اگر در روز یاد شده همه سیاره ها نزدیک هم و در یک خط قرار گیرند بعید نیست که تغییر قطب و چرخش در کره زمین داشته باشیم.

26 دلو 1388 peresident mehdi :
این موضوع 100% صحت دارد . من بیش از 5 سال است در این باره تحقیقات کامل انجام دادم.

26 دلو 1388 سالار :
شاید مردن سخت باشه ولی آیا دیدن مرگ عزیزان وهم نوعان در مقابل چشمانمان سختر نیست..چرا دوست دارید این اتفاق بیفتد..؟

26 دلو 1388 2012 :
بهتر چه خوب ميشه 2012 پايان دنيا باشه چون دنيا از شر ادما و هم ادما از شر خودشون راحت ميشن و يك دفعه همه چي تموم ميشه

30 دلو 1388 توان :
شما مدرکی دارین که این ادعاهارو رد کنین؟ چون منم می تونم ادعا کنم که شاید زمین نابود بشه! پس اگه می تونین این نظریه رو با مدرک رد کنین نه با شروبرات!!!!!!!!!!

8 حوت 1388 محمد :
سلام برای همه ی اونایی که اینقدر اوهامی هستند و پیام فرستاده خداوند رو رها کردند و به عقیده یه موشت پیشگویی . . . گوش میدن متاسفم وای بر ما و لعنت بر مسببش.

9 حوت 1388 مسعود مسی :
پس المپیک 2012 چی میشه
ولی اگه بشه دلم واسه خواهرم از همه بیشتر تنگ میشه آخه خیلی دوسش دارم

14 حوت 1388 علی :
به نظر من نه این قضیه رو نه میشه کاملا تایید کرد و نه میشه کامل رد کرد. پس بهترین کار اینه که ما با فرض اینکه احتمال پایان دنیا در 2012 وجود داره حداقل این دو سال رو خیلی بهتر و پاک تر زندگی کنیم که اگر مردیم پاک بمیریم و اون موقع افسوس نخوریم که با این که روز مرگمون رو یه جورایی بهمون رسونده بودن از فرصت استفاده نکردیم. اگر هم که این اتفاق نیفتاد 2 سال خوب رو ضمیمه زندگیمون کردیم. یادتون باشه هر چقدر ما خودمون رو دوست داریم خدا ما رو بیشتر دوست داره چون که خودش ما رو به وجود آورده.

21 حوت 1388 ایدا :
من میگم بد نیست مطلب هایی هم درباره ی قوم مایا بنویسید من میگم حتی 1% اگر احتمالش باشه باید بررسی شود

22 حوت 1388 Ali Shafieian :
هشدار ناسا: سال ۲۰۱۲ تمام دنیا خاموش می شوداخبار جالب ۲۱م اردیبهشت ۱۳۸۸
( 84 نفر امتیاز داده اند)
Loading ...
ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال ۲۰۱۲ به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.
به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال ۲۰۱۲ بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.
از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر ۱۱ سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
اتمسفر زمین می تواند از این برخوردها خود را مصون نگه دارد اما خسارات جدی را بر روی ساختارهای اجتماعی و اقتصادی روی زمین وارد می کند.
ستاره شناسان این پدیده ها را از سال ۱۸۵۹ رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می ۱۹۲۱ توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از ...

23 حوت 1388 nightwolf :
شما اگه به شاهکار های قوم مایا نگاه کنی هیچ وقت به حرفاشون و پیشگویی هاشون شک نمیکنی از اون جمجمه انسان که ساختن و دانشمندان گفتن حتی ما الان هم و علم ساختنشو نداریم و همینطور پیش بینی همه ی خسوف و کسوف ها نشون میده نمیتونه سال 2012 الکس باشه ولی تو همه ی اقوام قدیمی عکس هایی از جسمای خارجی که در فضا هستن میبینیم اگر فیلم the fourth kind رو ببنید متوجه میشید که اقوام قدیم با فضایی ها در تماس بودن
این زحمت سالهل تلاشه منه

28 حوت 1388 delta :
هر وقت دقیقا تعیین شد چی میشه به منم بگین توبه کنیم

1 حمل 1389 سال نو مبارک :
سلام
خوبه که سال2012 پایان دنیا نیست من تازه 16 سالمه میخوام زن بگیرم با زن یا دوست دخترم این طوری (....)کنم و هزاران ارزوی دیگر...

4 حمل 1389 غزل :
سلام به نظر من فقط یه شایعه است که خیلیم مسخره است چون همه میدونند امام زمان ظهور میکنه و بعد از چندین سال دنیا نابود میشه

4 حمل 1389 مسعود :
من که خیلی به وجد اومدم تا شنیدم دنیا می خواد یه کمیش نابود بشه آخه تو این دنیای پر از غم و بدی زندگی چه معنایی داره شالا که این اتفاق بیفته ، برو بچ به امید تغییر و تحول در 21/دسامبر/2012 عامین !!

6 حمل 1389 H@rry :
سلام
از نظر من اینها همش دروغه!
البته بعد از تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم!
یعنی 21 دسمبر سال 2012 جهان تمومه!
پس تکلیف ظهور امام زمان(عج) چی میشه؟
پس تکلیف حکومت امام زمان(عج) چی میشه؟

8 حمل 1389 ارش :
به نظر من کل جهان در حال تحولی بزرگ است که همین طور که می بینیم اتفاقات زیادی در این چند ساله اتفاق افتاده و بیشتر مردم دچار دوگانگی شده اند و ایمانها سست شده است ، اینکه انفجاری رخ خواهد داد بیشک رخ خواهد داد ولی زمان ان نامشخص است

11 حمل 1389 شری :
به نظر من میخوان مردم و دو سال سرگرم کنند تا به اهدافشون برسن . همین

14 حمل 1389 2012 :
خدا از زبونتون بشنوه...دیگه کنکور نمیدیم..میریم عشق و حال...صفا سیتی..ولی چقد نماز غذا دارم

18 حمل 1389 بهار :
دستتون درد نکنه داشتم کم کم افسردگی می گرفتم!!!!!!!! می دونید که این پیشگویی را قوم مایا انجام داده است ولی خوب تو قوم مایا خل و چل هایی هم وجود دارد واین موضوع صحت ندارد و هرچی خدا بخواهد همان می شود.

28 حمل 1389 حامد محمدی :
خیلی ناراحت شدم از اینکه ناسا این خبر را تکذیب کرد.کاش دنیا به پایان میرسید و از این همه بدبختی و بیکاری و فقر نجات پیدا می کردیم ولی بازم من امیدوارم که این اتفاق بیافتد ان شاالله

29 حمل 1389 سید حسین :
پایان دنیا در سال 2012 ؟!
ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد! بله، درست متوجه شدید! یا حداقل بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید. اکنون شما 4 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید... قبل از پایان دنیا!
خُب این سخنان عجیب و غریب چیست؟ تا بحال ما از این پیش گویی ها زیاد شنیده ایم، ولی هنوز اینجاییم و سیاره مان هنوز سرجایش است. چرا این سال 2012 اینقدر مهم شده است؟ این اخبار در تمام دنیا در حال پخش شدن است. (مثلا: در روزنامه اعتماد شماره 1300 یا پایگاه خبری تقریب)
پایان دنیا در سال 2012 ؟!
واقعیت این است که تقویم مایا در سال 2012 به پایان می رسد، به همین دلیل مایاها به دنبال هر دلیل مذهبی، علمی، اخترگویانه و تاریخی می گردند تا بیابند که چرا این تقویم می گوید که جهان رو به پایان است. رسالت مایایی کسب قدرتی است که بتواند مردم را در تمام جوامع نگران کند.
متآسفانه من برای تمامی معتقدین به این تقویم خبرهای بدی دارم! هیچ رستاخیز عظیمی در 2012 روی نخواهد داد، ولی چرا؟
تقویم مایایی
تقویم مایا چیست؟ این تقویم توسط تمدنی پیشرفته به نام مایاها در حدود 250 تا 900 میلادی بوجود آمده است. شواهد ...

29 حمل 1389 علي :
ازين كه اين متنو خوندم خيلي ناراحت شدم.چون ديگه نميخاسم واسه سربازيم اقدامي بكنم ولي بااين حساب نميشه ديگه.زندگي ادامه داره بايد رفت.خيلي حيف شد.

30 حمل 1389 مریم :
من می ترسم نمیخوام بمیرم خدا کنه دروغ باشه که میمیریم

6 ثور 1389 hony :
سلام - نمیدونم چی بگم !!!!!!! . یکی میگه فلان مدرک نشون میده دروغه یکی میگه بر اساس پیشگویی قوم مایا که همش درس دراومده اینم درسته توروخدا حداقل با مدرک معتبرتر بیاین جلو یا تموم میشه یا نمیشه . الان ما یه سفر در پیش داریم اما اگه بدونم همچین اتفاقی میفته خوب از کنار خواهر برادرام تکون نمیخورم .

6 ثور 1389 علی .ر.م :
خوب احتمال داره که بخوان یه مسخره بازی در بیارن و ادااطواری که این شایعه رو پخش می کنن.تو جهان سیاست از این کارها زیاد انجام می شه.به اون آماده سازی برای باور دروغی بزرگ می گویند.شاید بخوان کاری مثل برج های دوقلو انجام دهند و یا مااند آن.تو جهان مافیای سیاسی که هم اکنون تو جهان حاکم هست،هیچ چیز بی حساب خرج نمیشه.حتی واسه صد سال دیگه هم باید از امروز برنامه ریزی کرد.خاتمی زمانی کاندید شد که کسی رفسنجانی و اطرافیانش را به فساد اداری مالی و تخریب ایران می شناختند و به بیراهه بردن ایران.یکی از عوامل مهم دوری از آرمانها.توجه شما را به تروری جلب می کنم که توسط یک جانباز در آخر ریاست جمهوریش در یک نماز جمعه توسط یک کلت کمری نجام شد.حال کسی خاتمی را نمی شناخت.چند روز قبل از رأی گیری شایعه کردن که خاتمی داماد خمینی است.ناگاه همه خیال کردند که کسی مثل خمینی دوباره می آید و همه چیز را از نو شروع می کند و غیره.این شد که رأی آورد و رئیس جمهور شد.مثلماً اگر سوابق اداری ایشان و ارتباط ایشان و کابینه رفسنجانی مورد استفاده قرار می گرفت به طور واضح برای تبلیغات انتخاباتی،ایشان شاید صد هزار رأی هم نمی آورد.
برای تخریب برج های دوقلو هم از قبل برنامه ریزی شده بود.از قبل شروع به جوسازی علیه القاعده عراق و مانند آن کردند و یک ...

11 ثور 1389 مهتاب :
سلام من استاد دانشگاه هستم. درس فلسفه تدريس ميكنم.
بچه هاي عزيز به طور اتفاقي اين سايت رو ديدم بايد بگم منظور از پايان جهان در سال 2012 تمام شدن دنيا نيست. پيش بينيه قوم مايا ها در باره ي برج هاي دوقلويه امريكا اينگونه بود(2كوه كه بر اثر رانش به هم برخورد ميكنن)نتيجش چي شد يه هواپيما بهش برخورد كرد. سال 2012 به منظور يكي شدن تمام قاره ها با همه.
اگر به خارج سفر كرده باشيد ميبينيد كه تمام مرزهاي ايالتها و كشور ها برداشته شده تنها جايي كه هنوز مرز داره آسياست. 2012 به مظور يكي شدن جهان با هم.برقراريه صلح و يك حكومت واحد هستش. فقط همين.
ممنون از سايتتون.

18 ثور 1389 امیر نوری :
امیر نوری هستم از بندرانزلی.خدمت آقایان و خانوم هایی
نظرات متفاوتی رو در سایت گذاشتن سلام عرض میکنم
دوستان اگر واقعا به خدایی که خالق هستی ایمان و باور دارن چه مسلمان چه زرتشت چه مسیحی و چه یهودی باید بگویم در تمام کتاب های نازل شده بر پیامبرانمان اشاره به روز رستاخیز و
با اشاره به کتاب تورات و اجیل بامتن تاریخی اش و خصوصا قرآن به ظهر مهدی امام دوازدهم و ظهور مسیح همزمان با او اشاره شده وتا پایان امامت و نبوتشان زمین به رستاخیز نخواهد رسید پس دوستان اگر منکر این قضیه میشوند بدونند
که 2012که هیچ .....200هم هیچ اتفاقی برای زمین نمیفته
قوم مایا ها رو دوستان به من توضیح بدن کدام پیامبری بر آنها نازل شد تا اونها رو به راه راست هدایت کنه تازه من
فکر میکنم این افکار مایایی دست بردن در کارخداست
راستی یه چیزی بگم شاید موجب خندیدن خیلی از دوستان بشه
دایی و پسر خاله هام انقدر این موضوع رو جدی گرفتن که:
داییم میگه من دیگه این دوسال درس نمی خونم از همه بدتر پسر
خاله هام میگن با پولی که داریم یه سفینه کرایه میکنیم
اونم چی کرایه میکنیم میریم کره ماه نشد مریخ هر کی فکر ندونه فکر میکنه اینا دارن سفر شاه عبدالعظیم میرن بابا بی خیااااااااااااااال ما رو گرفتین

28 ثور 1389 اكيست :
با سلام.من يك اكيست هستم (طريقت حقيحقت).
البته تغييرات آب و هوايي اصلي نه در سال 2012 بلكه در اواسط قرن 21 (2045 به بعد) رخ خواهد داد كه در حقيقت طوفانهاي بين دوره اي هستند مانند آنچه در زمان نوح رخ داد كه بسياري از نواحي جهان مانند تمام انگليس،بسياري از نواحي ساحلي آمريكاواروپا و چين و نواحي جنوبي ايران و هند و 000 به زير آب خواهند رفت و در عوض قاره قديمي آتلانتيس كه در اعماق اقيانوس اطلس چند ده هزار سال پيش مدفون گشته به روي آب مي ايد.همچنين در اواخر قرن 21 زمين توسط انسانهي ساكن در زحل اشغال خواهد شد.در صورت اطلاعات بيشتر به كتاب اك ويديا اثر پال توييچل مراجعه كنيد.البيه اينم بگم در سال2012 تغييرات قابل توجهي رخ خواهد داد كه آنهم مربوط به كارماي تمام انسانهاست.

11 جوزا 1389 دنی :
وقت تعیین کنندگان دروغ میگویند.
واین کار نخواهد شد مگر ناگهانی

14 جوزا 1389 مرتضی :
هیچ اتفاقی نمی افته ... خودتون رو خسته نکنین

19 جوزا 1389 عبدل :
بابا بی خیال...!
نابود میشه که میشه. نابود نمیشه که نمیشه!
زندگیتونو کنید.
اگه زمین نابود بشه که عالی میشه. یه نفس راحت میکشیم. ولی نابود نشه بازم عالی میشه. چون با وجود تمام مشکلات از زندگی لذت میبریم.
برید حالشو ببرید...

29 جوزا 1389 محمد :
به نظر من حقیقت داره پس بهتر نگاه کنیم به زندگی وکمتر گناه کنیم the end

30 جوزا 1389 محمد.qc :
مایا آخر دنیا را در سال 2012 پیش‌گویی کرد
از آپولیناریو شیلی پیکستون نپرسید که آیا پایان دنیا در 2012 است یا نه. ریش‌سفید سرخ‌پوست مایا که در اکتبر 2009 / مهر 1388 در گواتمالا روی صفحه تلویزیون ظاهر شد، اعلام کرد که از این دامن زدن به این موضوع خسته شده است.
به گفته برخی باستان‌شناسان، تقویم مایا آن‌طور که برخی دیگر اظهار می‌کنند در سال 2012 به پایان نمی‌رسد و قدیمی‌ها هم هرگز این سال را به عنوان پایان دنیا نمی‌شناختند. اما روز 21 دسامبر 2012، روز مهمی برای تمدن مایا است.
آنتونی اونی، باستان-اخترشناس در دانشگاه کلگیت در ایالت نیویورک می‌گوید: «این زمانی است که بزرگ‌ترین دوره در تقویم مایا (یک میلیون و 872هزار روز یا 5125.37 سال) به پایان می‌رسد و دوره جدید آغاز می‌شود. در دوران اوج شکوه امپراتوری مایا، آنها تقویم بدون تکرار «شمارش بلند» را اختراع کردند؛ تقویمی با دوره‌ای بسیار طولانی که از بنیان‌های فرهنگی نشات می‌گیرد و به مسئله خلقت باز‌می‌گردد. دوره کنونی تقویم شمارش بلند در آن‌چه مایا به عنوان آغاز آخرین دوره آفرینش (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) می‌داند، در انقلاب زمستانی 2012،به پایان می‌رسد. مایا این تاریخ را که هزاران سال پیش از تمدنش است را به عنوان «روز صفر» یا 13.0.0.0.0. نوشته است و در دسامبر 2012 تقویم ...

30 جوزا 1389 الهام ایرانی :
با توجه به این همه ظلم و بی عدالتی که در این دنیا وجود داره ، خیلی خوب میشه اگه واقعا دنیا تموم بشه.

30 جوزا 1389 محمد :
انشا الله که با دعای خیر همه ی بندگان خداهیچ اتفاقی نمی افتد
آمین یا رب العالمین

12 سرطان 1389 بهار :
بابا اینا همش چرته تا دو سال دیگه خدا کریمه اینا می خوان مردم رو بترسونن که ناسا ضایشون کرد

18 سنبله 1389 یه بنده خدا :
عزیزان هیچ اتفاقه فیزیکی رویه زمین نمیشه اتفاقی که قراره بشه میونه انسانهاست که تو سال 2012 انسانها به دو دسته تقسیم میشن که یکی از این دسته که دارن با پولاشون ذهن سازی میکن با ساختن فیلمها و سرمایه گزاری کردن تو این پروژه پولهای زیادی به جیب می زنن ولی برا چی پول بعد از 2012 خیلی چیزا برا انسانها روشن میشه که خیلی بدتر از فیلم های ساخته شده است برااون دسته از آدمهایی بده که خیلی چیزارو از دست میدن ولی بعد از بدی خوبی هم جای خودشو میگیره و بدی دیگه نمیمونه یادتون باشه جنگ و خون ریزی تو کار نیست یه اشاره کوچیکی میکنم ( از لحاض روحی ) نمیتونم بگم که قرار چی بشه ولی اگه مایل به دانستن هستین به من ایمیل بزنین

19 سنبله 1389 سارا جووووووووووووووون! :
یادمون باشه نمیشه به پیشگویی ها اعتماد کرد حتی تحقیقات علمی
هرپی خدا بخواد همون میشه

20 سنبله 1389 susi :
من با شما موافقم من اصلا به آخر دنیا در سال 2012 اعتقاد ندارم آخه اون روزی که پیش بینی شده این اتفاق می افتد روز تولد منه :(

20 سنبله 1389 ستاره :
خدا براهمه ی ما کافیه اگه به این جمله اعتقاد قلبی داشته باشیم

23 سنبله 1389 رشيدي نيا :
سلام من مطمن هستم اتفاقي بزرگ درسال2012ميافتد چرا كه جنگاي عراق و افغانستان و برجهاي دو قلو از 27 سال پيش برنامه ريزي شده بود تقريبا 17 سال قبل از حملات كه در ابتدا همين سخنان نابودي جهان رو شروع كردن و نابودي جهان در سال2000 من مطمن هستم نبرد بين كشور عزيزمان ايران با اسراعيل نامرد پيامد اين تبليغات خواهد بود كه امروز با اتش زدن قران مقدمات ان پايه ريزي شد

27 سنبله 1389 حامد :
سلام يكي از دوستان چيز جالبي گفته اونم اينكه تمدنها به هم نزديك ميشن و منظور از تغييرات عظيم تغيير در مناسبات جهاني بين مردم هست نه تخريب و انهدام جهان .
احتمال اين اتفاقات در نشونه هاي آخر الزمان كه اكثرمون شنيديم و خونديم هست ، پس با نشونه هاي درست كه حداقل علماي دينمون قبولشون دارن و با عقل بايد حركت كنيم.
امروز قرآن سوزوندن و فردا از اين دست كارا بيشتر ميبينيم چيزي به ظهور آقامون نمونده...
مطمئن باشيم و با ايمان ....
ياعلي

28 سنبله 1389 بی نام :
سلام.هرگز دنیا در سال 2012 به پایان نخواهد رسید.اما شاید فقط شاید اتفاقات مهمی روی دهد.البته من مدارکی دارم که در سال 2012 قراره حوادثی اتفاث بیافته.والله اعلم

3 ميزان 1389 نانو :
من میخوام بگم که ادم از 1سانیه دیگه اش خبر ندارجه برسد به2سال بعد پس دیگه حرف های مسخره ای که در مورد سال2012 میگویند یه مشت حرف تو خالی وادایی بی اساس و بی مدرک است این همه ادم معتبر میگن 2012 پایان دنیا نیست این ادم ها نشستند عمر شان را سر این درس گذاشتند واین مسئله را رد می کنند ولی یه عده ادم بی سواد میاین همجین ادا می کنند

7 ميزان 1389 نيما :
سلام دوستان مطالب همه ي شما دوستان گل رو خوندم ولي از يك طرف عوض شدن جو اب و هوا شمال خشك سالي ميزنه جنوب سيل ميزنه روسيه از گرما دجار اتش سوزي مزارع مي شه و... حتي خود ناسا هم از عوض شدن اب و هوا توي اين ماهاي اخير مونده هر چي به سال 2012 نزديكتر مي شيم بدتر مي شه از يك طرف هم من مطمئنم اگه روزي دنيا بخواد تموم بشه هيچ وقت تا دقيقه ي نود نمي گن چون هرج و مرج مي شه تو دنيا به عنوان {سياست} من متعقدم در همين سالها ما شاهد دنياي جديدي مي شيم دنيا اون روشم نشون مي ده چرا چون باعثش ماييم زمين هم از جاي ديگه نابود نميشه {انسانها زمين رو نابود مي كنند} با ازمايش كردن بمبها گازهاي گلخانه اي.
توي كل دنيا دارند مي گن جلوگيري مي كنيم اما نمي كنند حالا اميدوارم زمين به شكلي نشه كه فقط گوشهايي از زمين قابله استفاده باشه چون ملت ها براي اون گوشه ها دست به هر كاري ميزنند تا خودشون فرمانرواي همون گوشه ها باشند كه اونوقت شايد ارزو مي كرديم چرا زمين كامل و با تمامه اون خوبيها و بديهاش نابود نشد

12 ميزان 1389 مهدی :
توی هر سایتی، 1حرف از ناسا زدند. جایی خوندم که از طوفان خورشیدی و قطع برق و .... حرف زده بود، البته از قول ناسا
کاش 1 منبع کامل و جامع و راستگو وجود داشت ....

13 ميزان 1389 روبار :
كاش اخر دنيا سال 2012 باشه همه بميرم از دست اين دنياي پراز دروغ وكلك نجات پيدا كنيم

26 ميزان 1389 فرهاد :
مهم این نیست سال 2012 چه اتفاقی می افته مهم اینه که الان ،چی کاره باشی آدم خوب یا آدم ،بعدشم این آخرالزمان کی هست نزد خداست ، مگه هیچ کدوم قرآن نمی خونید.
این چیزا تو هر دوره ای دوره ای بوده تو زمان مادر بزرگ پدربزرگاتونم این حرفا می زدن،والله اعلم.پس از گذشته درس بگیر در حال زندگی کن برای آینده برنامه ریزی کن. 

4 عقرب 1389 امير علي :
روز قيامت از سال 2001به رهبري آمريكا شروع شده وبا نابودي تروريست ونجات مردمان بي گناه و سر بلندي آنان در سال 2012پايان مي يابد .
و تمام اتفاقاتي كه تا ديروز راجع به 2012 مي گفتند دروغ و بي اساس است و هيچ دليل و مدرك مستند علمي ندارد.
حيات انسان وساير موجودات زنده ديگر در كره زمين تا ميليارد
ها سال ديگر ادامه خواهد يافت ولي لين بديهاست كه با نابودي كامل تروريست به طور كامل ازبين مي رود

11 عقرب 1389 Alireza RAPPER :
اگر میشه این رو تا آخر بخونین.................
سلام دوستان عزیز.راستش من تمامی نظرات شما رو خوندم.نمیخوام دل سردتون کنم ولی حقیقت داره.چون در قرآن اومده که یک سیاه چالی بزرگتر از خورشید هست که با سرعت بسیار بالا(10 برابر سرعت نور)به سیاره ی زمین نزدیک میشه که حالا دقیق معلوم نیست که 2012 باشه یا دیگر موارد.و نیوتن هم این شی رو محاسبه کرده بود.حالا خودتونو ناراحت نکنین.بیخیال.خدا بزرگه.من 16 سالمه.که 18 به سلامتی میرم اون دنیا بشکن میزنم.من اگه تا لب دریا هم برم باید با خودم آفتابه ببرم.بگذریم.خوب دیگه باید برم.تا دیدار بعد عزت زیاد.........................

13 عقرب 1389 Trevor :
من با علی رضا موافقم
همچین چیزی هم تو قرآن هست هم تو روایات( مرگ دو سوم از مردم جهان در آخرالزمان) هم علمی ثابت شده که این سیاره از کنار زمین میگزره و خب یه قسمتیشو داغون میکنه که به نظر همون دو سوم میاد که طرفای ما نیست طبق احادیث خاورمیانه از جاهایکه سالم میمونه
پس میخواستید ناسا بیاد اعلام کنه شما همتون 2012 میمیرید
چه دلیلی به جز بهم ریختن دنیا داره درحالی که درصد کمی هم احتمال داره این اتفاق نیوفته

14 عقرب 1389 sh :
البته که از بین رفتن دنیا در سال 2012 خرافاتی بیش نیست اما من به شخصه دوست دارم اتفاقی برای جهان بیفته.شاید خیلی ها اینو احمقانه بدونن اما بی هیجان شدن زندگی ترسناک ترین اتفاقی هست که میتونه بیفته.که در حال حاضر این اتفاق در حال افتادنه...
از شما به خاطر اطلاعات علمی دقیقتون ممنونم.

14 عقرب 1389 محمد :
ههههههههههههه
عجب جوک هایی اگه قراره زمین نابود بشه پس امام زمان کیی ظهور میکنه اینا همه شایعه هستند
کدوم ادم عاقلی همچین فکری باورش میشه
مگر آنکه دیوانه باشه
دنیا و جهان و همه چیز در دست خداست اگه بخواد نابود میکنه اگه بخواد نابود نمیکنه حتی اگه نیمی از کره زمین هم نباشه
خوش باورا

16 عقرب 1389 m.s.m :
باسلام.
کاش آدم درست می فهمید دلیل این همه شایعه وخیال پردازی چیه تا بازیچه دست کسایی که فکر وذهن مردم روبه بازی میگیرن نشه.
این داستانها به احتمال زیاد نشات گرفته از مقابله با ظهور منجیه که خلاصه مردم رو به هر طریقی بترسونن وچیزهای خارق العاده رو در نظرشون بد وترسناک جلوه بدن تا مردم هم فورا با دیدن چنین چیزهایی فقط در پی نابودیش بر بیان.
اما از هر چیزی که بگذریم هیچ کس نمیتونه اولا قضیه ظهور حضرت و ثانیا رجعت اهلبیت پیامبر صل الله وعلیه وآله رو منکر بشه که بعد از وجود نازنین حضرت مهدی ارواحنافداه به دنیا رجعت میفرمایند وسالهای طولانی حکومتشان برروی زمین ادامه داره.
شاید خوردن یه جسم سخت به زمین صورت بگیره وقطبهای زمین رو تغییر بده یا شب وروز رو طولانی کنه؛چون گفته شده که در ماه رمضانی صدایی مهیب به گوش میرسه که اهالی زمین به شدت میترسند؛اما نابودی فعلی زمین دور از ذهن و جدای از منطق هست وبا عدل خداوند هم اصلا سازگار نیست.
کلا،خوب که آدم توی این حرفا خورد میشه به راحتی میفهمه یه بازی دیگه اس.مثل همون بازی که شایع شد سال 2000 زمین نابود میشه اما دیدید که دروغ بود.

20 عقرب 1389 ملیحه :
خیلی خوشحالم که تمام این حرفا دروغ بودن . من واقعآترسیده بودم . بابت اطلاع رسانیتونم ممنون .

25 عقرب 1389 اراز :
از خودم بدم میاد چون واسه یه لحظه هم که شده به گفته قران شک کردم: و این کار نخواهد شد مگر ناگهانی. خدای شکر

26 عقرب 1389 علیرضا :
این حرف ها همه واقعیت ندارد واقعیت در دست خداوند رحمان ورحیم است

30 عقرب 1389 mahmoodi hossein :
اگه نابودم نشه این ما هستیم که نابودش میکنیم اما این قضیه جدی هست نممیشه به سادگی ازش گذشت.

3 جدي 1389 مجتبی زنجانی :
با سلام .کسایی که منکر این پیشگوییها هستند لطفا به صورت علمی با این نظرییات برخورد بکنند.فقط به سایت ناسا برید و در مورد سیاره(یو بی سیصدو سیزده).(البته با نوشتار انگلیسی)تحقیق بکنید .و ببینید که این سیاره در چه زمانی به نزدیکی زمین میرسه؟آنوقت در مورد این موضوع بهتر تصمیم گیری میکنید.

4 قوس 1389 علیرضا :
این صحبتها زاییده ذهن مایا هاست که نه توان اینجور محاسباتی رو داشتن ونه دارن چرا ماباید این پیش گویی روباور کنیم

3 جدي 1389 نقاد :
نمي دونم چرا هر كي كه قراره دنيا رو عوض كنه ايرانيه در حالي كه ايرانيها هيچي نيستند بابا تمدن اروپا و امريكا رو نگاه كنيد و كم از ايراني حرف بزنيد.
ما ايرانيها خيلي نااميد هستيم اكثر افرادي كه به اين پست نظر دادن گفتن كاش تموم ميشد در حالي كه سايت هاي خارجي رو خوندنم مردم ناراحت بودن ولي ما خوشحال!!!!!!!!!

20 قوس 1389 ایمان :
نه اینجوریها هم که میگن نیست ولی چون قوم مایاها سال2012 رو پایان تقویم خود و اغاز یک دوره دیگر پیش بینی کردند احتمالا این که میگن دنیا تموم میشه منظور همینه یعنی تولد دوباره دنیا و این هم یعنی انشا الله ظهور اقامون.

3 جدي 1389 امین :
دراوردن شایعه چه ارزشی برای انها دارد

4 جدي 1389 ماندی :
اگر میشه این رو تا آخر بخونین.................
سلام دوستان عزیز.راستش من تمامی نظرات شما رو خوندم.نمیخوام دل سردتون کنم ولی حقیقت داره.چون در قرآن اومده که یک سیاه چالی بزرگتر از خورشید هست که با سرعت بسیار بالا(10 برابر سرعت نور)به سیاره ی زمین نزدیک میشه که حالا دقیق معلوم نیست که 2012 باشه یا دیگر موارد.و نیوتن هم این شی رو محاسبه کرده بود.حالا خودتونو ناراحت نکنین.بیخیال.خدا بزرگه.من 16 سالمه.که 18 به سلامتی میرم اون دنیا بشکن میزنم.من اگه تا لب دریا هم برم باید با خودم آفتابه ببرم.بگذریم.خوب دیگه باید برم.تا دیدار بعد عزت زیاد.........................
به نظر من این آقا کلاً مریضه که اینو گفته!! چرا چرند می گید ؟ اصلاً تو قرآن همچین چیزی نیومده که شما می گین . پس سازمان ناسا چیکاره ست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونا همش تو کهکشانا سیر می کنند . بهتر می دونند چی درسته چی غلط . بعد تو میای اینجا با این حرفات مردمو آزار می دی و می ترسونی . در ضمن همین ناسا با موشک هایی که دارند اون سیاه چاله رو از مسیرش منحرف می کنند . اون چیزی که تو قرآن آمده مال زمان قدیم بوده که از این چیزای پیشرفته نداشتند ، نه الان .
http://www.rihannafenty.persianblog.ir/
این آدرس وبلاگ منه اگه می شه بهش یه سری بزنید و بگید کدوم مطلاباش درستن کدوماش اشتباه تا من اصلاحشون کنم .
با تشکر

9 جدي 1389 بهزاد :
بهتر نیست که علمی به این مسئله برخورد بشه به این سایت برید و مقاله های جالبیرو در مورد طوفان های خورشید و خطر نابودی زمین ببینید
http://www.spacescience.ir/ShowPost.aspx?Category=300&SubCategory=340&Post=0000153

12 جدي 1389 مهدی :
دنیا یه روزی به آخر میرسه هالا چه 2012 چه غیر 2012 به نظرمن بهترین راه ممکن تو هر شرایطی باهم خوب بودنه

12 جدي 1389 آتوسا :
من خیلی ناراحتم تازه زمین داشت از دست ما انسان های بی مصرف راحت میشد

15 جدي 1389 shas khin :
جدددددددددی؟ من گفتم حالا که قراره بمیریم دیگه نرم کنکور بخونم. حیف شد

23 جدي 1389 مهبد :
من كه فكر نكنم حقيقت داشته باشه ...
هرچي خدا بخواد همون ميشه ...
ولي بايد صبر كرد

3 دلو 1389 shirin :
montazere sale 2012 bashid ta befahmid sade nemigozarad.faghat doa konid tamom she vagarna zende mondan bade in sal besiar moshkel ast

3 دلو 1389 محمد :
سلام دوستان . من به همه شما این نویدو میدم که همه این حرفها دروغه ، این غربی ها برای سال 2012 نقشه کشیدن فقط دارن ذهن های مردمو آماده میکنن . و احتمالا با شروع توطئه اونها ، امام زمان ما ظهور خواهند کرد . انشاءالله .

4 دلو 1389 رضا باقرنژاد :
با سلام در سال 2012آمریکا وچین جنگ خواهند کرد واین در نهایت به نفع بشریت تمام خواهد شد

5 دلو 1389 f.m :
هم توی کتاب نوستروداموس هم در سنگ نوشته های قوم مایا و هم در احرام ثلاثه مصر پیشبینی شده سال 2012 گوی اتشین اسمان(خورشید) نابود میشه من خودم دیدم چندتا از دانشمندهای ناسا گفتن که خورشید از کنار یه سیاه چاله رد میشه در سال 2012 که ممکنه بره توس که دقیقا 8 دقیقه نوری بعد خورشید زمین نابود میشه
گند زدن حالا میخوان از استرس مردم کم کنن
چون بعد این خبر اعتراضای زیادی توی امریکا,اسپانیاو....... شد که اونا رو ترسوند

5 دلو 1389 kami :
eyval kheyli nazariye hatoon bahal bood vali akharesham hame kenef mishim hichi nemishe faghat ye delhore barye adama igad kardan akhe mage khoda joonam bikare ke ye chiziyo besaze bad kharab kone doostan negaran nabashid

9 دلو 1389 علی :
می خواد بشه میخواد نشه ما که داریم با بدبختی زندگی میکنیم پس چیزی برای از دست دادن نداریم فقط جونمونو داریم که اونم یه روزی از بین میره ...

11 دلو 1389 یه دوست :
می دونین اینا رو چه حسابی این حرفا رو میزنن؟ رو حساب یه تقویم قدیمی به نان تقویم مایایی و حرف چندتا پیشگو و ستاره شناس قدیمی، کار تقویم مایایی هم اینطوریه که این تقویم چند دوره داره (که توضیحاتش خیلی زیاده و تو اینجا نمیگنجه) و با محاسبات سرانگشتی و خیلی ساده هم میشه حساب کرد که تو سال 2012 یه دوره از این تقویم کم میشه (اینو من خودمم حساب کردم دیدم آره واقعا آخر دورش میخوره به سال 2012) ولی از من میشنوین این حرفا همه بی پایه و اساسن و هیچ کدوم جنبه علمی ندارن

12 دلو 1389 گلي :
سلام خسته نباشيد
سال 2012 ميگن زمين نابود ميشه . الانش هم درحال نابود شدن هست ما متوجه نيستيم. با تكنولوژي نابود ميشيم. قبل از اينكه زمين نابود شود. ناراحت نباشيد. و به تكنولوژي ننازييد.

12 دلو 1389 x :
امکان نداره اتفاق بیفته. فقط خدا.

12 دلو 1389 ارش :
من یه دختر کوچولو دارم٫تحمل.........ندارم.

18 دلو 1389 rahi :
ey dade bidad.ya emame zaman nokaram vali inghadr nayumadi ke gheybateto zadan.darse donya ro hazf kardi?
charande faghat vase kontrole zehne adamast.in barnameye sheytan baraye zohure zede masih ya masihe dorooghin hast
dorost mesle sale 2000 ke gharar bud donya nabud besheo yek sal baad 11septambr rokh dad.hadeseyi ke yek jur manaseke sheytanparasti dar abad bozorg hesab mishod.donya ro adamaye mariz kontrol mikonan age harfashuno bavar konid arusake kheymeshab bazi una shodid.11septabr hamkariye CIA VA ALGHAEDE BUD.yek tote eye dakheli
har dardi darim az nadanestan hast
i

16 دلو 1389 کامیار :
خیلی باحال می شد تو اون یک روز اخر چه هیاهویی بود

24 دلو 1389 akbar :
nabayad faramosh konim hich kas az fardash khabari nadari pas alaki in harfaro nabayad bavar dasht ama shayad etefagati dar zamin biyofte ama mese filme 2012 nemishe bod vali kash kash donya az daste usa va esraeil rahat she ke in hame mardom bigonah ra be koshtan midan

26 دلو 1389 دلبر شاكر :
سلام به همه ي خؤانندگان اين مطلب
سال ٢٠١٢سال عدد ١٢ هستش زمين نابود نميشود مگر به خؤاست خدا و خدا سر نوشت هيج قومي را عؤض نميكند مگر اينكه خؤدشان بخؤاهند اگر خداؤند قادر و عظيم و عليم بخؤاهد امري انجام شود انجام ميشود حتي اگر همه ي موجؤدات جهان دست به دست هم بخؤاهند مانع آن شود و اگر خداوند رحمان و رحيم بخؤاهد نشود نميشود حتي همه ي مؤجؤدات دست در دست هم قرار دهند نشود،مي شؤد و شود،نميشود
حرفهاي دلبر شاكر حرفهاي ساده ايست با كمي تفكر بازشدنيست
فقط از خدا بترسيد كه اگر از او بترسيد از هيج اتفاقي نميترسيد و از سال دؤمين بار آمدن ١٢ سال٢٠١٢ هراسي نخؤاهيد داشت
سال ٢٠١٢منتظر ما باشيد و با ما باشيد
دلبر شاكر بشكرا فاضل رحمان رحيم چؤن كه جز رحمان رحيم عشقي به جز الله نيست
ؤالسلام و عليكم
:دلبر شاكر*

2 حوت 1389 عرشیا :
عزیزان من به عنوان نماینده تام الاختیار از طرف خدا به شما میگم دنیا تمومه الکی زور نزنید خوش بگذرونید

2 حوت 1389 ملیحه :
آرزویم اتمام زندگیست...کاش میشد...لااقل برای من...شاید خیلی ها دلشان زندگی بخواهد...اما من برایم کافیست...کافی...

2 حوت 1389 عباس :
به نظر من هر چیزی در اینده می تواند اتفاق بیفتد(بد یا خوب)و با توجه به شرایط امروز دنیا بشر به هیچ عنوان نمی تواند اینده را پیشگویی کندواتفاقاتی که در اینده رخ خواهد داد خارج از مخیله هر انسانی خواهد بود

6 حوت 1389 mahdi :
سلام
اگه ميشه به وبلاگ من مراجعه كنيد .
اگه خواستيد تبادل لينك كنيم مرا با نام (علم نوین جهانی) لينك كنيد.
بعد از لينك در قسمت نظرات به من اطلاع دهيد تا من هم شما را لينك كنم.
تازه من از مطالبتان در وبلاگم با ذكر منبع استفاده كردم.
با تشكر

22 حوت 1389 {H}.{K} :
يا شما مسلمانيد يا نه ؟
شما به خدا ايمان داريد يا نه خودتان قضاوت كنيد هركسي عمرش تمام شد به اخر زندگي ميرسه(مرگ) پس اين جرنديات را گوش نكنيد
هيچ كس نمي تواند آينده را پيش بيني كند. تنها كسي كه آينده را ديده پيامبر اكرم محمد(ص)بوده.وتنها صور اسرافيل دنيا به پايان مي رسد.
باتشكر

20 حوت 1389 محمد :
دوستان سلام سایت بسیار خوبی ذارید استفاده کردم .در مورد اتفاقات جهانی نمی توان به هر سخنی اعتماد کرد من پیشگویی های زیادی را مطالعه کرده ام ولی ان چیزی که ملموس است اتفاقاتی هستند که خصوصا از امسال شاهد ان هستیم مانند سیلهای مهیب و اخیرا سونامی ژاپن در بسیاری از این پیشگوییها به زیر اب رفتن کل
ژاپن و جزایر انگلستان و بسیاری نقاط دیگر دنیا مانند سواحل امریکاذکر شده است بنده فکر می کنم از امسال تا اواسط قرن 21 دنیا شاهد بلایای بی شماری خواهد بود تنها به این دلیل که انسان ها خدا را فراموش و یا ملعبه ی مطامع خود قرار داده اند اوج اتفاقات جهانی که در پیشگوییها دیده ام حدود سال 2050 است در هر صورت اتفاقات امسال می تواند مشت نمونه ی خروار باشد بیایید تا دیر نشده به در خدا توبه کنیم واز او بخواهیم تا همه ی مردم جهان را مشمول رحمت خود قرار دهد

18 حوت 1389 reza :
به نظرمن راست میگن

25 حوت 1389 فاطی :
این قوم مایا از کجا پیداشون شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من اول زندگیمه!!هنوز جوونم.....
ولی خداییش خدا کنه راست باشه.........
آمممممممممممممممممممممممممممممین

26 حوت 1389 mamad :
ah taze dashtim hal mikardima khoda in nasa ro nabood kone ka hamash zede hal mizane

3 حمل 1390 میلاد :
وضعیت کنونی جهان(برای مثال زلزله و سونامی ژاپن )نشان دهنده سال2012است.

25 حوت 1389 پویا :
چرا کمی عاقلانه به این قضیه فکر نکنیم؟ به نظر من اگه این پیش گویی درست باشه حتما که نباید دنیا آخر بشه و بساط حیات برچیده شود که.قدرت لایتناهی هم خداست.الیته ناساهم درست می گویدولی کن فیکون ريالرآن هم فراموش نشود.

7 حمل 1390 آرش :
ای کاش در سال 2012 شاهد تحول بزرگی باشیم.ای کاش یا دنیا به آخر برسه یا امام زمان و مسیح بیان و یا من بمیرم که صد البته سومی دلچسبتره برام.ای کاش هرگز متولد نمیشدم. ای کاش...............

7 حمل 1390 محمد :
سلام
این قضیه فقط و فقط جنبه سیاسی دارد . با اتفاقاتی که در کشورهای خاورمیانه می افتد و دیکتاتورها یکی پس از دیگری ساقط می شوند در سال 2012 تنها اتفاق بزرگی که در دنیا می افتد این است که تمام دولت دموکراتیو و یکپارچه میشوند و هیچگونه حکومت دیکتاتوری باقی نخواهد ماند حتی دیکتاتوری کره شمالی که خیلی با غیرت بود بمب هسته ای دارد !

8 حمل 1390 بنجامين :
نميدونم اين همه سال اين دانشمندها كجا بودن كه اين حرف رو نمي زدن كه دنيا ميخواد به زودي اخر بشه كه حالا كه فقط يه سال مونده به اين حادثه صداشون در اومده.اكردنيا اخر بشه كه جاي حرفي نمي مونه ولي اكر اخر نشه خودم دنيا رو روي سرتون خراب ميكنم.دنياتونو اخر مي كنم

8 حمل 1390 مهدی :
خوب است

8 حمل 1390 parla :
وااااای من خیلی خوشحالم که زمین نابود نمیشه واقعا مرسییییی ااااه انقدر بدم میاد از اینایی که میگن کاش زمین نابود بشه اخه شماها که یه زلزله ی کوچیک میاد تا 1 ماه از ترس شباکنار ماماناتون میخوابین چی میگییییین الکیییییی!!!!!

12 حمل 1390 ایی :
خیلی خوب شد نابود نمیشه من بابا جونم ارزوها دارم

14 حمل 1390 شیما :
هیچی قابل پیش بینی نیس همه چی دست خداس

16 حمل 1390 ساسان :
روان ما بسیار پیچیده است و در ارتباط مستقیم با طبیعت، به دلیل فاصله گرفتن بشر از طبیعت و خراب نمودن بیشتر آن، روان ما این پیغام جدی رو از طبیعت به طور ناخودآگاه می گیره که قراره اینگونه انسانها ازبین بروند و همینطور زمین مریض، شاید از لحاظ علمی این قضیه رد بشه ولی پیغام بزرگی برای انسان و رفتارش با طبیعت است، این پیغام می گوید که روش زندگی ما اسنانها باید تغییر کند

19 حمل 1390 الميرا :
من كه ميگم قراره يه اتفاق خيلی مهمی بيفته نابودی جهان يه كم اغراق آميز به نظر مياد ولی به نظر من يه سری تحولات سياسی رو تو اين سال ببينيم به هر حال من مطمئنم اين پيشگويی ها بی اساس نيست فقط بايد درست تعبيرش كنن تا به يه برداشت درستی برسن

28 حمل 1390 Must@ng :
khob bod thanks

30 حمل 1390 محمد ياسين قنبري :
باسلام لطفا اخبار جديد را به صورت فايل فشرده ي قابل دانلود قرار دهيد

29 حمل 1390 مهري :
فقط خدا ميدونه كه چه اتفاقاتي قراره بيفته همه ي اين پيشگويي ها-شايعه اس اصلا خودتونو نترسونيد تازه اگرهم قراره بيفته به نظر من اشكالي نداره فقط بايد بگيم هرچه پيش ايد خوش ايد

29 حمل 1390 faeze :
mmmmmmmmmmmmmmmmm.ali bud vaghean nemidunestam khodamo amade konam.man hanuz javooooooonam arezu daram:-*

29 حمل 1390 پوریا :
پیشگویی نستراداموس.مایا ها و فرقه ی شیطان پرستی همه سال 2012 راپیشگویی کرده اند ایا شرایط طهور را می دانید
یکی از شرایط ظهور انقلاب و جنگ در کشور های عربی است وحالا هم که اتفاق افتاده بیش تر فکر کنید

30 حمل 1390 محسن :
بچه ها من دیشب رییس قوم مایا رو در خواب دیدم...
خیلی افسرده و نگران بود...فقط با ترس و نگرانی میگفت احمدی...احمدی نژاد دست از سرم بردار...
بعد من یهو از خواب پریدم...

10 ثور 1390 مجيد :
مد نظر كسايي كه ميگن اگه اين اتفاق بيافته پس امام زمان چي ميشه بايد بگم كه من نه اين قضيه رو رد ميكنم نه هم قبولش دارم ولي با اين وجود بايد گفت اگه در اين سال آخرالزماني به وقوع بپيونده شما رجوع كنيد به نهج البلاغه كه امام علي پيش بيني كرده آخرالزمان روزي خواهد بود جمعيت نسل بشر خيلي ناچيز است درست مثل برنج ته ديگ پس از كجا معلوم اول جميت زمين بر اثر اين حوادث كم بشه و بعد منجي ظهور بكنه.و اونهايي كه ميگن شايعه و خرافاته بايد گفت:زمان حضرت نوح و قوم لوت يك قاره اي وجود به نام آتلانتيس در 12000 سال پيش كه ما اونو افسانه ميدونيم در صورتي كه 100% واقعيت داشت و وجودش اثبات شده به وسيله افلاطون مردم اين قاره مومن و پاك سيرت بودند و كاملا پيشرفته از لحاظ علمي كه بشر امروزي به قسمت خيلي كوچيكي از پشرفت ها هم دست پيدا نكرده خيلي جالب بدونيد كه كشتي ساخته بودند در اون زمان تو آسمون پرواز ميكرد مردم اون جزيره 100 برابر بشر امروزي در پيشگويي و علوم نجوم قدرت داشتند يعني ميگيد كه اونا نمي تونستن تمامي اون بلا ها رو پيشبيني كنن بله خوب ميتونستن اون زمان درست مثل الان ناسا كه ميگه در سال2012 هيچ اتفاقي نميافته اونا هم در همون موقع همين نظرو داشتند البته درست ميگفتن و ناسا هم درست ميگه هيچ اتفاقي نمي افته ولي ما خودمون ...

26 حمل 1390 mazi :
اینا همش تخیلات و خرافاته.اینم که میگن ناسا گفته سال 2012 برق قطع میشه اینم دروغه اگر شک دارید برید تو سایت ناسا.

15 ثور 1390 pooya :
شاید مثلث برمودا بتونه انسان رو به جای دیگه ببره.
البته اگه هنوز کار کنه.
ولی انسان بدست خودش نابود میشه.
برید در مورد HARP هم بخونید.

17 ثور 1390 علی :
صبر کنین میفهمین

17 ثور 1390 رضا :
سلام به همگی تو ذهن خودم ازادی و خوشحالی و تنوع را میدیدم ولی با این مطلب پرباری که خوندم حالم گرفته شد ولی خیلی از بزرگان مثل نستراداموس این را پیش بینی کرده که در سال 2012 اتفاق قابل پیش بینی رخ میدهد که نیمی از مردم خوشحال و نیمی ناراحت میشند گفته شده که ایران با سه کشور هم جوار به هم چسبیده و ایران در جهان حرف اول را زده و قطب اول جهان میشود این حرفها را از خودمم نمیگم اینها را از کتاب عجایب هفت گانه خوندم که تو ایران از این کتاب 80 نسخه بیشتر نیست واسه همین هست کسی این اطلاعات را نداره ولی اگه تونستید علاقه دارید چیزهای بدونید که فکرش را نمیکنید وجود داره کتاب را تهیه کنید انشالله که اتفاقی که قراره سال 2012 بیفته , بیفته تا خوشی را اون موقهع ببیند نه این که حالا بلند میشیم میریم پارک میریم کافه میریم پارتی میگیم چقدر حال داد باید بود دید تا معنی خوشی حالا و بعد دید

18 ثور 1390 anahita :
همش چرته
سال 2000 هم زمین میخاست از بین بره اما سالم مونده

20 ثور 1390 رامین :
از شما متشکرم که خیال انسان ها را راحت کردید

29 ثور 1390 پویا :
هیچ مسئله ای رو نمیشه از قبل پیش بینی کرد حتی آب و هوا هم اشتباه داره چه برسه به نابودی کره زمین .هرچند من هم دوست دارم 2012 پایان زمین باشه و بی نهایت دور از منطق هستش .

16 جوزا 1390 رضا :
به نظر من نه خیلی جدی بگیریم نه خیلی بی مورد ولی بیاد خیلی خوبه از چرخه روزگار تکراری خلاص می شویم

13 جوزا 1390 Amir HeadHunter :
heh...
asan mage donyayiam munde ke hala bekhad daghun beshe ya chi ?! daghun shode btw, amma yechize jaleb ine ke
كار ما نيست شناسائي "راز" گل سرخ
كار ما شايد اين است؛
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشيم...

18 جوزا 1390 علی :
نابود میشه،من میدونم گالیور

29 جوزا 1390 سهیل :
سلام.من باتوجه به تحقیقاتی که انجام دادم میتونم بگم علم حداقل منوقانع کرده که 2012یه اتفاقاتی میوفته ولی این معنیش نابودی جهان نیست آخه مابایددین و خداواعتقاداتمون روهم درنظربگیریم درضمن اینوهم بایدبگم که این موضوع جنبه ی سیاسی داره چون یه سری سودجو فکرماروبه این چیزا مشغول میکنن تاهرغلطی که دلشون میخادبکنن شما زنگیتونوبکنین!!!!

28 جوزا 1390 واقعیت :
باتشکر از مطلبی که نوشتید اما یخورده به دور از تعصب به قصیه نگاه کنیم کلی مدارک علمی از طرف سایت ناسا منتشر شده مبنی بر موضعات دنبال دار الین و بسیاری از مسائل دیگر که تمام او مستندات در سایت رسمس ناسا موجوده حالا ممکنه برای بعضی ها قبول اینگونه مسائل سخت و یا دور از ذهن باشه ما در دنیای تکنولوزی و علم زندگی میکنیم دنیایی که همه تجربیات ان بر مبنای علمی بررسی میشود و از خرافات دیگر هیچ شواهدی نیست ممکنه از لحاظ روانشناسی مطلب شما برای عده ای آرامش بخش باشد اما حقیقت هرگز پنهان نخواهد بود و این اتفاقات طبق اسناد معتبر علمی در اواخر سال 2011 و عوایل سال 2012 اتفاق خواهد افتاد حقیقت همیشه تلخ بوده و تلخ خواهد ماند .

11 سرطان 1390 shabahang :
سلام
توي سال 2012 يك سري اتفاقاتي رخ ميده كه اين پيشبيني رو نميشه هم رد كرد و هم قبول.البته به اون شدتي كه توي پيشبيني كفته شده كه زمين نابود ميشه هم نيست.
يك سري چيز ها براي بزرگ كردن موضوع گفته مي شه مثل گذر منظومه ي شمسي از ... ،قرار گرفتن سيارات منظومه ي شمسي به صورت ... ،كه اكثريت و شاید همه ی اينها درست نيست.
اما بيشترين اثر رو خود خورشيد خودمون روي سيارات ميگذارد .بهتره روي فعاليت لكه ها ي خورشيدي هم مطالعاتي داشته باشيد كه سيكل اين لكه ها تقريبا بيشترين ارتفاع خودش رو در سال 2012 دارد و شايد خورشيد پر از لكه شود.
خلاصه زمين نابود نميشه ولي از همين خورشيد يك سري اثراتي را متحمل ميشود كه اين هم قسمتي از قوانين طبيعتي است كه ما توي اون داريم زندگي ميكنيم.خلاصه زمین نابود نمیشه
موفق باشيد
دوست دار آسمان از خطه ي ايران زمين

11 سرطان 1390 پیمان :
با سلام خدمت شما دوستان
من در مورد سیاره یو بی 313 تحقیق کردم
در سال 2012 این سیاره به نزدیکترین فاصله به زمین میرسه
دانشمندان ثابت کردن که علت گرم شدن کره زمین و زلزله ها و آتشفشان ها که به شدت رو به افزایش هست از همین سیاره هست
حالا کسی نمیتونه به قطع پاسخی بده باید ببینیم خدا چی میخاد
ولی خدا هم میگه عقلتو به کار بگیر و تحقیق کن و بگرد و بپرس

13 سرطان 1390 وحید رزندی :
من خیلی دوست داشتم این پیش گویی حقیقت داشته باشه شاید نابودی مردمت=ان زمین به نفع مردمان سایر کرات باشه در هر صورت خوشحال میشم هرکی نظری یا خبری جدید داره به من هم اطلاع بده manfromdreamland2002@yahoo

17 سرطان 1390 یاسین :
هیچ اتفاقی نمی افته خیالتون راحت.

17 اسد 1390 مهناز :
بابا بیخیال بزار زندگیمونو کنیم وقتی یه روزی قرار از بین بربم برا چی همین لحظه‌های خوب رو هم به خودمون زهر کنیم

16 اسد 1390 پارسی :
خوب سوژه ایی شده واسه جهان مخصوصا جهان سومی ها d:
همه دانشکندا دارن میگم خبری نمیشه و دلیل علمی میارن و در کنارش یک سری با خرافاتشون دلیل میارن که نمیشه چون هنوز ...
به هر حال توی این دنیایی مرموز هر چیزی ممکنه و معلوم نیست منظومه ها و یا ستاره و سیاره های دیگه چه خبره و معلوم نیست کسی یا کسایی باشن که از ما پیشرفته تر باشن یا اصلا وجود نداشته باشن یا هر چیز دیگه..
فقط کاش همیشه با عقلمون حرف بزنیم نه با خرافاتایی که برای خودمون ساختیم یا برامون ساختن.

23 اسد 1390 آرین :
تمامی شواهد به روشنی نشان می دهد که موضوع نابودی جهان در سال 2012 چیزی نیست جز یک مشت مضخرف. هرگز شک نکنید که بسیاری افراد از این موضوع سود برده و خواهند برد.

30 سنبله 1390 توبه کار :
مهم نیست که 400روز دیگه چه اتفاقی میافته!
مهم اینه که ما میخوایم به کدوم سمت بریم. هستی ما از اولش معلوم نبود که کی تموم میشه پس مینطوری ادامه پیدا کنه بهتره
امروز روز خوبی داشتم خداروشکر امیدوارم فردا هم روز خوبی باشه

10 سنبله 1390 erfan :
hich etefagi dar 2012 nemi oftad

12 سنبله 1390 محمد سنبله :
سلام من که میگم مایا و امسال ان از قوم یهود هستن که با برنامه های بلند مدت که می خوان بگن ما از خدا سرتریم لعنت به این کافرها

14 سنبله 1390 SAEID :
آقا جان شما دقت کن . اگه از نظر علمی بخوای فکر کنی،میگی خدا وجود نداره، ولی من با قلب و احساسم میگم خدا وجود داره و هوامو داره.
خب این ناسا هم داره از نظر علمی حرف میزنه دیگه ..
پس توانایی خدا چی میشه؟
اراده کنه ، میتونه همین الان همرو برگردونه پیش خودش .
( از طریق قلبتون ، فکر عاقلانه کنید )

17 سنبله 1390 عبد :
من واقعا افسوس میخورم که افکار مردم مسلمان ما در این سطح باشه!!‏
ببینید همه ی این حرفو حدیثا به کنار.شما اگر یک شیعه ی معتقد باشین با یقینه به وجود مبارک آقا امام زمان‏‏(‏عج‏)‏ و ظهور ایشون و سال ها حکومت در جهان،نباید حتی کوچکترین توجهی به نابودی زمین کرد..
گرجه بحث روز قیامت جداست که با توجه به غیبت حال حاظر مولامون سال هایه بسیاری فاصله وجود داره تا روز قیامت و دگرگونی زمین طبق آیات قرآن..
پس به جایه این خرافات برای تعجیل در ظهور صاحب الزمان دعا کنید..
یا حق..

15 سنبله 1390 اشکان :
بابا اینها همش خرافاته سال 2012 اخر دنیا هست . شاید مایا ها از 2012 به بعد دیگه سواد نداشتند بنویسن به همین خاطر گفتن سال 2012 آخر دنیاست

17 سنبله 1390 shokofeh va elahe va elham :
الهه فقط تا یک سال آینده برنامه ریزی کرده و امیدواره که حفیفت داشته باشه وقتی که لیسانشو می گیره می ره توی زمین
شکوفه هم خوشحاله چون فوق لیسانشو گرفته و وقتی کار نیست ادم بهتره سرشو بذاره زمین بمیره
الهام هم می گه بهترین اتفاقی که در این دوران ظلمت می تونه بیفته همین 2012 است

19 سنبله 1390 حامد :
پس سعی کنید همیشه و در همه حال به یاد خدا باشید و از باد او غافل نشوید توکل تان بر حق باد

21 سنبله 1390 سونیا :
سلام وای خدا یعنی شما نمیدونید همه چی تحت کنترله ؟؟ تمام چیزا برنامه ریزی شده؟ از انتخابات این ور تا ریختن برجای دوقلو اونور و هزارتا چیز دیگه باباجان به هیشکی اعتماد نکن یا بمیریم یا نه فعلا که هستیم پس زندگی کن بیکاری مختو درگیر کنی؟ هیم؟

1 ميزان 1390 اسد :
به قدرت خدا هیچ شکی ندارم.ولی 2012 خیلی زوده واسه نابودی.چون خیلی از علمهاهنوز کشف نشد.ولی اینو میدوم که ما آدما اونقدر توی این دنیا بدی کاشتیم که خدا قهرش بگیره...به نظر من اگه همین فردا هم دنیا بخوادبه آخر برسه بازم باید مثل روزای عادی دیگه زندگی کردو با مشکلات مبارزه کرد..

27 سنبله 1390 NIMA :
من دوست دارم این اتفاق بیفته خیلی هیجان انگیزه - خدا کنه بیفته

27 سنبله 1390 نوید :
شما به این جور چیز ها اعتقاد نداشته باشید ولی من اعتقاد دارم زمانی که این مورد ها اتفاق افتاد آن موقع حالتان را میبرسم

27 سنبله 1390 sadaf jOon :
harf nadash
mamnoOn
khialam rahat shod
babaw ma javOonim
arezOo darim hanOoz
khola3 k
damet gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarm

27 سنبله 1390 هانیه :
اگه یه نگاهی به تاریخ زمین بندازیم می بینیم هر چند هزار سال یه پدیده ی طبیعی عظیم باعث تغییر سیر تکامل شده این پیشگویی رو علاوه بر قوم مایا نستراداموس هم پیشگویی کرده شاید مثل زمان دایناسور ها یه شهاب سنگ عظیم به زمین بخوره وبعدشم عصر یخبندان برای چندمین بار اتفاق بیفته.ضمنابه اطلاع ان دسته از عزیزانی که می گند روز قیامت قرار توسال2012اتفاق بیفته بگم که تاریخ ظهور وتاریخ قیامت هرگز قرار نیست از قبل مشخص یا پیشگویی بشه ومی گندحتی یاران نزدیک امام هم نباید تاریخ ظهور رو اعلام کنندپس مطمين باشید 2012 اخر دنیا نیست همونطور که عصریخبندان اخر دنیا نبوداما احتمال وقوع یه پدیده ی طبیعی بزرگ هست

1 ميزان 1390 سعید :
منم این اعتقاد رو دارم چرا وقتی میدونن زمین میخواد نابود بشه دست رو دست گذاشتن چرا ثابت نمیکنن فقط تبلیقات بی ارزش و تو خالی دروغ...!

1 ميزان 1390 علی :
اصلاء نمیخام الان بمیرم اخه من عاشقم و نمیخام او بمیره

1 ميزان 1390 ايليا :
بابا من جوونم.تازه اول زندگيمه.خيلي آرزو دارم.خيلي كارا دارم كه بايد بكنم.اگه ٢٠١٢ راست باشه يا دروغ مطمئنم اگه دو نفر هم برا ادامه نسل بشر بمونن يكيش منم.البته با امام زمان ميشيم سه نفر

1 ميزان 1390 حسن فروزنده :
بسم الله القاسم الجبارین
واما آیات هدایت کننده درباره ی پایان دنیا:
قرآن کریم دربا ره ی پایان دنیا در سوره قیامه می فرمایند:
چنین نیست قسم به روز قیامت وقسم به نفس پرحسرت وملالت .وآیا آدمی پنداردکه ما دیگر ابداً استخوانهای اورا باز جمع نمی کنیم .بلی ماقادریم که سرانگشتان اورا هم منظم درست گردانیم.
بلکه انسان میخواهد آنچه درپیش است همه را به فجورو هوای نفس گزارند.میپرسند:کی روز قیامت خواهدبود؟روزی که چشمها از وحشت خیره بماند.و ماه تاریک شودومیان خورشیدوماه جمع گرددودر آن روز انسان گویند کجا مفر(ناگزیر)وپناهی خواهدبود؟هرگزمفری (گریزی)نیست.
آن روز جز درگاه خدا آرامگاهی هیچ نیست .آن روز آدمی به هر نیک و بدی که در مقدم وموخر کرده.از نتیجه همه آگاه خواهد شد. بلکه انسان خود برنیک و بد خویش بخوبی آگاه هست و هرچه عزر بر خود بیفکندباشتاب وعجله زبان به قرائت قرآن مگشای که خود قرآن را مجموع و محفوظ داشته و بر تو فراخواهیم و آنگاه که برخواندیم تو پیرو قرآن باش پس بر ماست حقایق بر تو بیان کنیم.
هرگز بلکه کافران سجوج دنیای نقدعاجل را دوست دارند. و به کلی کار آموخت را وا گزارند.

1 ميزان 1390 فرزاد :
این همه سال زندگی کردیم چه گلی به سرمون زدیم بالاخره باید بمیریم دیگه حالا باشه یا چند سال دیگه چه فرقی داره

2 ميزان 1390 masoud :
سلام به همه دوستان نگران نباشیید در سال 2012 یه اتفاق بزرگ به خواست خدا روی مییده ولی این اتفاق خیر هست و به صلاح همه انسانها پس با امادگی کامل به پیشواز این تحول بزرگ مییریم انشاالاه

6 ميزان 1390 ارش :
سلام خوبيد من ميكم ٢٠١٢ يه اتفاق خاص ميوفته ولي نه نابودي زمين اكه هم ناسا جيز خاصي بدونه اجازه نداره بكه جون دنيا به هم ميريزه

3 ميزان 1390 محمد :
احتمالا اتفاقاتی در کهکشان رخ میدهد ولی عده ای سودجواین وقایع را بزرگ میکنندو ازش استفاده های خوبی هم میبرن حالاببینم هرکی خودشو چقدر میخواد درگیر این قضیه کنه بحرحال بهتر که به زندگی ادامه داد.
ما انسانها فقط یک چیز را میدانیم آن هم که عاقبت میمیریم حالا کی خدا میداند

4 ميزان 1390 هادی :
***** مهم****
بچه ها خیالتون راحت نباشه چون این چند وقته خبرهای عجیبی راجع به سفینه های فضایی به گوش میرسه که نمیشه گفت همش دروغه.شاید باورتون نشه اما من خودم چند شب پیش که تو انزلی بودم وکنار ساحل نشسته بودم یکی از رفیقام با تعجب گفت که به آسمون نگاه کنم و وقتی به آسمون نگاه کردم باورم نمیشد که بتونم یه سفینه فضایی رو ببینم.درست مثل ریسه های شب های عید یه سری چراغ به هم وصل بودن جالب اینجاست که نه تنها تودوربین تلسک.پیم هیچی معلوم نبود بلکه تودوربین 12.1 رفیقم هم هیچ اثریاز چراغ های پرنور اون شب نبود و فقط با چشم میشد دید چراکه موجودات فضایی از یه نوع خاصی از الکتریسیته که فقط وفقط با چشم معلومه استفاده میکنن.اگه دلتون بخواد میتونم قسم بخورم حتی به جون مادرم که دروغ نمیگم.اگه خاستین میتونیم با هم بیشتر صحبت کنیم.09382087850

12 ميزان 1390 REZA :
من گفتم اگر درسته ديگر از پرداخت وام هام خودداري كنم و تا مي تونم خوش بگذرونم

6 ميزان 1390 ساملن :
درود به همه<<<<<حالا نمیشه کاری کرد که دنیا به آخرش برسه؟؟؟؟؟؟والا زمینم دیگه از دست آدماش خسته شده..........بابا ما آدما از دست زمین چی میخوایم؟؟؟؟بذاریم یه کم به حال خودش باشه............

10 ميزان 1390 وحید :
سلام - تنها خداست که از همه چیز آگاهست . همه این حرفا واسه سرگرم کردن ما هستش .احتمالاً می خوان یه غلطی بکنند که حواس ما باید پرت بشه .

10 ميزان 1390 zeinab :
سلام,من اونقدرا اطلاعات ندارم كه حرف بزنم.فقط مي تونم بكم اكه به خدا ايمان دارين بهش توكل كنين.راستي از شما و ساير كساني كه نظر دادين هم تشكر ميكنم

4 عقرب 1390 ستاره :
سلام به همگی راستش بخواین ما خانوادگی 2 ساله درگیر این مسئله ایم ، کم کم 2 هفته یه بار در این مورد با هم حرف میزنیم نتیجه حرفامونم تا حالا این بوده که 2012 هم از نظر دینی،هم علمی وهم با توجه به گفته های پیشگوها و قدیمیان مسلمان ایرانی تقریبا یه واقعیته (از نظر علمی:طوفانهای خورشیدی ، تغییرات جوی که کاملا مشهود است)(ازنظر قدیمیای مسلمان ایرنی که میگن :امام زمان زمانی ظهور میکند که دنیا رو ظلم برداره !! همچنین شنیدم مادر بزرگم میگفته امام زمان(عج)زمانی میاد که (تاسوعا یا عاشورا(دقیق نمیدونم)روز جمعه باشه)از طرفی هم میگن قیامت روز جمعه میشه *حالا از شماها میخوام برین تقویم سال 91 رو ببیینید !!!!!!!!دیدی جواب چی شد؟؟؟؟؟*در جواب آقا محمد بگم که آره ایرانم یه جورایی تایید کرده (با برنامه ای که در نوروز سال 90 در CDها منتشر کرد )که در آن آیت الله خامنه ای با عنوان سید خراسانی معرفی شد

13 ميزان 1390 سینا :
اگر سوال اینه که اتفاقی میشه یا نه باید گفت به احتمال قوی اتفاقی رخ خواهد داد ولی شایدتغییر نظام جهانی باشه چون که اگر به همین شکت پیش بره آمریکا برشکست میشه . نظام بانکداری در دنیا شکست میخوره وبه علت بدهی ها به اسراییل سیستم دست اسرائیل میافته بعد سر پول نفت و سرمایه یه جنگ جهانی اتفاق میافته و دنیا صحنه جنگ میشه تازه امام زمان هم هنوز مونده تابیاد تا امام زمان نیاد ونظام واحد جهانی شکل نگیره قیامت نمیشه.

15 ميزان 1390 صدیقه :
همین الان داشتم یه مطلبی رو میخوندم که خیلی جالب بود مفسرین قران سال2022 را سال سقوط اسراییل به دست حکومت امام مهدی میدونن خیلی تفسیر ریاضی جالبی بود اگه قرار باشه جهان سال 2012 تموم بشه پس تکلیف این تفسیر ریاضی قرانی و نابودی ظلم و رسیدن مظلومان به حقشون چی میشه من احساس میکنم کلا دنیا داره رو به یه تحول اساسی پیش میره یه نگاه به اخبار سراسر دنیا هم که بندازیم میفهمیم به هر حال امیدوارم ظهور حضرت مهدی خیلی نزدیکتر از این حرفا باشه همه از زندگی خستن

15 ميزان 1390 فریبا :
من 2سالی میشه بفکرشم ولی دلیل نمیشه کاروزندگیمو ول کنم حالا یاهست یانیست مامسلمونیم واعتقاداتی داریم .باید همیشه قبول داشت خدا هرچی صلاح بدونه همون میشه اونه که مارو خلق کرده پس بهش توکل کنید وبه زندگیتون باشادی ادامه بدید

18 ميزان 1390 روناک :
ولی من مطمئنم که یه اتفاقی میفته.دنیا نابود نمیشه.ولی جنگ و کشت کشتار زیاد میشه. جنگهای داخلی افزایش پیدا میکنه.

20 ميزان 1390 سلدا :
امیدوارم بشه تا یکم مردم خلاص شن بسه دیگه تا کی آخه؟ باید زنده باشیم ولی منم میگم همه چی دست خداست نه بنده هاش!!!!

24 ميزان 1390 B*AliReza :
اینا رو یهودی ها در اوردن یکم فکر کنید تا سال 2006چیزی نمی گفتن ولی بعداز جنگ سال 2012رو آوردن من این فیلم رو دیدم پر از نماد های شیطان پرستی و فرامسونری از تابلو داوینچی بگیر تا عدد 4روی کشتی که چینی نحسه.حتی شمارش معکوس از عددهای 9 یا 11 شروع میشه(در آخر فیلم)!حتی المپیک هم همین طوره بجای لندن نوشتن لازون(نماد فراماسون های یهود)حتی اسم یکی از عروسک های تک چشم من دویل(مرد شیطانی)!!به نماد ها دقت کنید بعد نظر دهید

8 عقرب 1390 کریم :
من هم در نظرات خودم میگویم که پیش گویهای قوم مایا همش خرافاته و هیچ اتفاقی در سال 2012 روی نمی دهد . چون هیچ کس از تقدید هیچ خبری ندارد و فقط خداست که همه کارها به اراده او بستگی دارد .

25 ميزان 1390 reza :
سلام من نه یه آدم مذهبی ام نه چیزه دیگه اما دوس دارم در مورد زندگیم بیشتر آگاه شم واسه همین برید در مورد فری ماسونر هاfree mansonsتحقیق کنید همش کار هاوناست حتی همین2012

25 ميزان 1390 سجاد :
ایناهمش دروغ به این امید نشینید که دنیا تموم میشه راحت می شیم به جای گوش دادن به این مزخفات بیاید باهم دنیایی بسازیم که هیچ وقت آرزوی تموم شدنشونکنیم

26 ميزان 1390 garshasp :
من همیشه به دنبال یک هیجان بزرگ بودم و منتظر بودم تا سال 2012 برسه ببینم چه خبره این همه شلوغش کردن ! اما با این وضع باید بشینیم به خودمون بخندیم که چرا گول یه مشت شایعه و دروغ را خوردیم . ( ممنون از اینکه آگاهم کردید.)

27 ميزان 1390 محمد 2012 :
ایا راست است ایا ایران ان را تعیید کرده است

8 عقرب 1390 مرجان :
سلام ایشاا... خدا هر چی میخوای بهت بده من خیلی ارزوها دارم یه دونیااااااااااا

13 عقرب 1390 فرشید :
با امید و توکل به خدای یگانه و رستگار هیچ بنی بشری نمی تواند 1ثانیه بعد خود را پیش بینی کند سعی کنیم دچار گناه نشویم

15 عقرب 1390 امینی :
با سلام. واقعا ممنون. منم اعتقاد به این همه اتفاق نداشتم و با مطلب شما کاملا مطمئنم که همه این برنامه ها سیاست. حتی فیلم 2012 هم یک فیلم سیاسی اگر موقعیتشو داشتم براتون تجزیه میکرد. و یک چیز دیگه اینکه طبق گفته خدا هیچ کس از زمان ظهور اقا امام زمان و قیامت مطلع نیست جز خود خدا.و اینکه طبق دین امام زمان ظهور میکنه و حکومت عادلانه طولانی بر قرار میکنه پس همش الکیه و حالا حالا ها در خدمت این دنیا هستیم.
اللهم عجل لولیک الفرج.

2 عقرب 1390 evil :
حتمابرید این مستند واقی را پیدا کنید وببینید امیدوارم بادیدن این مستند ذهنتان ودیدگاه تان روشن وبا وقایعت همه چیز اشنا بشیداسم این مستند the arrivals

2 عقرب 1390 بدری :
تنها خداست که به همه چیز آگاه ودانا است پس نگران نباشید زندگیتونو بکنید بیخیال

15 عقرب 1390 ناشناس :
با همه این حرف وحدیثا زندگی روند عادی خودش رو طی میکنه من 1پسر 2ساله دارم دنیای من محمدمه خیلی بی انصافی هستش که .......حالا فکرشو بکنین چقدر از این غنچه ها تو دنیا داریم اگه واقعا معتقد باشیم توکل به خدا ادما وقتی نابود میشن که به جای خدا به بنده های خدا توکل کنن

20 عقرب 1390 کامران :
من مطمئنم که سال 2012 یک اتفاقی رخ میده البته ممکنه که دنیا نابود نشه ولی یک اتفاق بدی در راهه.
من که خیلی دوست دارم سال 2012 زمین نابود شه.

20 عقرب 1390 فائزه :
دنيا هميشه منتظره ببينه تو چي ميخواي!!!خوب اگه همه بخوان به اين مسئله فكر كنن حتما اين اتفاق ميفته!!!

20 عقرب 1390 منتظر :
سلام بابا این حرفا چیه 2012همش کشکه اگه قرار باشه اتفاقیم بیفته اون این نیست که زمین نابود شه بابا همه ی اینا سیاسیه چرا تو فیلم 2012 فقط عده ی خاصی باید زنده بمونن اینا دارن افکار مارو خراب میکنن یا میخواستن بگن خدا وجود نداره استغفراله همه دعا میکردن همه چی روسرشون خراب میشد بابا بی خیال

23 عقرب 1390 ویران :
سلام دوستان.من از این ناراحت نیستم که میگن این دنیا میخواد تموم بشه.ولی اونا میخوان فکر مارو مخدوش کنن تا نا امید بشیم و دست از تلاش و کوشش برداریم.ان شاا... خدا جلوی فتنه اونارو میگیره.با توکل به خدا به تلاشتون ادامه بدین

21 عقرب 1390 nazanin :
سلام خیلی ممنون بابت این مقالتون کاملا تابلوئه که 2012 هیچ اتفاقی نمی افته و همش حرفای صد من یه غازه ولی ما که این همه میگیم ظهور امام زمان نزدیکه پس چرا این همهه درباره ی نسل های بعد و خیلی سال های دیگه حرف می زنیم مگه امام زمان (ع) چند سال حکومت می کنن؟ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید

23 عقرب 1390 مریم :
سال 2012 سال تغییر و تحوله اونم از نوع اساسیش از همین حالا هم میشه شروعشو لمس کرد. مگه نه اینکه دنیا به هم ریخته؟ ولی نابودی در کار نیست

24 عقرب 1390 فاطمه :
سلام به همه.یه مطلب شاید بقیه هم متوجه شده باشین تو فیلم 2012تشیع جنازه امام خمینی رو نشون میده!خیلی تابلویه!تنها جایی هم که نابود نمیشه مکه ست

24 عقرب 1390 آرش / فارس :
سلام . به نظر من اینها همش سیاست پولدارهاست تا با این کار افکار مردم دنیا رو به جاهلیت بکشونن و خودشون بر اونها تسلت داشته باشن . عقل مایاها بیشتر از سال 2012 قد نمیداده و تقویمشونو در این سال به پایان رسوندن .

24 عقرب 1390 فریده :
وااااااااااااااای منم خیلی ترسیدم نمیدونم کلافه شدم این همه آرزو دارم.....

24 عقرب 1390 ايتي :
اونايي كه ميگن ٢٠١٢ هيچ اتفاقي نميوفته سخت در اشتباهن من در برزيل زندگي ميكنم مدتي براي تحقيقات نجوم به امازون رفتم من بخاطر اتفاقي كه در جنگل برام افتاد چيزهايي ديدم كه هيچ وقت براي كسي تعريف نيميكنم فقط ميدونم علم انسان در حد صفر هم نيست در سال ٢٠١٢ به سرعت نور ميرسيم و انرژي ميشيم ،اون وقت تازه ميفهميم كه هيچي نميفهميم.

25 عقرب 1390 ghazal :
ba ye kalame ye donyaro sarekar gozashtan...heh hamine dige

25 عقرب 1390 ghazal :
dostan zendegi hamine ye roz miyay ye roz miri kare khodetono anjam bedin man 15 salame ama tamame filmaye marbot be freemeasenery va akharo zamano didam va handin maghale ham khondam akharesham be in residam ke ina hich tasiri ro zendegim nadaran maha ensanim ghavi tar az harchizi bi nahayat talab va tanavo talab faghat age dar zamane hal zendegi konim onvaght nemitonim hich vahemee az injor chiza dashte bashim.ba tashakor.ghazal

26 عقرب 1390 مهیا :
سلام.
به امام حسین من یقین دارم که 2012 حتما یه اتفاق خیلی تکان دهنده ای رخ خواهد داد . حتی اگر زمین هم نابود نشه و خیلی ها نابود می شن. از جمله من و خواهرم.

27 عقرب 1390 شاهرخ :
شما کی هستید دیگه بابا...
آی کیو ها قرار نیست که دنیا از بین بره....
یه طوفان خورشیدی ژئو مغناطیسی میاد که برق کل دنیا قطع میشه و خسارت مالی به کل دنیا وارد میکنه.اما زیاد.کدوم خالی بندی شایعه کرده دنیا نابود شه خدا داند...

30 عقرب 1390 جواد :
آدمهایی مثل من امثال من که غصه نابودی زمین رو نمیخورن، کسانی غصه نابودی زمین رو میخورند که تو این سیاره خاکی مشغول عشق و حال هستن، نه ما... به هر حال امیدوارم که پیش بینی قوم مایا به حقیقت بپیونده....

29 عقرب 1390 mandana :
آقای آبتی می تونی بگی چی دیدی راستی در مورد سال 2012 آیا کسی از شخصی علی یعقوبی ویکسری فعالیتهای فرا مادی در شرق ایران بخصوص قسمتهای جنوب شرقی و جنوبی استان خراسان اطلاعاتی داره

24 قوس 1390 انیتا :
دقیقا3ماه دیگه و 6روز دیگه بهتون میگم که اقا این هارو باور نکنید همه چیدست اون بالایی یعنی هرچی خدا بخواد

13 قوس 1390 حسین :
سلام خسته نباشید در مورده تمام شدنه دنیا در سال 2012 میشه گفت که پیشگوییهای قوم مایا ونوستر دامس آنها نتوانستند که بگویند آخر زمان چون اخر زمان واسه یک دوره خاصی هست که دنیا تمام نمیشه ولی به اعتقاد من در ساله 2012 ممکنه یک اتفاق جهانی بیفته در ضمن جواب اون دانشمند بالایی باید بگم که به پیشگویهای قوم مایا و ظهور امام زمان به قول پیامبرمان در ان زمان نزدیک ونشانهای ظهور خورشید از مغرب طلوع خواهد کرد که اثر آن هم به گفته امام صادق یک سنگ آسمانی از کنار زمین گذر خواهد کرد که به چرخش زمین ودورانی بودنه زمین تاثیر گذاشته و خورشید به مدت دو روز از مغرب طلوع خواهد کرد که دنیا بداند که ظهور اقامون نزدیک است و خداوند همچین قدرتی رو داره که الان هم بخواهیم در منظومه شمس خودمان سیارهایی است که خورشید در آنجا از مغرب طلوع میکند و آنهم اگر اشتباه نکنم اسم سیارو سیاره زحل میباشد دانشمند باهوش که میگه غیر ممکنه در دسته خداوند هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره و ما باید دعا کنیم که انشاالله به امید خداوند سال 2012 اتفاقه خدایی بیفته و ان هم ظهور باشه شاید قوم مایا و نوستردامس منظوریشان این بوده چون آنها نوستر دامس مسیحی بودش از ظهور آقامون خبر نداره ولی پیشگویهایش درست هست و در سال 2012 اتفاق میوفته ولی بازم خدا میداند

13 قوس 1390 گندم :
اي اونايي كه مي گيد 2012 دنيا نابود ميشه چند روز ديگه سال 2012 است وقتي ديديد همه زنده هستندو همه چيز دروغ بوده اون موقع احمق بودن انسان هاي زود باور مشخص ميشه شما مگه به ظهور امام زمان اعتقاد نداريد كه سخنان پيامير درمورد آينده وظهور را ول كرديد فقط به دهن غربي ها كه نسلشون وحشي بوده چه برسه به اين كه تاريخ بنويسند براي آينده ي بشر نگاه مي كنيد؟؟؟؟ متاسفم واقعا متاسفم

25 قوس 1390 امیر :
ببنید اینها همه چرته که دنیا نابود میشه.این مسله قرار بود سال 2007 اتفاق بیوفته که خوشبختانه نقشه شون نگرفت و اینها همه کار فراماسون هااست.شما دیدی که تو سال 2006اینها به لبنان حمله کردند ونقشه شون این بود که بعد سوریه رو بگیرن و سال2007ایران.که خوشبختانه تو همون اولیش گیر کردند.اینهایی رو که میگم همه از روی سند و مدرکه و خودتون هم برید تحقیق کنید

25 قوس 1390 ashkan :
اخرش چی.....همه با هم بمیریم بهتره

27 قوس 1390 رضا ازآبادان :
سلام خدمت دوستان عزیز
حقیقتش بعضی از نظر ها رو که خوندم خندم گرفت که 1انسان تا چه حد میتونه ساده باشه.
اولا از آقا امیر تشکر میکنم که جواب درست رو ایشون داد و با بصیرت کامل گفت که " اینها همه کار فراماسون هاست" یعنی در اصل همون شیطان پرستان. ودر جواب دوستمون آقا امیر باید بگم که امام باقر(ع) در مورد ظهور فرمودند: کذب الوقاتون(یعنی تعیین کنندگان وقت دروغ گویند)پس آقا امیر نگو سال2012 سال ظهوره که تو هم میشی جزء دروغ گویان.
دوستای عزیز جون هرکس که دوست دارین کمی اون عقلی که خدا تو سرتون گذاشته رو به کار بندازید. به نظرشما خداوند جهانیان این جهان رو با این نظم پا پرجا نگه داشته که تو یک چشم به هم زدن همه چیرو نابود کنه؟ بخدا اینجور نیست. کمی قرآن بخونید میفهمید خداوند عدالت محض هستش و این با عقل 1انسان عاقل جور در نمیاد.( پس هرکس این شایعه ها رو پخش میکنه و هر کس این شایعات را باورکند بی عقل تشریف داره).
در ضمن به هر کس که این حرفا حتی 1ذره تاثیر گذاشته پیشنهاد میکنم فیلم ظهور ساخته مستند سازان آمریکایی رو نگاه کنه تا بفهمه فراماسون تا چه اندازه تفکر انسان ها رودر دست گرفته.
هرکس خواست بیشتر متوجه بشه میتونه به من pm بده.
در ضمن پرسیدن عیب نیست.نداستن عیب است.
ID NIMBUZZ: rezabodan@Nimbuzz.com
ID YAHOO : khorshid_khamoosh2007@yahoo.com
و در آخر ...

27 قوس 1390 محمد :
من ميگم درسته همه با هم ميميريم اونهايي كه ميگند دروغه ببينند؟

16 جدي 1390 نسیم :
چی میگین شما ها؟نابودی زمین چیه.الان سال 2012 هست چند ماه دیگه منده تا دسامبر.هنوز که اتفاقی نیفتاده تموم این ها رد شده.خیلی خیلی خیلی بخواد اتفاق بیوفته یه تحول سیاسی عظیم به اسن نظم نوین جهانی بوجود میاد از طرف ر|زیم سرمایه داری که همه بدبخت میشیم

17 جدي 1390 نستر اداموس :
بینیم اقای نستر اداموش با این پیشگویهایش ضایع میشه یانه؟؟ تا حالا که ضایع نشده

17 جدي 1390 محمد :
دنیا باید نابود بشه

18 جدي 1390 mehri :
خوب شد ،خاطرم جمع شد چ.ن من هزار آرزو داشتم برای آینده ام امیدوارم که واقعا\" استدلالات ناسا درست باشه و زمین نابود نشه****

17 جدي 1390 امير سرزمين صبا :
منم قبول ندارم كه دنيا تموم ميشه ممكنه از نو شروع بشه امام تموم نميشه راستي قوم ماياها چي گفتن ؟ آيا همچين قومي اصلاً وجود داشته ؟ اگه داشته با اون لوازم پيش پا افتاده اون زمان چطور تونستن بطور دقيق فاصله ها وفعل وانفعال سيارات رو حساب كنن ؟

21 جدي 1390 میلاد :
داداشی ها سال 2012 هیچ اتفاقی نمیفته.چون از الان افتاده . مگه نمیبینید تمام کشورهای غربی ورشکست میشن؟به نظر من وقتی تمام کشور های غربی ورشکست بشن تمام کشور ها میفتن به جون هم تا چیزی برای خودشون بدست بیارن و کل جهان رو جنگ میگیره و هرکی فقط خودش رو میبینه و دیگر از همه مهمتر اینکه مدارس هم برای همیشه تعطیل میشه و ما راحت میشیم از اینکه ساعت 5 یا 6 صبح بلند شیم بریم مدرسه.پس بگو ایول

19 جدي 1390 منتظر :
بنظر من بالخره این اتفاق دیر یا زود میافته اگه فیلم 2012 رو دیده باشید حداقل می تونید یه گوشه ای از حس قیامت رو درک کنید. یک سال که بیشتر نمونده......اگه قیامت هم نشه حداقل یه اتفاق بزرگ میافته.....حداقلش اینکه مردم از شادی اینکه قیامت نشده ممکنه بریزن تو خیابونا وو خودشون قیامت کنن........چندوقت پیش رو بوم خونمون بودم رفته بودم ببینم یه شهاب سنگ میبینم یا نه که خدارو شکر یکی دیدم به چه بزرگی ولی خیلی زود محو شد فقط فرصت کردم جیغ بکشم( از خوشحالی) زبونم بند اومده بود.موجودات فضایی هم وجود دارن حالا اگه توی فضای به این بزرگی جای ما رو که تنگ نکردن منکرشون بای بشیم. بنظر من حتی الکترون ها هم موجودن.

20 جدي 1390 sepid :
نمیدونم چقدرمطالبتون حقیقت داره ولی ممنون یکم خیالم راحت شد بازم تشکر...

20 جدي 1390 prince :
زمین خاطره ای فراموش نشدنی

24 جدي 1390 فرزاد :
بهتر بذار نابود شه بره پی کارش تا دیگه کسی نتونه 3000 میلیازد پول بی زبونو بدزده

24 جدي 1390 jen :
اونایکه در خوابید وای بر شما..........مرداد ماه همین سال اونی که ناباید ببینیدو میبینید

20 جدي 1390 سعید :
سال 2012 پایان حکومت امریکا همانند شوروی است

24 جدي 1390 مرگ زیباست :
سلام به همه
افکار ها زیاد است .خودتان فکر کنین به گذشته، چند ملیارد سال پیش که طی یه اتفاق تمام موجودات زمین نابود شدو دوباره شکل گرفت و زمین روند طبیعی خود را طی کرد
به نظر شاید این اتفاق دوباره بیفته و ما همه نابود شیم و زمین دوباره شکل می گیره.
یه چیز دیگه شما تا به حال به تخت جمشید یا احرام مصر فکر کردید .به نظر شما ایا اینها رو انسان ها ساختن الان گنجینه تخت جمشد بهتر خلاصه کنم اسرار 2500 سال پیش ایران کجاست همه در یکجا مخفی شده و یه طوری طراحی کردن که انسان ها با یشرفته ترین چیز هاشونم وارد ان نمی تونن بشن .مثلث برمودا که هرچیزی وارد ان میشه ناپدید میشه یا احرام مصر که به ان به هیچ وج وارد نمشین.شماشما فکر میکنید منظومه ی شمسی محدود تا یجایی که میری دیگه می خوری به شیشه دیگه
جلو نمیره مث تو بازی ها<نه عزیزمن منظومه شمسی که ما انسان ها کشف کردیم یه جزء کوچکی در جهان هستی هست مث یه ملکول تو منظومه ی شمسی.
به نظر من موجودات فضایی ها وجود دارن و زمین رو واسه زندگی خود در گذشته انتخاب کرده بودند و هزار سال در ان زندگی کردن و بنا های نظیر تخت جمشد و احرام مصر را ساختند.وبا دانش خود پی بردند که زمین نابود مشیه طی یه یه اتفاق و از زمین به وسیله ی مثلث برمودا یا (پل فضایی)
رفتند و همه مدارک خود را بردند و حافظهی ...

27 جدي 1390 جواد :
1 - زمین نابود نمیشه
2- به زودی تحولات زیادی دیده خواهد شد مانند : شیپور روز ظهور که گناه کاران را کر خواهد کرد 0
3 - ظور بسیار نزدیک است
ظور شایعه نیست کسی نمیتونه رد کنه مگه مسلمون نباشه
هنگام ظور خیلی ها خواهند مورد و مسلما وفتی یک نفر علیه یک عده گناه کار برمیخیزد مسلما طرف مفابل هم خودی نشون میده که جنگ بزرگ و اتفافات عجیبی از جانب خداوند خواهد رخ داد
به حر حال امیدوارم دنیا از این کثافت کاری ها و ظلم پاک بشه حت

27 جدي 1390 سروش :
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه
من شک ندارم که 2012 اتفاق میوته حالا همه می بینید

28 جدي 1390 پدرام :
nasa in mozoe taeid karde to chetor omadi ino neveshti. ke taeid nakarde. jalbe taghriban 80% donya ghabool kardan ye ham chin chizo. vali manam omid varam vaghan etfaghi naiofte.

28 جدي 1390 رضا :
سلاااااااااااام.
آخه شما چرا اینقدر شوت هستین؟؟؟؟؟؟؟
چرا اینقدر به این موضوع فکر میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
چتونه؟؟؟؟؟؟
امام علی(ع) فرموده: برای اداره ی امور زندگ جوری مل کن که انگار 100صد سال دیگه عمر میکنی.اگرم هم شد که نمیشه...........
ان لله و انا الیه راجعون
او و آخذ باید بریم پیش خدا......
الا چه با انفجار زمین و چه مرگ طبیعی

29 جدي 1390 ارمین :
لطفا به این سئوال من جواب بدید ایا موجوداتی به غیر از انسان وجود دارد در سیاره های دیگر ؟
من حتما یه روز صابتش میکنم.
لطفا جواب رو همینجابدید

29 جدي 1390 رضا :
آمریکا هر وقت میخواد یه کاری کنه یه قومی رو علم میکنه تا از طریق اون هرکاری میخواد بکنه و به مردم بقبولونه که این اتفاقات میفته...به نظر من آمریکا در سال 2012با یک بحران مال شدیدی روبرو میشه و به علت غرورش اعلام ورشکستگی نمیکنه و از وسیله ای به نام haarpجهت ایجاد اتفاقاتی تو جهان بویژه خاورمیانه چون ثروتش بخاطر نفت زیاده ایجاد کنه اتفاقاتی که خیلی شدیده....

29 جدي 1390 سوگند :
چقدر خوبه که در کنار آدمایی که حرف ها وشایعه هارو باور می کنند مردمی هستند که از راه علمی دنبال حقیقت این شوایع میرند

30 جدي 1390 نفس :
بياييم براي سابط كردن دروغ بودن اين شايعات همه باهم در 21 دسامبر 2012 باهم اين جا قرار بگذاريم و سابط كنيم كه هنوز زنده ايم

5 دلو 1390 محمد فرهادی :
مطمِن باشید هیچ کدوم از اینا واقعیت نداره و همش دروغه من که باور نمیکنم همچین اتفاقی بیفته در سال 2012

30 جدي 1390 محمد حامد :
این هم یکی ازافکاری کفری مشرکین است تا درعقاید مسلمانانه که ازقرآن کریم احادیث نبوی وعلم اسلامی بیخبراند شک وتردیدبوجودآورندتامثل خودشان بی ایمان ازدنیابروندوبرهمیش دردوزخ باشند اینست وظیفه اصلیی شیطان که درفیدایش انسان بعهده گرفته خداوند(ج)مسلمانان راازفریب چنین شیطانها نجات دهد

5 دلو 1390 هادی :
****مهم****
سلام به همه من نمیددونم کدوم نظریه در مورد 2012 درست هست امما من مطمئنم که در 2012 اگر از بین نریم ولی یه اتفاق بزرگ میفته من شک ندارم
اگه اخبار رو دنبال کنید میبینید که خبر از جنگ میرسه حالا کاری نداریم جنگ میشه یا نه ولی احتماله.
در ضمن شما موجودات فضایی رو فراموش کردین؟
اگه اونا به زمین حمله کنن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا ممکنه برای صلح بیان و با صفینه هاشون مارو از زمین به جای امن تر ببرن تا نسلمون حفظ بشه.
میبینید احتمال زیاده فقط باید محتملترینشون رو در نظر داشت.ا
اگه خواستین بحث کنیم میل بزنین vil_hadi@yahoo.com

2 دلو 1390 ایرانی :
ای بابا عمر ما که تموم شد ،من 25 سالمه هنوز نمی دونم شادی چیه ،از وقتی ماهواره ها وشبکه های ماهواره ای سری به خونه هامون زدند ،ومیشه زندگی غیر مسلمونها رو دید ،میبینم ما یک جونی از خدا بدهکاریم،یادمه 5 سال پیش با همین دیروزمون مثل همه اخه این هم شد زندگی،پس خدا کنه ناسا اشتباه کنه وهمون سال 2012 پایان اندوه ما ایرونیها وشادی تمام دنیا باشه

3 دلو 1390 ali :
be nazar man in donya bayad nabod beshe har roz tekrary adam bayad ye roz hayajan angiz dashte bashe hamon behtar nabod beshe vali to ghoran omade ke gofte ye mojodat fazaee hast va be nazar man ona be zamin hamle mikonan

3 دلو 1390 N30 :
دوستان من خیلی در این مورد تحقیق کردم. اگه می خواین بدونید که واقعا چه اتفاقی می افته لطفا و حتما مستند 2012 رو ببینید و جلد دوم کتاب "روزگار رهایی" رو بخوانید تمامیه پیش بینی هارو با هم تطبیق بدید. پیش بینی های امامان، نوستراداموس،مایاهاو خیلی های دیگه همه با هم وجه مشترک دارن. یا اینکه این متن رو مطالعه کنید لطفا
واقعیت اینه که 21 دسامبر تمام سیارات در یک خط قرار میگیرند که به اون هم ترازیه کهکشانی میگن. هم ترازیه کهکشانی هر ساله در تاریخ 21 دسامبر اتفاق میفته اما فرق امسال اینه خورشید در این هم ترازی کهکشانی در وسط کهکشان قرار میگیره که این باعث جا به جا شدن قطب های زمین و بقیه ی کره های کهکشان میشه که جا به جا شدن اون حدود نیم روز با زلزله های شدید اتفاق میفته در همین موقع ها هست که ستاره ی دنباله دار و آبی رنگ که ربطی به 21 دسابر ندارد دیده میشود و به خورشید برخورد میکند که خورشید در برابر اون ضربه مقاوم هست اما مدتی آسمان به رنگ سرخ در می آید. در جا به جا شدن قطب ها بیشترین صدمه رو مدار 48 درجه شمالی که همون فرانسه و اروپا میشه میبینه. قرار نیست در این اتفاقات همه بمیرند اما تعداد زیادی کشته خواهند شد. وقتی قطب ها جا به جا بشن اگر در زمستان باشیم ناگهان هوا گرم میشود بیشتر حیوانات میمیرند و خشک سالی کل ...

4 دلو 1390 جواد :
من هنوز نمیدمنم چه اتفاقی قرار است یا نیست باسه ما و زمین روی گردان شه ولی خوب میدونم که جوانان نثل ما قربانی یک سری از ندونم کاری های دولت مردان میشن ما ملت مهره های شطرنج شده ایم که یک طرفش سیاست ایران و یک طرفش سیاست آمریکا است و ما جوانان سربازان بازی شطرنج هستیم ولی هر چه هستیم و هستید امید وارم فرصت جبران برای کارهای بدمون داشته باشیم چون خدا سریع الحساب است.

4 دلو 1390 محمد :
سلام
در واقع این سیاره وجود داره. اسم کامل اون هم 2003UB313 هست که خود ناسا در خبرهای علمی ذکر کرده با این عنوان که با کشف این سیاره عضو جدید به منظومه اضافه شده من دقیقا لینک این خبر رو از خود ناسا براتون می ذارم. اما تا اینجا ادعاهایی که شده مبنی بر عدم وجود خارجی چنین جرم آسمانی کاملا بی اساس هست با توجه به اذعان خود ناسا در لینکی که گذاشتم. ولی باید توجه داشت که هنوز هیچ کدوم از ویژگی های ذکر شده برای این سیاره توسط منابع موثق تایید نشده.
http://www.nasa.gov/vision/universe/solarsystem/newplanet-072905.html

5 دلو 1390 ali :
تا میتونین غذا جمع کنین

5 دلو 1390 نیکا :
akh joooonnnnnnnnnnnnnnnnn khoda bekhad bekhir gozasht raft

5 دلو 1390 نیکا :
اخ جون خدا بخواد گذشت تموم شد

9 دلو 1390 عفان :
زندگی کن.

7 دلو 1390 اهورا :
به نظر من این شایعات از تقویم مایایی ها نشات می گیره چون اونا میگن تقویم ما تا پایان سال 2012 تمام میشه و دنیا هم حتما تمام خواهد شد ولی اشتباه می کنند چون مهدی(عج)نیومده. . پایان.

7 دلو 1390 مهرداد :
اگه دلتون می خواد همه چیز رو در مورد 2012 بدونید سخنرانی نقد 2012 استاد رائفی پور رو گوش کنید

7 دلو 1390 mohamad :
سلام.آخه راهی که باید بریمو کاشکی میشد زودتر میرفتیم.خیلی خوب بود اگه همه باهم از بین میرفتیم تا کسی واسه عزیزش ناراحت نمونه.من 19 سالمه ولی واقعا از زندگی خسته شدم!!!!!!!!!!!!!

10 دلو 1390 رامين ار تبريز :
اين واقعيت داره اونهايي كه ميگن دروغه ببينند؟

10 دلو 1390 farzad :
Salam man doos daram in etefagh biofte akheresh befahmam aya khoday hast aslan oonvar che khabare hamishe fekr mikonam ensan bad az marg chizi nadare

10 دلو 1390 سانی :
یه دوستی دارم میگه تا حالا هر خوابی خودشو باباش دیدن تعبیر شده حالا هم خواب دیده که سال 2012 یه عده با لباس سبز از اون طرف دنیا میان اینطرف دنیا و .... خلاصه میره پیشه یکی که تعبیر خواب میکنه و تعبیر خوابش این بوده که سال 2012 نصف زمین میره زیر اب و مردمش از گرسنگی و قحطی میمیرن نصفه ی دیگه سالم میمونن وتا 1000 سال عمر میکنن بعدشم قیامت میشه.........

13 دلو 1390 ناشناس :
هه هه چقدر خندیدیم آق یا خانم دلو 1390 سانی . جوک بامزه ای رو تعریف کردی واقعاً . بابا این حرفا چیه می زنی از خودت میگی . یه کم ایمان داشته باش . باید دعا کنی بگی خدا نکنه اینجور بشه .

13 دلو 1390 مهرنوش :
آقا حسین عزیز شما چرا داری اینقدر کفر میگی؟ پیامبران ما هم نتونستند پیشگویی آخر زمان رو بکنند اونوقت تو به حرف اون پیشگوی قلابی گوش میدی؟ واقعاً که شماها همه تون بی دین و ایمون شدین حسابی . براتون خیلی متأسفم . وقتی میام این حرفا رو می خونم از شماها واقعاً برام شرم آوره . چرا هیچ کدوم تون یه کم مطالعات تو رو بیشتر نمی کنید . اگه اینجور بود که باید ایرانیای دوران باستان این رو پیشگویی میکردن که این همه هم پیشرفته بودن یا پیامبران آسمانی که میگین . یه کم به عقلتون رجوع کنید خب . این حرفا چیه می زنید به خدا اینا همه ش کفره که میگین از خودتون .

13 دلو 1390 مهناز :
اونایی که مثل آقا پدرام یا بهرامه میگن ناسا اینو تأیید کرده از خودش در آورده و قصد آزار و اذیت شما رو داره . بهتره تو بری یه کم مطالعاتت رو بیشتر کنی بچه جان . چرا می خوای مردمو بترسونی با اون حرفای الکیت؟؟؟؟؟؟ ناسا خودش اینو تکذیب کرده بعد تو میای این چرندیات رو از خودت میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عقلت کجا رفته آخه؟؟؟؟؟؟

13 دلو 1390 محمد :
این نظریه های نابودی همشون چرته اخه با دلیل هم میگم 1 اگه نابودبشه پس نعوذ بالله خداییم وجود نداره2 زحمات این همه انسان همه به هدر میره 3 حرف های امریکایی ها وتموم کافر ها درست میشه که میگن این دنیا یه پدیده بوده وخالقی هم نداشته پس نتیجه یگیریم این ها وامسال این حرفا جزو تهاجم فرهنگی وقصدشم نابودی وناامیدی تمام مسلمانان بخصوص شیعیان میباشد....

13 دلو 1390 Montazer :
عزیزان من، ۲۰۱۲ پایان دنیا نیست، بلکه آغاز پایان است. الهم عجل لولیک الفرج انشالله

14 دلو 1390 eliya :
man ham fekr mikonam sal 2012 zamin nabod mishe

20 دلو 1390 توحید :
به نظر من فقط امام زمان(ع)

21 دلو 1390 مجتبی عبدی کرموند :
مایاها میگن در سال 2012 زمین وارد یک دوره جدید و کاملاً متفاوت و سرشار از آرامش نسبت به گذشته میشه نه اینکه نابود میشه .امیدوارم آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست هرکجا هست خداوند به سلامت دارش

4 حوت 1390 sima :
من خیلی میترسم دیروز مستندی از شبکه من وتو پخش شده 8تا از پیشگویهای که نشون میداد راست از اب دراومده بود امیدوارم 2012 راست باشه

24 دلو 1390 asal :
نظرات دوستان خیلی بهتر از مقاله ها بود
من که میگم ما که تفریحی نداریم حداقل دنیا نابود بشه یکم بخندیم!

27 دلو 1390 یاسمن :
shayad rast bashe o hame ma bemirim shayadam doroghe bashe o ma zende bemonim!!!!!!!!!!!!

28 دلو 1390 1391/9/1 :
طی تحقیقاتی که داشتم، عده ای گفته اند که در 21 دسامبر 2012 زمین نابود می شود و دلیلشان هم پیشگویی قوم مایا بوده است. در حالی که شواهد به دست آمده، نشان می دهد که زمین تا کنون 5 دوره را گزرانده است و تقویم مایا ها تا آخر دوره ی 5 را نشان می دهد. این به این معناست که قراره که در 21 دسامبر 2012 مصادف با 1 دی (یلدا) 1391 دوره ی 6 شروع می شود که اتفاقات زیادی نیز رخ می دهد و با بسیاری از احادیث که به موجب ظهور امام زمان گفته شده است، تطابق دارد.
جالب است بدانید که در همه ی تقویم ها این روز، روز جمعه است.
شاید آن جمعه بیاید، شاید.

1 حوت 1390 سمیرا :
وای چی می شد اگه دنیا نابود می شد، عاشق هیجانم و مهمتر از همه دوست دارم یه چیزی این اوضاع رو عوض کنه

5 حوت 1390 محمد :
ما نسل پنجم هستیم و این ادعا دروغ است در طول زمان بسیار بسیار موجودات آمده و محو شده طبق شواهد هیچ وقط تمتم موجودات از بین نرفته.ما نسل اولیم و اول هم خواهیم ماند.قیامت رو هم جز خدا کسی نمیداند

5 حوت 1390 روح :
خدا کنه راست باشه همه راحت میشن اره همه سرکاریم............

14 حوت 1390 علی :
من که از خدامه زود تر بمیرم و راحت بشم البته بدمم نمیاد که این جوری نابود بشم و با چم خودم ببینم چیزی به زمین بخوره

16 حمل 1391 Beatspy :
بچسبین به زندگیتون و هدفی که دارین. اینا همه بازی با کلماته پس خودتون رو گول نزنید. یا میشه یا نمیشه مهم اینه که هر جفدر که زنده ایم جه یک روز جه یک فرن مثل یک انسان زندگی کنیم نه با اسم انسان

15 حمل 1391 hell boy :
هر وقت زمان دقیقش مشخص شد به منم بگین تا باهم توبه کنیم......... . !!!!!!!!!!ok

18 حوت 1390 1390 :
یک فیزیکدان آمریکایی و نویسنده کتابهای نجومی اظهار داشت: در سال 2012 فاجعه ای بزرگ رخ می دهد که طی آن مناطقی از شرق آسیا و غرب سواحل آمریکا در پی زلزله ای بسیار شدید ناپدید می شوند.در پی این زلزله بسیار شدید ژاپن، چین، کره شمالی، اندونزی و مناطقی از ساحل غربی آمریکا ناپدید خواهد شد.

20 حوت 1390 جعفر :
برید حالشو ببرید که 9 ماه بیشتر نمونده

27 حوت 1390 ali :
سلام سال 2012 دنیا تمام نمیشه احتمالش هست جنگ بشه (جنگ جهانی سوم).

28 حوت 1390 علیرضا طالبی :
من علیرضا طالبی 13ساله براتون اسم برخی اجرام بزرگ سنگی
مجاورزمین رامینویسم:
1-گاسپر باقطری حدود 19km.
2-اروس بااندازه 33km.
3-سرس باقطر940km.(بزرگ ترین جسم کمربند اصلی سیارکی)
تمامی اینهاازماه کوچکتر بوده و فقط جسمی به اندازه ماه
ویابزرگترازآن میتواندزمین را از مدارش خارجکنند.

1 حمل 1391 سیدحسن حسینی :
اینها همش دروغه من در سایت های مختلف وحتی توی سایت ناسا پرس و جو کردم به این نتیجه رسیدم که درسال 2012 وحتی سالهای اینده هیچ اتفاقی رخ نمیده .

2 حمل 1391 جاوید :
وقت خودمون رو تلف نکنیم بلاخره یه روز دنیا نابود میشه 2012 یا چند سال دیگه یا ... ولی نابود میشه

17 حمل 1391 hrj73 :
یک شعری است که درآن گفته شده:
ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند*** بچه جون درس بخون که دکتراش بیکارن
خوب اگه دنیا میخواست نابود بشه اون هم تو سال 2012 چرا خدا هیچی تو قرآن نگفنه که ما یه خاکی تو سرمون کنیم. الکی برای این کنکور 91 هم درس نمیخوندیم!!!!!به خدا خسته شدم ان شا الله که اگر اتفاقی هم میافتد یک سودی برای ما داشته باشه. حداقل بخور تو این سازمان سنجش !!!!

5 حمل 1391 خرچنگ :
به نظر من همش دروغ به زندگیتون بچسپید

17 حمل 1391 mozhgan :
همه چیز دسته خداست حتی اگه یک لحظه ظهور امام زمانو نادیده بگیرین ایمان خود را از دست داده اید ...فقط به خدا توکل کنیدو هیچ

7 حمل 1391 ثلاث باباجانی :
همه این شایعات به خاطر خیال بافی های نوستر آداموسه . بی خیال بابا .برین زندگیتونو بکنین

8 حمل 1391 پيمان :
به قرآن و 14معصوم مراجعه كنيد ببينيد آنها چه مي گويند

8 حمل 1391 ارشام :
دیدین راست میگفتن حداقل یکیش اتفاق افتادبله منظورم طوفان خورشیدی یه که اتفاق افتاد...راستی بایدبگم درشبکه من وتو  برنامه ای نشان میداد که میگفت ما انسان هاهم آدم فضایی هستیم ...من که اعتقاددارم شایدراست گفتن.بعدشم هرچیزی باید که نه حتما انقضایی داره بله همه چیز انقضاءداره بلاخره بایدزمین نابودبشه چه ۲۰۱۲وچه ده قرن دیگه بایدنابودبشه.

8 حمل 1391 ارشام :
دیدین راست میگفتن حداقل یکیش اتفاق افتادبله منظورم طوفان خورشیدی یه که اتفاق افتاد...راستی بایدبگم درشبکه من وتو  برنامه ای نشان میداد که میگفت ما انسان هاهم آدم فضایی هستیم ...من که اعتقاددارم شایدراست گفتن.بعدشم هرچیزی باید که نه حتما انقضایی داره بله همه چیز انقضاءداره بلاخره بایدزمین نابودبشه چه ۲۰۱۲وچه ده قرن دیگه بایدنابودبشه.

8 حمل 1391 ارشام :
دیدین راست میگفتن حداقل یکیش اتفاق افتادبله منظورم طوفان خورشیدی یه که اتفاق افتاد...راستی بایدبگم درشبکه من وتو  برنامه ای نشان میداد که میگفت ما انسان هاهم آدم فضایی هستیم ...من که اعتقاددارم شایدراست گفتن.بعدشم هرچیزی باید که نه حتما انقضایی داره بله همه چیز انقضاءداره بلاخره بایدزمین نابودبشه چه ۲۰۱۲وچه ده قرن دیگه بایدنابودبشه.

8 حمل 1391 سعيد :
دوستان خواهشا يه تحقيق هم در مورد سال 91 بكنيد ومي بينيد كه سال 91 داراي نشانه هاي بسيار زيادي از ظهور امام زمان مي باشد كه در احاديث بيان شده. واگه اين دو موضوع را كنار هم قرار بديم ممكن به يك سري نتايج برسيم.

10 حمل 1391 علیرضا :
همه اینها نظریه هستن ولی این احتمال که بوقوع بپیوندن رو نمیشه نادیده گرفت

11 حمل 1391 sadaf :
من خیلی دوست دارم هرچی سریعترسال 2012 برسه تا ضایع بشن

11 حمل 1391 مهدی :
نظریه یه آدم بزرک :همه چیز نسبیه قطعی نیست یا همون مبحث فازی همه چیر 1یا 0 نیست حالت خاکستری فرض رو نابودی بگریم همه نابود نمی شن تعداد محدودی خواهند بوندتا دوره جدید حیات شروع شه کیا میمونن کیا نیستن؟

11 حمل 1391 مهدی :
ماشاالله از اینهمه نظر !! یعنی انقدر کاربر علاقمند به این موضوع بوده و ما خبر نداشتیم ؟
و اما نظر من :
هر جند ممکنه ناسا هم اشتباه کنه و شاید مخفی کاری ! ولی به هر ترتیب اگر همین سیاره به زمین نزدیک نشده خطرات دیگری هم وجود داره و اصلآ و به هیچ عنوان تضمینی نیست که در این کهکشان راه شیری همه چیز همیشه بر وفق مراد ما باشه و خوب و خوش ( ! ) کنار هم زندگی کنیم.
ممکنه به عمر ما قد نده ولی به هر حال کاریش نمیشه کرد .
تازه این همه بمب هسته ای رو چکار باید کرد؟ باید یه جا مصرف بشه دیگه بهترین جا هم تو سر و کله سیاره خودمونه !
این نظر من بود میتونید قبول نکنید والا !

12 حمل 1391 محمد :
خیلی سایتت سیاحه تو 1 دقیقه چشمم پکید ان شا ا... که سایته خوبی داشته باشی من نتونستم بخونم

18 حمل 1391 نوید :
جنگ جهانی سوم در 21 دسامبر خواهد افتاد.اگه کمی دقت کنید از زمانی که 2012 شده اتفاقات زیادی به سرعت رو به پیشرفته و مقدمه جنگ جهانی سومه.از طرفی هم فراماسونها اعتقاد دارند که در همین تاریخ نظام نوین جهانی خواهند آورد.قوم مایا تقویمشون در همین تاریخ تموم میشه این میتونه به این معنی باشه که یک عصر جدید شروع خواهد شو و چون فراماسونها هم دقیقااین تارخ را شروع نضام نوین جهانی خودشون دانستند .احتمال زیاد میره که مسلمانان با برخیزی فراماسونها مخالفت کنند و این شروع یک جنگ بزرگی خواهد بود.اگه قرار باشه فراماسونهادر21دسامبر 2012 بخواهند که یک نضام نوین جهانی بیارند طبیعی است که با مخالفت خیلی از گشورها روبرو خواهند شد.
واین یعنی جنگ جهانی سوم........................

18 حمل 1391 محمد از تبريز :
به نظر من درسته دنيا نابود ميشه اونهايي كه ميگن دروغه فيلمش هست ببينند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

19 حمل 1391 مهرداد :
اين هاهمش چرت وپرتي بيش نيست . برين زندگيتون رو بكنيد
وبچسبيد به زن زندگي خانواده
اين ها همش شاعيه اي بيش نيست.
دنيا هميشه از ان شما نيست پس زندگي كنيد.
تعيين كنندگان وقت دروغ كويند.

24 حمل 1391 حمیده :
اصلا به نظره شما که عاقلید 2012 واقعیت داره نمیدونم والا.
یه نفر به نام نوسترادناموس که تمام پیشگوییهاش درسته میشه گفت اینم درست در میاد چه ربطی داره؟؟یا قوم مایا که هیچ منطقی تو حرفشون نیست.یکم فک کنید به حرفاتون و رفتارتون. شماها میگید سونامی زلزله طوفان خورشیدی و جنگ نشاندهنه 2012 هستش چه ربطی داره ؟؟قبلنا مگه جنگ و سونامیو زلزه نمیومد.من که قبول ندارم خدا فقط میتونه زمان مرگ انسانهارو تعیین کنه نه هیچکسه دیگه تازه سال های پیشم میگفتن یه سالی زمین نابود میشه شدش؟؟اینا همه شایعه است از شروع 2000 همینو میگفتن.

23 حمل 1391 عدنان :
با عرض سلام و ادب
این اتفاقات می افتد پیشگویی سال 2012 واقعیت داره باید برای سفر آماده باشیم

24 حمل 1391 حمید :
چه بد میشه من تازه می خواستم دکتر بشم ولی باز خدا را شکر

24 حمل 1391 زوبین :
امیدواریم که دنیا بترکه..یکم هیجان باحاله بابا...میخواین بمونین که چی بشه آخه

20 حمل 1391 رعنا :
واللا راستشو بخواین از وقتی سال 91 شروع شده من همیشه یه جور استرس دارم.با اینکه خیلی شنیدم همه این حرفا شایعه استاا ولی باز میترسم. خدایا کمکمون کن.

4 ثور 1391 محیی :
این نیرویی که به اقرامی مثل مایا کمک کرده چیزهای پیچیده بسازن که الان علم امروز نمی تونه فضایی ها نبودن، بلکه شیاطین بودن که مایا ها با جادو باهاشون ارتباط برقرار می کردن درست مثل مصری ! اما از یک دوره ای خدا شیاطین را از زمین اخراج کرد و فقط بعضی هاشون موندن و اون طور که تو قرآن اومده اگر قصد نفوذ دوباره داشته باشن با تیر های شهاب مورد هدف قرار می گیرن....در ضمن باقی موند هاشون به همراه رئیسشون ابلیس تا زمان ظهور امام مهدی مهلت داده شدن...وسلام

1 ثور 1391 محمد :
هر چه باداباد.
ولی به نظر من جنگ جهانی سوم در راه است و بعد ظهور.
من تحقیق کردم فهمیدم که حضرت محمد فرموده: در حجاز(عربستان کنونی) کسی پادشاه میشود که اسم حیوان دارد(فهد عبدالعزیز) و بعد از آن شخصی به اسم عبدالله (ملک عبدالله کنونی) و پس از مرگ عبدالله پادشاهان یکروزه و یک ماهه و سپس فرزندم مهدی ظهور خواهد کرد.
انشالله

31 حمل 1391 زهرا :
سلام یه کوچولو خیالم راحت شد من خیلی ترسیده بودم البته هنوز یه خرده ترس دارم.تقریبا یه 6 ماهی هستش که انقد شب و روز به این مساله فکر میکنم که دارم دیوونه میشم.ازتون ممنونم که به فکر آدمایی مثل ما هستین که تحت تاثیر شبکه های ماهواره ای واقعا ذهنمون مشوش شده.

28 حمل 1391 سارا :
دلمون به این اتفاق خوش بودکه اینم تکذیب شد .
اه ه ه
گفتیم دیگه نیازی به خودکشی نیستا ؟؟؟

4 ثور 1391 مهدی :
فقط خدا میدونه آینده چی میشه و هیچ کس نمیتونه از این امر تجاوز بکنه!

5 ثور 1391 علی :
سلام به دوستان لعنت به هر چی ماهواره هست که این مردم هر چی می کشند از اونه من که به شخصه به نیبرو اعتقاد دارم چون در متون زرتشتیان آمده است:
... در آسمان نشانه گوناگون پیدا باشد...(2).
در کتاب مقدّس می خوانیم :
و در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود...* و آن گاه پسر انسان(3)
را خواهند دید که بر ابری سوار شده، با قوّت و جلالِ عظیم می آید*(4).
در قرآن کریم آمده است:
سوگند به آسمان و رونده در شب*
و چه دانی که رونده در شب چیست* ستارۀ برافروخته*(5).
از امام علی (علیه¬السلام) در بارۀ «رونده در شب» پرسیده
شد، فرمود:
آن، زیباترین ستاره در آسمان است،
در حالی که مردم نمی شناسندش...(6).
باز هم در قرآن کریم می¬خوانیم:
منتظر روزی باش که آسمان دودی آشکار را پدید آورد*
این دود که مردم را فرا می¬گیرد، عذابی دردناک است*(7).
حذیفه، در بیان نشانه های ظهور، از رسول خدا (صلی¬الله¬علیه¬
و¬آله) نقل کرده است:
دودی میان مشرق و مغرب را پر می کند که بر اثر آن، مؤمن
دچار زکام می شود و به کافر حالتی مانند مستی دست می دهد
و [دود‌‌] وارد بینی، گوش، دهان و مقعدش می گردد...(8).
حذیفـة بن یمان می گوید: رسول خدا(صلّی‏الله‏علیه‏وآله) فرمود:
بی‏گمان به سوی شما آتشی می‏آید که امروز، در درّه‏ای که به آن بَرَهوت
گفته می‏شود، خاموش است. مردمان را فرا ...

7 ثور 1391 نیلوفر :
به نظر من هیچ کس آینده رو ندیده اگه خدا بخواد دنیا رو نابود کنه چرا الان نکنه؟

8 ثور 1391 راهنما :
دوستان از قرآن کمک بگیرید تمام اخطارها در قرآن آمده مانند 11 سپتامبر که در قرآن کلمه ی (( جرف هار)) که جزء
11 (به معنی 11 سپتامبر) و نهمین سوره قرآن که (به معنی 11/(9) ) و آیه 109 (به معنی تعداد طبقات دو برج) میباشد و خود این کلمه که 2001مین کلمه در قرآن میباشد که (به معنی 11/9/(2001) ) است و همچنین معنی آن که امیدوارم خودتان در آیه 109 و 110سوره توبه بخوانید تا همه چیز برایتان آشکار شود. اگر در مورد سال 2012 چیزی دستگیرتان شد به دیگران اخطار دهید. به یاد داشته باشید ما ایرانیان به دیگر انسان ها فدرت دادیم و خود ما میتوانیم قدرت رو از آن ها بگیریم. (به امید دیدار)

10 ثور 1391 killer :
دنیاچند سال دیگه نا بود می شه

15 ثور 1391 یاسر :
به نظر من اگرم قرار باشه 2012 آمریکا بزنه همه چیزو نابود کنه(حالا به هر طریق)اگه حداقل ما جوونای ایرانی دست به دست هم بدیم و همه مون یه هدف بزرگ و یه ایمان واقعی داشته باشیم، با کمک خدا حتما میتونیم جلوی کاراشونو بگیریم...

21 ثور 1391 شهلا :
به نظر من با وجود شرایط دنیا به پایان نمیرسه اما مطمئنا یه اتفاق خیلی مهم تو دنیا میفته چون تا حالا تمام پیشگویی های نستراداموس اتفاق افتاده .این همه جنگ تو دنیا معلومه دوره آخرالزمانه

16 ثور 1391 نوید :
از اقای دون یومانس تشکر می کنم که من به همسر ایند ام می رسم.

21 ثور 1391 سجاد :
نمیشه اینطور موضوعاتو به قرآن ربط داد.احتمال نابود شدن رمین هست ولی تا اون موقع بشر به این درجه ار توانایی میرسه که بتونه در سیاره های دیگه زندگی کنه

20 ثور 1391 ميثم :
اين اتفاق مي افته ولي تاريخ اون رو فقط خدا ميدونه نه قوم ماياها. در روايات آخرالزمان داريم كه ستاره اي نزديك به زمين ميشه و قسمتي از اون كنده ميشه و با زمين برخورد ميكنه. هيچ دليلي هم وجود نداره كه پيغمبر خدا دروغ بگه !!!!!

22 ثور 1391 ساحل :
اصلا واقعيت نداره كسي از طرف خدا نيومده كه اين چيزارو ميگن بعدشم ميگن نوسترا دا موس و مصري هاي گذشته پيش بيني كردن كلا قديمي ها خرافاتي هستن و اصلا واقعيت نداره فقط ترسوندن مردمه و يه بازار يابي براي خوشونه مسخره هاي دروغو اگرم دنيا نابود شد كه چه بهتر
************************
****************
*********
*****
ساحل 13 ساله

23 ثور 1391 کلیم الله :
این مقاله بک درغ است چون ما میدانیم که از آینده غیر از خدا کسی دیگری نمیداند.

28 ثور 1391 مدهکتور :
اخه این حرفا چیه میزنید.کجایه قران درمورد سیاهچاله یا برخورد سیارات گفته.قران کتابی دست نوشته شخصی به نام محمد بود که 58 سال درموردش تحقیق وبا دانشمندان زمان خود مشورت کرده بود تا بتونه عربهای جاهله اون زمان رو که دختراشون و زنده به گور میکردند از نابودی نجات بده.انسان یه موجودی مثل موجودات دیگه فقط از لحاظ عقلی شانس تکامل داشته.همون هیدروژنی که تو خورشید هست تو بدن ما هم هست.پس به این عوام فریبیها گوش ندید و به هرچی علم و عقل میگه توجه کنید.

29 ثور 1391 باسط :
الله اعلم

30 ثور 1391 پارسا :
من برای نابود شدن زمین لحظه شماری میکنم وامیدوارم هرچه زودتر زمین نابود شود

4 جوزا 1391 یزدان :
بچه ها اخه کسی نگفته که این روز اخرو زمان است فقط گفتن که یک تحول بزرگی در زمین به وجود میاد مانند عصر یخبندان
پیش بینی هایی نیز در این مورد مطرح شده مثل پیش گویی های خدا خواران که در شمال تپت زندگی میکنند و سن انها نیز بیش از 1000سال است یا پیشگویی های نوستاراداموس
همه ی این پیشگویی ها یک نقطه ی مشترکی دارند که ان هم راستایی خورشید با مرکز کهکشان راه شیری است که یک تحول بزرگی را در جهان به وجود خواهد اورد

16 جوزا 1391 ali :
هر چه خدا بخواهد همان می شود اما پیامبر یک حدیث در این مورد دارد
(اگر تنها یک روز به پایان دنیا باقی مانده باشد آن روز آنقدر طولانی می شود تا فائم ما ظهور کند و وعده الهی تحقق یابد )

9 جوزا 1391 حمیده :
اخه چی میگید شماها؟؟واقعا این موضوع رو زیاد کردید واقعا خنده داره که انقد این موضوع رو باور میکنید مرگگ و زندگی همه ی انسانها دست خداست اگه این اتفاقم بیفته استغفرلله یعنی خدا نیست!!!

9 جوزا 1391 فریدون امینی :
mamnoon az matalebe zeybayetan

11 جوزا 1391 ممد :
سلام به همه بایدفقط نشست ودیدمن خیلی تحققیق کردم ظاهرا اتفاقاتی میافته حالا چی میشه معلوم نیست.انشاالله همش ماله ظهورامام زمانه که ظهورش نزدیکه

11 جوزا 1391 فرزان :
به نظر من کره خاکی ما حلا حالاها خواهد چرخید و فعلا هیچ اتفاقی نخواهد افتاد....همه چیز از قبل برنامه ریزی شده است و این مطلب خیلی سنگین و در درک ما نمیگنجد..
با سپاس..

12 جوزا 1391 آرش :
خدای مهربون رو شکر میکنم و ایمان قلبی دارم به این زیبا ترین جمله
الله لا اله الا هوالحی القیوم
و اما بدا به حال ما انسانهایی که اشرف مخلوقاتیم و قدر قدرتمون رو به دروغی میفروشیم تا شاید ...آخرش چی ؟!
حال نه تنها کسایی دارن از آخر زمون صحبت میکنن که تا چند وقت پیش به این موضوع لقب خرافات میدادن بلکه کارشون به جایی رسیده که زمان دقیقشم دارن اعلام میکنن اونوقت خیلی جالبه که فلان کمپانی امریکایی که مدیر عاملش جزو همین دارو دسته پیشگوهاست میاد 500،000،000 میلیون سهام از فلان جا رو پیش خرید میکنه و توی یه سخنرانی خبر از سود 4 برابر 3 سال آینده میده ،،،،!!!!!!
یکی به این حضرات جهان اولی لطفا بگه : آخه بی پدرا شما جایی میخوابید که آب زیرتون بره؟

19 جوزا 1391 نیما :
اصلا فکر یه همچین روزی رو نمیکنم. اصلا نباید خودمون رو در گیر این مسائل کنیم. فقط باید بفهمیم بعد از ما کیا قراره بیان.

16 جوزا 1391 sadaf :
in etefagh90 darsad rokh mide chon ba tavajoh be maghalat va etelaate elmi hamash sabet shode magar inke khoda tasmimesh avaz beshe!!! hala umadimo nabud shodim, akhare 2nya kojast? har chi fekr mikonam bishtar asabi misham! age be natije e residid be man ham begid... merrrrrr30...
www,sadaf-emo20@yahoo.com

21 جوزا 1391 پویا از کرج :
چند شب پیش یک نور عجیب توو آسمون خاورمیانه از جمله ایران ، اسرائیل، لبنان ، بحرین ، جمهوری آذربایجان و ... دیده شد که نوری بود آبی رنگ که دور خودش چرخید و مثل ماه شد .
همه اینو دیدن.
تغییرات عجیبی رو دارم می بینم .

22 جوزا 1391 مصطفی :
من نه می توانم باور کنم نه میتوانم باورنکنم اگه باور نکنم اینهمه دلیلی که اوردند چه قسم و با کدام دلیل رد کنم . تو کل به خدای پاک

22 جوزا 1391 هلیا :
من دوست دارم این اتفاقو باور کنم چون حتی اگه واقعیتم نداشته باشه باعث میشه خوب زندگی کنمو به خدام نزدیکتر بشم. همینجوریشم هر لحظه ممکنه بمیریم این حقیقتی روشنه که هیچوقت هیچکدوممون نمیخوایم عمیقن بهش فکر کنیم. ممکنه منی که الان از 21دسمبر 2012 میترسم فردا تو تصادف بمیرمو کارم به 2012 نکشه. من این اتفاقو یه تلنگر میدونم واسه جبران چون ما تا نفس میکشیم فرصت واسه این کار داریم هممون میدونیم امروز یا فردا باید دنیامونو با همه ی هم و غمو ارزوهاو خلاصه هرچیکه واسمون عزیز هرچیکه واسمون عزیز و وحشتناکتر از همه بدن خودمونو چیزی که ما با اون رو زمین معنی پیدا میکردیمو همه مارو با اون وسیله بودن زمینی میشناختن بزاریم بریم .حالا ورق برمیگردو همه ی حدسو گمانها تبدیل به یقین میشه شکل واقعمون نمود پیدا میکنه که ترکیب این شکل و سرنوشتی رو که تا ابد تاابد واسمون رقم میخوره همین الانمون میسازه الانی که ما یا در حال خوابیم یا خوردن یا دروغ گفتن ویا مهربانی کردنویا.....چهره ی واقعیه مارو که همین الانم هست ولی ما با دید زمینیمون نمیتونیم ببینیمش رفتارو افکارواعماله ما میسازه. شریعتی مرد صدامم مرد فرق ما ادما تو دورانه حیاتمون اونقدر زیاده که همین فرق بدیهی بودن اصول دینمونو که مهمترینش روز حساب رو میسازه ...

24 جوزا 1391 بهناز :
سلام به همه ی دوستان عزیز
به نظر من تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته. تازه هنوز امام زمان ظهور نکرده که دنیا بخواد به همین مفتی ها نابود بشه!!!این آدم از خدا بی خبر هم که اومده جلو جلو پیشگویی کرده که دنیا سال 2012 نابود میشه خبر نداره که وقتی امام زمان بخواد ظهور کنه اتفاقای عجیب و غریبی تو دنیا رخ میده.
من فکر می کنم دیر یا زود آقامون میاد و دنیا رو از این بی عدالتی و جنگ و آشوب نجات میده و پیشگویی این آقا هم بیشتر مربوط به این موضوع میشه.
دوستان نگران هیچ چیز نباشید...
گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
امام زمان میاد و چندین سال حکومت می کنه و بعد از به شهادت رسیدن ایشون هست که جهان آخرت میشه و دنیا نابود میشه... پس پاک باشید و پاک زندگی کنید...

28 جوزا 1391 human :
ba salam..nega konid nabudie zamin dar 21 dec 2012 baraye ensanhaye zood bavar va manfee negar gofte shode ///b aghideye man 21 dec 2012 tamamie ensanhayi k be in mozu iman darand az bein miran va dar vaghe dar in tarikh baraye koreye zamin etefaghi nemiofte ama baraye ensanhaye sost bavar bishak etefaghati miofte k tamameshun ro az bein mibare va jahani bashokooh mimune va ensanhaye mosbat andeesho ba iman........ba tashakor az hamegee

26 جوزا 1391 احمد :
ایا بزودی جنگی در دنیا رخ خواهد داد؟

27 جوزا 1391 مصطفی :
البته می دونم که هیچی نمیشه
امید وارم سال ها به خوشی و خوبی این زمین بچرخه
بابا ما جوونا آرزو داریم

27 جوزا 1391 بهناز :
ایشااله که اتفاق نمیفته . من تازه دارم از زندگیم لذت میبرم...

27 جوزا 1391 پدرام :
سلام خسته نباشيد يعني نوستر داموس حرف مفت زده من كه كلي خوشهال بودم كه دنيا ميخواد نابود بشه انسان جنبه زندگي رو كره ي زمين رو نداره همه چيز رو براي خودش ميخواد و حيوانات ديگه براش مهم نيستند خدا كنه اگه يه موقع آدماي روي زمين مردن قبلش آدم فضايي ها حيوانات را از اين كره ي خاكي خارج كنند حيف اون سگ هاي كوچولوي بامزه نيست كه از بين برن ممنون از سايت خوبتون.

27 جوزا 1391 منتظر :
سلام
دوستان عزیز . تا مهدی موعود نیاد هیچ اتفاقی نمیافته ! یا ممکنه زمینه ای برای ظهور باشه ! در هر صورت کسی بی علت نمیمیره .
یه ضرب المثل قدیمی میگه کلاه خودمونو بگیریم باد نبره ;)

29 جوزا 1391 سامان :
هر کس باور نکنه خره. خربن اره خر. باید بمیرین.

31 جوزا 1391 fardina :
سلام:واقعن ای خبر دروغ است؟خداراشکر...

2 سرطان 1391 ناشناس :
آیـــا شــما بــه روح اعــتــقــاد داریــن؟؟؟؟!!!:)

2 سرطان 1391 nassim :
داخل همه ی کتاب های پیش بینی آینده درباره نابود شدن زمین در سال2012گفته شده بعدشم نوسترا داموس همه ی پیش بینی هاش اتفاق افتاده من امیدوارم پیش بینی آخرش هم اتفاق بیفته

3 سرطان 1391 سما :
به نظر من این همه دروغ محض است اگر قرار باشد که دنیا نابود شود با ظهور امام آخر الزمان اتفاق می افتد و با برپا شدن قیامت دنیا از میان می رود نه با پیشگویی های قوم مایا
من برای تمام کسانی که در این بخش نظر نوشته اند می گویم که با پیش گویی هایی قوم مایا وقت خود را تلف نسازند و با نوشتن نظریات شان باعث نگرانی و پریشانی بی مورد دیگران هم نشوند.

3 سرطان 1391 سجاد :
من این چیز ها را باور ندارم ولی من نوشته ی پایان زمین را ببینم چک ولقدش میکنم

6 سرطان 1391 شهاب :
آخه چرا همین جوری بزرگش میکننین ؟؟ تف روی اون آقایی که تا به حال روی رياقرآن رو ندیده و اومده میگه تو قران از سیاه چاله حرف زده و از پایان دنیا و .... . ای تف . تف . تف . درضمن آخه شما چرا حرف رو بزرگش میکنید ؟؟؟؟؟؟؟ این مصاحبه با سازمان ناسا :
ناسا : تا جایی که ما می دانیم، دسامبر 2012 چیزی جز یک زمستان معمولی نخواهد بود. برخلاف نظریه ها و باورهای فراوان در خصوص اتفاقات 2012 دانشمندان ناسا تحقیقات مفصلی انجام دادند و در زیر به تعدادی از سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود پاسخ داده شده است:
سوال: آیا خطری زمین را تهدید می کند؟ بسیاری از سایت ها گفته اند که سال 2012 پایان دنیا خواهد بود.
پاسخ: هیچ اتفاق بعدی در سال 2012 برای زمین نخواهد افتاد. سیاری ما بخوبی 4 میلیارد سال را پیش آمده و دانشمندان هیچ خطری را در رابطه با سال 2012 پیش بینی نمی کنند.
سوال: اصل پیشگویی سال 2012 چیست؟
پاسخ: داستان از جایی شروع شد که سیاره ی احتمالی کشف شده توسط سومری ها به نام نیبیرو به سمت زمین می آید. این حادثه قبلا برای 2003 پیش بینی شده بود، اما وقتی اتفاقی نیفتاد روز آخر به دسامبر 2012 تغییر یافت. بعدها این دو ایده به انتهای چرخه تقویم مایاها رسید که شب یلدای زمستان 2012 است، همان 21 دسامبر 2012.
سوال: آیا تقویم مایاها در دسامبر 2012 پایان می یابد؟
پاسخ: ...

18 سرطان 1391 omid :
امام زمان کیه دیگه

25 سرطان 1391 علی خبره :
در خصوص اینکه در 21/دسامبر/2012 سایه ی ساختمان شیطان پرست ها بر مکه می افتد این غیر ممکن بوده و در آن روز نتنها سایه ی آن ساختمان نخواهد افتاد بلکه احتمال نابودی آن ساختمان به اذن خدا پیشبینی میگردد در سال2012 مردم مصر بر علیه تنتاوی تظاهرات خواهند نمود تنتاوی برکنار و اسرایل در خطر خواهد افتاد اردن و عربستان را موج انقلاب فرا خواهد گرفت شاه عربستان برای از دست ندادن قدرت فضای باز سیاسی را اعلام خواهد نمود. مردم یمن انقلاب خواهند نمود پس از یمن بحرین پیروز خواهد شد .پایگاه آمریکا در بحرین به خطر خواهد افتاد.و بروز تنش در خلیج فارس امری بدیهی پیشبینی می گردد و دولت بشار اسد در سوریه سقوط نخواهد کرد

26 سرطان 1391 هومن :
تا نباشد چیزکی ...
دوستان من در این مورد خیلی خیلی تحقیق کردم. از سایت های خارجی گرفته تا قرآن و انجیل و تورات و سایت های داخلی خودمون. یه نکته هست: نیبیرو وجود داره و هر 3600 سال یکبار وارد منظومه شمسی میشه و از نزدیکترین فاصله نسبت به مدار زمین حرکت میکنه. سال 2012 تا 2014 سالهایی است که این سیاره نزدیک زمین میشه و دور میشه.طی این دو سال ما شاهد شدیدترین اتفاقات جوی مثل سلی، زلزله، آتشفشان سونامیو... این ستاره همون ستاره سرخ رنگ طارق هست که تو قرآن بهش اشاره شده،همون ستاره ای که 7200 سال پیش باعث طوفان نوح شد.اگر الان منابع مختلف این ستاره رو تکذیب میکنند فقط بخاطر جلوگیری از وحشت عمومی هست ولی درعین حال تو خیلی از کشورها در حال ساخت مکان هایی هستن که از اتفاقات سال 2012 درامان باشن. دیگه الان همه میدونیم که گرمای کره زمین بخاطر وجود گازهای گلخانه ای نیست، شدیدترین طوفان ها و آتش سوزی ها در آمریکا داره اتفاق میفته،بخاطر تغییر در سرعت حرکت زمین ساعت جهانی یک ثانیه عقب کشیده میشه و... تا حالا از خودتون پرسیدین چرا همه ی این اتفاقات پشت سر هم داره میفته؟

26 سرطان 1391 ati joon :
سلام... همه ی نظراتو خوندم، اصلا دقت کردین اونایی ک میگن همچین اتفاقی نمیفته بدون هیچ دلیل و مدرکی میگن، چون زیادی داره بهشون خوش میگذره ولی اونایی ک میگن میفته بیشترشون با دلیل و مدرک میگن و ب خودشون زحمت دادن و تحقیق کردن. اصلا خودتون اگه ی نگاه ب این دنیا و وضع اقتصادی و دینی و مذهبی و فرهنگی و اجتماعی و خیلی چیزای دیگه بندازین میفهمین دنیا خودش داره کنفیکون میشه...
بعدشم خوبه خودتون دارین میگین ک قبل از اینکه امام زمان ظهور کنه دو سوم مردم زمین از بین میرن یا اینکه جنگ میشه خوب مگه این اتفاق غیر از اینه؟؟؟
من قبلا ی مستندی تو یکی از شبکه های ماهواره دیدم ک زیرنویس فارسی بود، ک درباره آخرالزمان میگفت ک وقتی فقر و کلاهبرداری و رشوه خواری بچه های نامشروع و ظلم و اینکه مردم پول دوست باشن و اینکه بشر سر ساختن برج ها و آسمون خراش ها با هم رقابت داشته باشن و راحت بتونن از این سر دنیا با اون سر دنیا با هم صحبت کنن ک منظور همین تلفنها و اینترنته و علم بشراونقد پیشرفت کنه و خیلی چیزای دیگه ک یادم نیس اون موقع س ک میشه گفت ما داریم در دوره آخرالزمان سیر میکنیم و شماها اینو خیلی راحت انکار میکنین... خیـــــــلی جالبه!!!

27 سرطان 1391 عباس :
فقط منتظر میمونم ببینم چی میشه

5 اسد 1391 کوروش :
سال 2012 از راه رسید،فکر کنم چند ماهی میشه.
بهتر به جای بحث کردن از این به بعد خوب دقت کنیم.
یا میمونیم یا میمیریم(بودن یا نبودن مسئله این است!!!)

30 سرطان 1391 سیامک :
سلام بابت اطلاعات مفیدتان متشکریم سیامک و فاطمه

4 اسد 1391 اتوسا :
تاوقتي يه سري ادم هستن كه اين اراجيف رو باور مي كنن و دنبالشو ميگيرن اين قدرتاي شرق و غرب هر بلايي مي تونن سرمون بيارن.اره يه سري مراكز از اتفاقاتي قبل از وقوعشون خبر دادن اما پيش گويي نكردن!همه اونا برنامه هاي پيش بيني شده اي بوده همه با اهداف شوم.چرا چشمامونو باز نمي كنيم و اين همه ظلم و بدبختي ومسبباشو نمي شناسيم.
هر اتفاقي كه بيفته بلاي اسماني نيست اين يكي ديگه از نقشه هاي شومشونه

6 اسد 1391 g :
hich kas khoda nist vali vaghan khoshhalam ke chizi gharar nist kharab she

6 اسد 1391 الینا :
من نمیدونم هم خوشحال شدم هم ناراحت ولی ممنون جالب بود

7 اسد 1391 سیما :
بابا این چرت و پرتا چیه؟؟؟واقعا آدم باید احمق باشه که همچین چیزی رو باور کنه.

11 اسد 1391 حامد خان :
2012هم اومد هیجی نشد ولی دنیا بهم ریخت.الان بهونه جدید این ماسون ها ظهور امام تاریکی (حکومت شیطان بر زمین)اینم میاد میره هیچی نمیشه>!!!!!!!!

10 اسد 1391 هر چی میخای صدا کن :
خالی بند ها چطور رویشون میشه توچشم مردم نگاه کنن

13 اسد 1391 نیلوفر :
چی می گی هنوز که 21 دسامبر نشده من میگم احتمال وقوع حادثه در سال 2012 زیاده

16 اسد 1391 مانی :
vaghean vase shoma mardome sadeye iran moteasefam ke
har badi ke miad samte onvar mirid
mardome zod bavare bichare
kar 1kam be dorobareton negah mikardido bejaye inke be
sex faghat fekr konid be etefaghaii ke dorobareton miofte fekr konid
vaghean jaye taasof dare

18 اسد 1391 زهرا :
سلام منم میگم همه چیز دست خداست شاید هم گفته ی مایاها درست باشه وامسال اون اتفاق مهم ظهور امام زمان باشه ایشااله>> اینایی که میگن دنیا نابود میشه به حکیم بودن خدا شک دارن

18 اسد 1391 سیده هدی :
اینو بخونین ایشالله قانع بشیم......
موقع ظهور ی صدای خیلی بلند شنیده میشه و بسته به اینکه تو چقدر دین و ایمان داری یا میری با شیطون یا جز یارای امام زمان...
بعد جنگ میشه و ممکنه تو بمیری و ممکنه زنده بمونی...
آخه مگه ممکنه این همه آدم اومدن و رفتن و وا3ی ظهور آقا دعا کردنو هنوزم همه ماها دعا میکنیم ک آقا بیاد تا همه جا خوب باشه اونوقت همه دعاهامون الکی باشه؟ و در ی روز کل دنیا نابود بشه؟ پس این همه ما توی راهنمایی خوندیم غیبت صغری و غیبت کبری و اینکه آقا الان توی غیبت کبری ب سر میبره همشون الکی بودن؟ پ اگه قراره دنیا توی ی روز نابود بشه جریان313یار امام زمان چیه؟همش الکی بود؟
بچه ها ولی اینا جز اعتقادات و باورها ی 100درصدی ماها مسلموناست ک مدرک درستیشون همون احادیتن و...
بچه ها آخه ممکنه؟؟؟؟
با دیدن ی فیلم یا خوندن ی مطلب زود احساساتی نشین و باور نکنین...
من اینکه باظهور جنگ میشه و کلی آدم می میرن و کلی اتفاق وحشتناک توی دنیا میفته رو رد نمیکنم شما هم رد نکنین اما اگ بخوایم نابودی کل جهان و آدما رو قبول کنیم باید اعتقادامون باید دعاهامون باید غیبت صغری باید 313یار رو بذاریم کنار...
ایشالله هممون جز 313 یار باشیم....
خدا قوت دوستای گلم...

20 اسد 1391 زنگل :
بابا چی شد من میخام رن بگیرم

20 اسد 1391 amir :
fekr mikoni modir nasa migeh zamin nabod misheh ke donya az ham bepasheh hamon tor keh goftan zamin 5 doreh ast va ma alan dakhel 5 doreh hastim

22 اسد 1391 شیدا :
اه حیف شده تازه خوشحال بودم این زندگی به زودی تموم میشه برای همه اونایی که درن زجر میکشن مثه من

23 اسد 1391 جواد :
فکر میکنم تمام دلایل آخر الزمان قابل مشاهده است و دنیا دلیلی نداره بیش از این پیش بره البته همه چیز به خدا بستگی داره ولی 2012 که اونا یاد میکنند واسه ما شیعیان ظهوره دنیا به پایان نمیرسه ولی جنگ عظیمی خواهد رخ داد لازم نیست سیاره چیزی یا طوفان خورشیدی رخ بده خودمون با 2 تا موشک میتونیم نصف زمین رو نابود کنیم پس بترسید از خدا بترسید. امام زمان وقتی ظهور میکونه که دنیا یک پارچه بشه آیا اتفاقاتی که در لبنان و مصر سوریه داره میوفته واستون دلیل محکمی نیست آره ظهور نزدیکه منو شما باید کلامون رو بندازیم هوا خدا رو شکر کنیم خیلی ها تو این دنیا دارن هر روز آرزوی مرگ می کنند خدا تاقط رنج بنده هاشو نداره.
یا مهدی

23 اسد 1391 mehrdad :
be nazare man bahse ye godrat dar miune godrate zehn hame dar ye lahze be ye chiz fekr konan on chiz etefag miyofte maghze ensan mesle mobayl ferekans hayi dare ke age hame dar ye ane vahed be un chiz fekr konan etefag miyofte ke alanam zehne hame dargire in masalast ertebatat ongade gavi shode ke be gushe madare pire manam reside ke mikhad in tori beshe va in masale yezare negaran konandas hame dar ye lahze be ye chiz fekr konan? onam nabudiye donyae

26 اسد 1391 ابراهیم :
من یکی احتمال میدم این اتفاق رخ بدهد چون در حدیثی از یک امام شنیدم که برای ظهور امام زمان باید یک سوم مردم جهان بر اثر عوامل طبیعی از بین بروند بر اساس و مطالعاتی که داشتم دنیا رو به ظهور قایم ال محمد هست

25 اسد 1391 APE :
پس امام زمان چی؟نه به این راحتی ها دنبا نابود نمیشه.حتی اگر یک روز از دنیا باقی مانده باشد خداوند انقدر ان روز را طولانی میکند تا امام زمان بیاید اللهم عجل الولیک الفرج

28 اسد 1391 ف :
شانس مارو باش گفتیم اخیش راحت شدیم میمیریم نخیر هم باید زندگی کنیم .

29 اسد 1391 هانیه :
موضوعات جالبی مطرح شده بود من از بچگی عاشق این بودم که درمورد جهان بیرون از زمین یا اینده ی جهان و ...اطلاعاتی داشته باشم.ولی مطالبتون زیادی خیالیه و با عقل جور درنمیاد معمولامطالب علمی کاملا با عقل جوردرمیاد

1 سنبله 1391 یسس :
خدا شفاتون بده !

7 سنبله 1391 روژینا صدیق :
من 12 ساله هستم و خیلی دوست داشتم که در همین بچگی نابود شدن دنیا را ببینم ولی حالا نمی شه من خیلی راجعبهش تحقیق کرده بودم ولی جایی ننوشته بود دنیا تموم نمی شه حالا که در یوتیوب فیلم رو دیدیم باورم شد از سایت بسیار خوبی که دارین ممنونم .

7 سنبله 1391 منتظد :
چندین سال اینا برنامه گذاشتن برای سال 2012 تا بگن ما حقیقیم و تقریبا موفق شدن با کمک تبلیغات و هالوود وتحولات اخیر منطقه خاور میانه سفر نامزدهای ریاسیت جمهور امریکا به اسراییل مراسم رقص های بخصوص در سال2011وخبلی نشانه های دیگه یهودیان تا بازم سر مردم دنبا شیره بمال مثلابگن شیطان جلوبلاهایو گدفت ....یا ممکن تا اخر سال 2012 به ایران حمله بشه ولی من به عنوان یه شعیه معتقد مولا علی به شما میگم اینها فقط کذب حق فقط الله است بس.

8 سنبله 1391 حسن :
اگه راست میگید با مدرک اثبات کنید

10 سنبله 1391 reza :
به نظر من همش دروغگه اگه هم راست باشه چه بهتره

3 سنبله 1391 هادی :
سیاره X یا نیبیرو
علت بسیاری از تغییرات دما و اتمسفری چند وقته و همچنین فعالیت اتشفشانی سیاره ای است با اسم
– UB – 3132003
که گویا با وارد شدن ونزدیک شدن به مدار های سیارات دیگر و زمین این جرم اسمانی است که بسیاری از این رخداد ها اتفاق افتادند سیاره ای که در متون کهن به اسم نیبیرو.مردوخ. نمسیس .سیاره خدا .و…نام گزاری شده است
در 31 اکتبر 2003 عکــسی هایی از این سیاره توسط تلسکوپ 48 اینچ پالومار گرفته شد اما فاصله این سیاره آن‌چنان زیاد بود که حرکت آن در پس‌زمینه ستارگان تا سال 2005 که داده‌های مربوط به این شیء دوباره مورد بررسی قرار گرفت مشاهده نشددرژانویه سال 2005 میلادی دانشمندانی
Michael .
E. Brown, Chad Trujillo, David L. Rabinovitz
عکــسها ودادهای مربوط به این اکتشاف را مورد بررسی قرار دادند که موجب کشف قمری برای این سیاره شد این قمر دیسنومیا نام دارد
سیاره اریس یا نیبیرو هر 3600ساله یکبار وارد مدار می شود و باعث تغییرات اب و هوایی فعالیت هایی در سطح پوسته زمین میشود برای مثال میتواند باعث جابجایی در مسیر گلف استریم شود یا به طور کامل پس ازاب شدن یخ های قطب ازبین برود و سپس قسمت اعظم شمال غرب اروپا و شمال تا شرق امریکا یخ بزند
7200 سال پیش همزمان با برهه ای از تاریخ که احتمال می دهیم طوفان نوح در ان زمان رخ داده باشد تغییرات یکباره ...

13 سنبله 1391 علیرضا :
سلام.تمام این چیزا که در سال 2012 جهان از بین میره.حرفه مفته.من تو یه مقاله خوندم که جهان در سال 7012 از بین میره.نه در سال 2012!

13 سنبله 1391 روح جنمی :
انشالا مقدمات قیامت درست میشه ماهم قیامت میبینیم

15 سنبله 1391 شیرین :
سلام.خسته نباشید.
متن سایتتون خوب بود مرسی خیال خیلی هاروراحت کردید.
اما نظرخودم من همه ی این ادعاهای پوچ رومیذارم به حسابی ابرقدرتهای دنیا که اینقدر هم تو رسانه هاشون رو این ادعا تاکید دارن اما به نقل از صحبت شما چرا خودشونم با خیال راحت دارن زندگیشونو میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
مطمئنا اگه قرار بود اتفاقی بیفته تو (قران مجید)خودمون اشاره ای شده بودمثل فروپاشی برج های 2قلو!
بازم مرسی و به امیدسرافرازی روزافزونتون.

18 سنبله 1391 عارفه :
وقتي آرزوي بد ميكنيد مثل از بين رفتن زمين خواهشا بجاي ديگران آرزو نكنيد هر كي آرزو داره دنيا از بين بره خودشو از بين ببره زندگي با تمام سختي ها و تلخي هاش زيباست و من دوست ندارم شاهد مرگ عزيزام باشم خدا با ماست

19 سنبله 1391 کامران :
واقعا آدم از دیدن این همه آدم زودباور کف می کنه. دست کم حداقل سود این ماجرا برای بعضی از سازمانها ساخت فیلم 2012 بود که کلی فروش کردنو کلی به ریش ما خندیدن ولی اشکال نداره 1 دسامبر کف زدایی می شه و اونایی که پولارو به جیب زدن میرن پی عشق حالشون و ما میریم پی پیض بینی یا پیضگویی بعدی!!!

19 سنبله 1391 فرزین :
http://omidfardaa.mihanblog.com/
farzin632@gmail.com

19 سنبله 1391 یه دوست :
دوستان عزیز شاید واقعیت داشته باشه شاید نداشته باشه ولی اگه فیلم 2012 رو دیده باشید این اتفاق از آمریکا شروع میشه و به آسیا میرسه اما فقط به ژاپن و چین و هند میرسه و بعد تموم میشه و حدود یک سوم از مردم زنده میمونن.این خیلی مسخرست چون اگه زمین قرار باشه نابود شه اگه جهان قرار باشه نابود شه و همه ی انسنها از بین برن کل زمین باید نابود شه کل انسان ها باید نابود شن نه اینکه تعدادی از انسان ها زنده بمونن.ما خدا رو داریم پس نباید به پیشگوییه مایا ایمان داشته باشیم.

20 سنبله 1391 زهرا ن :
سلام خجالت بکشین به حکیم بودن خدا هم شک دارین من 21سالمه گرجه خیلی بدبختی توزندهگیم دارم اما بازم نمیخام دنیا تموم شه اخه من هنوز خوشی های دنیا به اندازه شما هاندیدم میخام زنده بمونم ببینم راسته میگن دنیا همش رو یه پاشنه نمیگرده هرکس اینو خوند مدیونه برام دعا نکنه

20 سنبله 1391 ستاره :
من می خوام گیم اور شم- من زندگانیرو دوست دارم هنوز از چشمم نیفتاده!!!

20 سنبله 1391 فاطیما :
این شایعات رو بزارین کنار اگه سال 2012 دنیا نابود شه پس امام زمان(عج)کی ظهور میکنه؟با توجه به این که هیچ کس هم نمیتونه بگه اماممون کی میاد.بارها از این خبرا شنیدیم که زمین میخواد نابود شه اما همشون مزخرفی چند نبودن.از کجا میدونین شاید فرصت طلبا می خوان این شایعاتو درست کنن که مردم تو این مدت کوتاه تا 21 دسامبر هر کاری هر گناهی می خوان بکنن تا دنیا رو به گند بکشن البته این ساده ترین توتئه هست شاید پست فطرتا می خوان اعتقادات دینی ما رو زیر سوال ببرن

23 سنبله 1391 رویا :
والاه چی بگم من جایی خونده بودم ناسا قراره کره زمین رو کمی دورتر منتقل کنه به خاطر خورشیدوشهاب سنگ نظر شما چیه ؟

30 سنبله 1391 رضا قلي :
خيلي دوس داشتم نابود شه حداقل از اين همه گروني و بدبختي راحت ميشديم

26 سنبله 1391 alireza :
عالیه یعنی منم فرصت لذت بردن از زندگی رو دارم پس باید فکر مرگ تو سن نوجوانی رو بندازم دور

26 سنبله 1391 به تو چه؟ :
دو سال قبل می گفتن 2011 تموم میشه حالا چی شد ما که زنده ایم ؟ جوونا برین خوش باشین مختونو با این حرفا خراب نکنین قیامت دست خداست و هیچ انسانی نمی تونه زمانشو یگه

27 سنبله 1391 غزل :
حرفتونو باور نمیکنم چون خودم از منابع بسیار معتبر جهانی تحقیق کردم و میدونم که حتما این اتفاق میوفته خوبه اگه حتی یه نگاه به تقویم امسالم بندازین میفهمید که چه جوری تو یه روز هم شب یلداس هم جمعه هم 21 دسامبر هم اول زمستون که پایان تاریخ 9000 ساله ی زرتشته اگه قانع نشدید بازم بگم ؟ قران بخونی میفهمی که نشونه هاش همون نشونیایی که ناسا داره راجع به اون سیاره X یابه قول شما نیبرو میده. اینا همه از لحاظ نجومی اثبات شده من نمیدونم این شخصیت شایدم خیالی اینارو از کجا میگه؟

27 سنبله 1391 عمو قناد :
بچه ها با کلی مدرک اومدم.
این لینک صدای نیبیرو که داره به ما نزدیک میشه.
http://www.youtube.com/watch?v=0KSc0XnF1AY&feature=related
http://www.jb.man.ac.uk/~pulsar/Education/Sounds/sounds.html
توی قران از نیبیرو به اسم طارق نام برده شده و صدای صیحه ایجاد میکنه.(صدای گوش خراش)
بین سال 2012 و 2014 اتفاقات وحشتناکی میوفته که خیلی ها میمرن ولی نه همه(من زنده میمونم !)
از جمله اتفاقات
فعالیت ابر اتشفشانهای یلوستون در وسط قاره ی امریکا شمالی و اتشفشانهای تابورا در اندونزی هستش.
دوستای گلم که وجود نیبیرو را انکار میکنن باید بگم با گوگل اسکای این سیاره پیدا شده و قابل رسد.تاثیری که این سیاره بر ما میذاره زلزله های مهیب و سیل و زیر اب رفتن بیشتر خشکی هاست.برای فهم بیشتر به این ادرس برید.
http://saramomeni.blogfa.com/post-198.aspx
به امید پایانی سریع و اغازی طولانی

27 سنبله 1391 NASHENAS:) :
سلام
21 دسامبر 2012 معادله 16 آذر1391
اين تاريخ وقايعه
مسلمونا اگه اعتقادتون درست باشه ميفهمين كه نابودي معني نداره
احدي نميتونه بگه چنددهه يا چندسال ديگه دنيا ميپكه:)
اين تاريخو پيشگويي فيلمو اينا بحثايي سياسي فلسفي دارن...
نظره من براينه كه احتمال داره اتفقايي پيش بياد يا بلايه آسماني كه همه نگاها به اونه كه بايد فقط تماشا كردو برا امامون دعا كرد
شايد ديگه وقتي نمونده باشه پس تا دير نشده بخودتون برسين!
نه اينكه بشيني ببيني جذابيت پايانه دنيا كي پيش مياد:)
يا حق

28 سنبله 1391 فری :
ما منتظر نابودی بشریت تا این قوم بزهکار و نابودگر از صفحه گیتی پاک بشود

29 سنبله 1391 سیدحسن حسینی از یزد. شهر مهردشت :
باسلام من خودم به سایت ناسا رفتم اما هرچه گشتم جیزی درمورد اینکه زمین نابود میشه یا درسال 2012 اتفاق خاصی رخ بده نبود بخدا قسم اینا همش دروغه خودتون برید به سایت ناسا میفهمید مگه شما خدا روقبول ندارید برای چه به این خرافات گوش میکنید خداوند وبیامبران وامامان گفتند کسی جز خداوند از قیامت واخرالزمان خبری نداره من اینقدر تحقیق و بررسی کردم که اخرش رسیدم به بن بست و این حرفهارو همه از دانشمندان علما و مرکز تحقیقاتی ناسا رد کرده اند و خود دراوردی هست.من خودم یکی از کارکنان اخبار 2030شبکه دو ایران هستم ودر بخش وبگردی کار میکنم باتشکر سید حسن حسینی .

29 سنبله 1391 فیروزه :
من اعتقاددارم تاامام زمان (عج)ظهورنكن وحكومت نكن قيامت نميشه وهيچ اتفاقي نميفته...خداكنه امام زمان ظهوركنه...
دنياوقتي نابودميشه كه همه ي دخترامثل مردابشن ومردامثل دخترا...وكسي به بدرومادرش احترام نذاروضورشون نكن....اين شايعات فقط باعث ترس مردم ميشه البته اين حرف باعث ميشه كه مردم به خدانزديكتربشن به نفع ماست بس ...
ب------ااااااوووووورررر نكنيد!!!

29 سنبله 1391 saeed :
به نظر من اول دی حتما یه اتفاق مهم برای بشریت می اوفته اون از تقویم مابا تون از توتراداموس تازه ناسا هم هم قبول کرده فقط خدا کنه یه اتفاق بیوفته دنبا تموم نشه حالا بایدمنتظر بمونیم ببینیم چی میشه

30 سنبله 1391 مجید :
سلام به همه به نظر من دنیا تموم نمیشه ولی یه اتفاق خیلی مهم در 21 دسامبر 2012 میوفته

31 سنبله 1391 محدثه :
هرچی خدا بخاد همون میشه

31 سنبله 1391 سحر :
هر کسی که به خدا ایمان کامل داشته یاشه از این چیزا و از این خبرا (نابودیه زمین) نمیترسه فقط این خداست که از اینده ی همه چیز با خبره همینو بس.

19 ميزان 1391 محمدمهدی :
خوب بود خوشم اومد

19 ميزان 1391 علی :
خیلی خوب و جالبه که میشه نظر آدمهای متفاوت با طرز تفکرهای متفاوت رو یکجا دید!!!!!
اصلا اندیشه و دانش ما درحدی نیست که بخوایم نظر بدیم
اینکه واقعا این اتفاق میفته یانه برای هیچکس مشخص نیست
نه میشه رد کرد نه میشه قبول کرد. متاسفانه اینترنت شده دنیای سفسطه و دروغ. هیچ منبع صحیح و قابل اعتمادی بدور از سیاستهای یک جانبه و منفعت گرانه نمیشه پیدا کرد. البته نظرم کلی هست و جسارت به مطالب سایت نیست.
من بشخصه 2سال پیگیر این مسئله بودم و نظرات و تحلبلهای موافق و مخالف زیادی رو دیدم که اغلب مستند و با دلایل تقریبا منطقی بودن ولی با این حال نمیتونم بگم این داستان درسته یا نه. گرچه دلایل زیادی برای اثباتش هست ولی صددرصد نیست. قوم مایا از تفکرات پیچیده ای برخوردار بودن، تقویم مایایی مثه قرآنه و نباید بسادگی ردش کرد. با این حال باید منتظر بود و دید. ولی شخصا امیدوارم این اتفاق بیفته و شاهد دنیای جدید با ابعاد جدید باشیم. 3روز خاموشی تغیرات گسترده ای بوجود میاره البته واسه ما جهان سومیها هیچ فرقی نمیکنه.

13 ميزان 1391 حسام :
سلام به همه دوستان عزیز
هر کسی نظر شخصی واعتقادات وسلایق خاص خودشو داره و تو این بحث شرکت کرده.من به نوبه خودم به تمام اظهار نظر ها احترام میذارم به جز چند تا که به نظر بقیه بی احترامی کردند.
من میخوام یک مطلبی رو بگم که بین این چند صدتا نظر ندیدم.توی قران گفته شده که قوم یا گروهی نابود نمیشه مگر اینکه خودشون بخوان و خودشون خودشونو نابود کنند.یعنی به عبارتی دستی دستی خودشو نابود میکنه.تو جای دیگه خونده بودم که پلنگی از شرق و شیر پیری از غرب برای جنگ با همدیگر بلند میشن و جنگ تا حدی بالا میگیره که انسان ها تا زانو توی خون فرو میرن البته این عبارت که تا زانو تو خون میرن یک استعاره از کشت و کشتار زیاد این رو گفتم که بعدا بعضی از دوستان اعلمشو نکنن.منظور از نابودی نابودی زمین تنها نیست"منظور وقوع جنگ جهانی سوم هستش.جنگی که از سالیان پیش هم احتمال وقوعش بود.توی این جنگ هم شیر و هم پلنگ کشته میشن ولی عدهای باقی میمونن که دنیای جدید رو با هزاران هزار مشکل پیش رو خواهند داشت.امریکا با ساختن اون فیلم فقط خواست ذهن مردم رو برای نابودی انسان ها اماده کنه و باری تحریف افکار عمومی دست روی نابودی مردم توسط نابودی کره زمین گذاشت در حالیکه نابودی انسانها با جنگ و خونریزی و کمبود غذا و شیوع بیماری های جدید رخ ...

3 ميزان 1391 محمد :
اسرار جهان را نه تو داني و نه من

3 ميزان 1391 سپهر :
من دوست دارم تموم شه سریع این دنیا ولی اونایی که میگید هیچی نمیشه و خدا رو قبول دارین پس یعنی امام زمانم ظهور نمیکنه بالاخره روزی میاد امام زمان ظهور کنه و اون روز شاید همین 21 دسامبر باشه از کجا معلوم اخه ولی تموم شه اون دنیا هم میشه زندگی کرد من 13 سالمه و ارزو هم کلی دارم ولی خب اون دنیام میشه زندگی کرد:D

19 ميزان 1391 nazi :
سلام به نظر من همه ی این پیش بینی ها چرته!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟چون همون طوری که خدا تو قران گفته قراره امام زمان ظهور کنه 40سال حکومت کنه حالا بعدش هرچی میخواد بشه بشه!هرچیه امسال زمین نابود نمیشه اگه به حرف خدا اعتقاد دارید نگران هیچی نباشید

14 ميزان 1391 بابک :
چنین پیشگویی هایی شبیه فالند که هر که هر طور دلش بخواد می تونه برداشت کنه.پس بیایید دنیایی بدون جنگ و خونریزی و پر از صلح و صفا را برای هم پیشگویی کنیم که با توجه به افزایش دانش و آگاهی بشر آرزویی قابل دستیابی است.

14 ميزان 1391 elham :
اکه میشه عکسهای بیشتری بزارید

4 ميزان 1391 فاطمه :
سلام من به خدا اميد دارم.انشالله يه اتفاق خوب ميوفته هيچكس هم اسيبي نميبينه.من خيلي ارزو دارم هنوز بيايد همه دعاكنيم كه اتفاق خوب بيوفته و جهان از وضع الانش بهتر شه

4 ميزان 1391 رظا :
هممون رکب خوردیم دمشون گرم اون چهرهای پشت پرده که اینقده خوب کارشونو بلدنو استادانه مهرهارو جابه جها میکنن... .

5 ميزان 1391 محمد صادق :
به نظر شما چنین اتفاقی اکه زمین نابود میشه رخ میده اگه بشه چی میشه خیلی با حاله همه میمیریم.

6 ميزان 1391 مهران :
اخیرا در تحقیقاتم مشخص شده که نقطه شروع مرگ و میر کیهانی از شهر ملک اندی (ملکان) در آذربایجانشرقی است. آخه می گویند مردم اش خیلی ظالم اند. نمی دونم چرا این حرف رو می زنند در این مورد نظر بدهید.

6 ميزان 1391 benamin :
خیالمو راحت کردی
من یه پرندم
آرزو دارم
......
مرسی داداش

8 ميزان 1391 ایذا :
سلام من هنوز دندونام درنیومده بود میگفتن تهران زلزله میاد اگه شما زلزله رو دیدین 20012 رو هم میبینین خدا لعنت کنه این نوسترادامسیو که مردمو اسکول کرده

11 ميزان 1391 فریبا :
نظرمن اینه ،بجای که بشینیم درمورد این حرفا گوش بدیم یه خورده به رفتارامون فکر کنیم چون یه روزی دنیا به آخر میرسه حالا چه نسل ما یا نسل های بداز ما که مربوط به ماهم میشه .
اینومن مطمئن هستم که هیچ کس نمی تونه پیشگویی کنه در مورد آینده
"به امید روزی که همه ما رها بشیم از این کره خاکی "

11 ميزان 1391 رضا نمازی از رشت :
بچه ها من دوست ندارم بمیرم قراره زندگی کنم بچه دار شم پدربزرگ شم اگه خدای نکرده حقیقت داشته بهتره بدون درد رنج از دنیا بریم اگه دنیا نابود نشد که چه بهتر زندگی میکنم یا حق

11 ميزان 1391 حماد :
ولی به نطر من 2012 واقیی است و دنیا نابود میشود

11 ميزان 1391 Ryan :
Other amount retin-a micro coupon 2012 and it is necessary to facilitate a certain experience.

11 ميزان 1391 الی :
به نظر من زندگی مجموعه ی حوادث و اتفاقاته و اینکه یک سری پیش بینی ها وجود داره و به وقوع می پیونده یا نه اصلا مهم نیست...مهم اینه که ما یاد بگیریم تحت هر شرایطی زندگی کنیم و به زندگی و اطرافیانمو و همه ی آدمها عشق بورزیم این راز زندگیه و هر کس به معنای واقعی به این راز رسید برنده است حالا اگر زمین قراره دوره ی جدیدی رو تجربه کنه و ما هم در این تجربه سهیم شدیم باز هم با محبت و مکم به همنوع اون رو ادامه میدیم...به عقیده ی من خدا ما رو آفریده که به عمق مفهوم عشق برسیم و همین و بس...

11 ميزان 1391 mahan :
من که امیدوارم این اتفاق بیوفته !تا دنیا از این کثیفتر و مسخره تر نشده ! کلا ما الانشم مردگی میکنیم نه زندگی ! صبح تا شب سگ دو زدن آخرشم هیچی ...پس بهتر که هرچه زودتر این زندگی نکبتی که واسمون ساختن تموم شه بره پی کارش

18 ميزان 1391 محمد :
ایا اتفاق 3 تا 5 دی ماه 1391 راسته که میگن سه روز جهان تاریک میشه؟و هرکس بترسد میمیرد؟
لطفا زود جوابشو بهم بدین.اگرم امکانش هست جوابو تو وبلاگم هم بزارید ممنون میشم

16 ميزان 1391 مصطفی :
اینو همه میدونید که افکار به سمت این داستان با قدرت خواصی در حرکته و در مورد قدرت ذهن تردید نکنید که میشه فکر کرد که این داستان پایه دروغ داره ولی ذهن افراد رو داره برای ساختن رویدادی آماده میکنه دنیا حرکات تکراری زیادی داره اینو که همه میدونند یعنی خشکسالی وقتی آمد دیگه بعد چند ساله دیگه خبری ازش نبوده یعنی دایناسور ها و آدمهای غار نشسنو کی از بین برد شهاب سنگی که باعث یه قیامت برای اونا شد رو میشه انکار کرد به نظر منه مسلمان ایرانی زاده رشد فکری من با اون آدم غار نشین یکیه یعنی من از اون سر ترم اون آدم ی که تونست با موجودات به اون عزمت زندگی کنه یکیم فرقی بین من اون نسیت بسا که اون قدرتش بیشتر و راحتیش در اون زمون کمتر اون نمیتونست فکر کنه بابا بی خیال برو حالشو ببر چون میدونه از خونش بیاد بیرون باید مراقبه همه چی باشه ما در بهشت خیال اون زندگی میکنیم ولی چه میدونه اینچا الان جهنم بیش نیست اونم نه بخاطر خوبیاش بلکه بخاطر آدمای که قدرت مالی گرفتن مستنداتی هست که بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکا دارند پناهگاه درست میکنند اونم نه برای 2012 بلکه برای جنگ آخر شما فکر میکنید اگه ایران با اسرائیل وارد جنگ بشه جنگ آخر نمیتونه باشه اینو بدونید که قطعا همینطوره اون نامردا اگه زورشون نرسه از سلاح اتمی استفاده ...

16 ميزان 1391 محمد دهقان :
با این حساب زمین 3روز به تاریکی فرو خواهد رفت

17 ميزان 1391 afsane :
ادم نمیتونه قضاوت کنه چراکه هیچکی نمیتونه اینده رو پیش بینی کنه میگن حضرت محمد(ص) نتونسته اینده خودشو پیش بینی کنه چه کنه ادمای عادی... از ته دل دوست دارم که باور نکنم و بگم همه اش مسخره و بیخوده اما وقتی یاد اون موضوع چندسال پیش برخوردهواپیمابه برج بود گفتند اونم مایاها پیش بینی کرده بود و درست هم از اب در اومده بود پس قطعا 2012 هم واقعیت دارد اون طور که میگن میشه شب یلدا این اتفاق می افتد و چ وحشتناکه خدای من ... خیلی وحشتناکه که خودت بفهمی چ موقعی میمیری

18 ميزان 1391 فرهاد :
کاش دنیا خراب شه قبل اینکه قیمت دلار به ده هزار تومان برسه

18 ميزان 1391 Ethan :
I've got a very weak signal desyrel buy 24) Absences ± Please see below for information on absences from the rotation sites:

19 ميزان 1391 Addison :
I'm in a band generic lexapro issues When filling prescriptions/orders for a recipient who is restricted to a primary provider

11 عقرب 1391 یاشار :
من نمی خوام به این زودی ها بمیرم.من هنوز 15سال دارم و می خاهم زندگی کنم.کاش این شایعات دروغ باشد.

21 ميزان 1391 پیشگو :
از نظر من هم 21 دسامبر 2012 پایان جهان نیست بعد از 21 دسامبر سال 2012 جهان وارد یک عرصه جدیدی میشه چیزهای کشف واختراع خواهد شد که به بشر کمکهای زیادی خواهدکردچون سال 2013 سال مار هست و سال مار سال علم و فن اوری خواهد بود.

18 عقرب 1391 شیوا :
سلام به نظر من ما خیلی خوش شانسیم چون قراره پدیده ای رو ببینیم که تا حالا تجره نشده و شایددیگه تجربه نشه به نظرم ما وقتی این پدیده رو واسه نسل های بعد تعریف کنیم اونا هم به ما در مورد خوش شانسیمون حق میدن

11 عقرب 1391 الهه16 :
واقعا که همتون احمقید که این شایعه هارو ازاولشم باور کردید{البته من الان که دارم اینو میگم شباهم از ترس این که راست باشه تاصبح خوابم نمیبره}والان که دارم اینو مینویسم فقط یک ماه و بیست روز مونده به بیت و یک دسامبر که اخر شه

23 ميزان 1391 مجتبي :
هيچ كسي نميتونه آينده رو پيش بيني كنه چي ميشه حتي ماياها آينده رو فقط خداوند متعال ميداند كه خود پديد آورنده اين جهان هست بس اينها همش پيشگويي و چرت پرت از طرف صهيونيسيم هستش كه كافر هستن

24 ميزان 1391 حانیه :
به نظر من همه چیز دست خداست اینا همش چرنده اگه خدا بخواد همین الانشم در عرض 1ثانیه میتونه همه چی رو نابود کنه به هر حال گوشتونو با این مضخرفات پر نکنین ادم که با دیدن یه فیلمو چند تا مستند و سخنرانی که نباید تحت تاثیر قرار بگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............

24 ميزان 1391 غلام نبی ساغر پور :
به نظرم اگر در همچون حوادث سرنوشت وتکلیف انسا نها در روی کره زمین معلوم نشود خودبخواهیم یانه ماخودرا از بین خواهیم برد یعنی عوامل چون.
1- رشدجمیعت در جهان که اگر تصمیم درمورد رشد نفوس در روی زمین گرفته نشودفکر میکنم بفرن دیگر نخواهد رسید که همچون کرم پیله در هر وجب از زمین ده نفر خواهیم خوابید.
2- پیشرفت تخنیک ووسایل عصری وارامی بشر از لحاظ فزیکی وضعیف شدن نسل بشر.
3- کمبود مواد غذای وتغیر وضعیت جوی ذوب شدن یخچالهای زمین(قطب شمال)وتاثیرات ناگوار ان بالای انسانهای که به همچون وضعیت جوی زندگی مینمایند.
4- متقاعد بودن به دستورات ونظریات دینی الغبب عندالله انچه در مورد ادیان اسمانی نظر داده اند.
اینها وده ها نظریه دیگر درمورد انهدام ودمیدن صور اسرافیل حتما روزی ته روزی بحقیقت میپوندد اما پیشگوی دقیق وخودرا دانا جلوه دادن با نوشتن دو جلد کدام وتسخیر سیاره های خورد وکوچک که همسایه با زمین هستند بنظرم بسیار قدم های ابتدای است که بشر تا هنوز برداشته وفکر نمیکنم نظر به استعداد ناچیز وظرفیا کم که دارد موفق شود راز این گیتی واسرار انرا پیدا نماید وامکان ان فکر نمیکنم در وجود بشر وجود داشته باشد .
در قرون قبلی انسانها از راه معنویات وبدون وسایل مادی فزیکی موفقیتهای زیادی را از راز فضا بدست اوردند با ما ها ...

24 ميزان 1391 آسیای :
با توجه به شرایط فعلی که پیش میره حتی اگه واقعیتم نداشته باشه
یکی میاد تو اون تاریخ یه بمب میفرسته رو سر ایران اون موقع خودش میشه آخر دنیا.

25 ميزان 1391 سامیار :
کاش دنیا نابود بشه تا ما از شر مدرسه و کار راحت بشیم

12 عقرب 1391 morteza :
به سلامتیه هر چی محقق و دانشمند زحمت کشه...

25 ميزان 1391 amir :
هشدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هشدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شمارش معکوس برای آغاز نابودی دنیا زورتر از موئد پیش بینی!
هر کاری داری زودتر تمومش کن بشین منتظر باش!
الانه که همه چی بترکه...
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
دییین...طبقه همکف

25 ميزان 1391 پوران :
هیچکس جز خدا نمیتونه اتفاقها رو بدونه اون قوم مایا که میگن اسکلل تشریف داشتن

27 ميزان 1391 دجال :
زمین 2012 با غرب خورشید و با نگاه خیره بر فراز اسمان و نامید در سه روز متوالی با جزر کش کردن تاوان شوم بشر به پایان خواهد رسید باشد که با نابودی به هیچ بپیوندیم و از دنیای مادی غرل الود رهایی یابیم.

27 ميزان 1391 سارينا :
خدارو شكر كه اخر زمان نيست من يه عالمه آرزو دارم مگه ميشه همينجوري بميرم

27 ميزان 1391 نيكا :
خب پس خدارو شكر . با خيال راحت به زندگيمون ادامه ميديم . من هنوز كلي آرزوها دارم ...
اميدوارم بعد از اين قضيه همه ي مردم بهتر زندگي كنن.

12 عقرب 1391 ژيمان :
ميتركه حالشو ميبريم ايشالا ميشه

30 ميزان 1391 حمید :
قرار انتخابات ایران جنگ داخلی بشه و بعد جنگ که همه اینها در2013رخمیده مثل 2000که 2001 برجا رو زدن آماده جنگ بشیدق

1 عقرب 1391 پرویز :
نوستراداموس
نوستر آداموس کیست؟(برای اینکه این ارسال طولانی تر نشود علاقه مندانی که دوست دارند نوستراداموس بهتر بشناسند به اینجا رجوع کنید)
و اما پیش گویی های او در رابطه با اخر الزمان :
بر فرض این که پیش گویی های نوستراداموس را درست بدانیم
متوجه می شویم که این پیش گویی ها با ایات قران کریم تطابق دارند
شاید او می خواسته یهودیان را با زبان خودش از وجود آینده ی شومشان آگاه سازد...
«شاهزاده عرب، مریخ، خورشید، ناهید، شیر، حکومت کلیسا را از طریق دریا از پای در خواهد آورد، از جانب ایران (پرشیا) بیش از یک میلیون پرهیزگار به بیزانس و مصر، به سوی شمال هجوم خواهند آورد .» (3)
«از کشور عربی خوشبخت (در منطقه غنی و ثروتمند اعراب) شخصی قدرتمند و مسلط بر شریعت [حضرت] محمد (ص) زاده خواهد شد، اسپانیا را به دردسر انداخته و بر گرانادا (غرناطه) مستولی می شود . از طریق دریا بر مردم نیکوزیا ظفر خواهد یافت . » (4)
«مرد مشرقی از محل استقرار خویش خارج خواهد شد، برای دیدار فرانسه از کوه آپونین خواهد گذشت، از فراز آسمان، از برف ها، دریاها و کوهها گذر خواهد کرد و همگان را با عصایش مضروب خواهد کرد . . .» (5)
ادبیات رمزآلود، واژه ای است که به بهترین نحو می تواند عمق معانی شعرواره های نوسترآداموس را بیان کند; چرا که طبق نظر اغلب مفسران معروف ...

30 ميزان 1391 فرهاد :
خب عزیز من این یه پیش بینیه پیش بینی هم تا اونجا که اطلاع دارین میتونه هم درست از آب در بیاد هم غلط؟؟؟خب مایا یه ادعایی میکنه...مثلا من میگم فردا سیل میاد این یه نظر یا پیش بینیه که من دارم میتونه درست باشه میتونه غلط...

1 عقرب 1391 آلهه :
مطالب خوبی بود ممنون...حالا 2012 تموم نشه بالا خره یه روز تموم میشه

3 عقرب 1391 جمیشد :
دوستان عزیز سلام ! من یک نظر دارم زمانیکه نفس از تن ما بیرون مشیود این همین است که دنیا به آخر میرسد ما مسلمانان باید هر لحضه مرگ را در پیش جشم داشته باشیم اینکه دنیا به آخر میرسد یا نه برای ما فرقی نمیکند باید ما به این فکر باشیم زمانیکه ما ازین دنیا رخت سفر را بسته میکنیم جی توشه در آن دنیا داشته باشیم

4 عقرب 1391 مژگان :
سلام دوستان منهم مثل همه شما خیلی می ترسم از مرگ طبیعی نه از مرگی که با زجر باشد تازه بیشتر به فکر بچه ام شوهر و خانواده ام هستم اما همه ما باید یک چیز را فراموش نکنیم که حتی اگر پیش بینی ناسا و مایاها هم درست باشد اول اینکه ما خدا راداریم که دستش و قدرتش بالاتر از همه اینهاست. دوم اینکه کشور ما کشور امام زمان و ائمه است و از این واقعه اگر در حد 1 درصد احتمال وقوعش باشد، اسیبی به ما نخواهد رسید. و در آخر از همه شما می خواهم ازا همین امروز به زمین و خورشید انرژی مثبت بدهید و با امید خود زمین و خورشید و زمینیان را زنده نگه دارید ما می توانیم با انرژی مثبت که به کائنات می فرستیم اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیافتد از او جلوگیری کنیم. (جملات: خورشید تو که همیشه به زمین زندگی می دادی حالا هم به زمین و زمینیان نامردی نکن و یا زمین حیف هست که تو شکاف بخوری و انسانها را ببلعی تو استراحتگاه ما هستمی بگذار بازهم بر روی زندگی کنیم و از این قبیل انشاء الله که همگی سالم و سربلند در پناه لطف حق زندگی خوب و خوشی داشته باشیم و آخرتی پربار و با دست پر به حضور حضرت حق برویم.

5 عقرب 1391 رضا محمدی :
دوستان سلام من تا حدودی در این زمینه اطلاعات دارم در این که اتفاقات عجیبی از انتهای سال 2012 تا سال 2014 خواهد افتاد شکی نیست اما زمین نابود نمیشه و این نوعی اغراقه اتفاقات هم شامل تغییرات اب و هوایی و سبک شدن هوا و وزش باد های شدید و این گونه تغییراته . من رضا محمدی کارشناسی ارشد هوا فضا

5 عقرب 1391 مهدی :
سلام به همه وبیننده این نظر.
دوستان عزیزان تا کی باید ساده باشیم جایی که به این موضوع فکر کنیم به فکر اینده خوب باشید حالا 2012 یا نابود میشه یا نمیشه به نظر تو چکاری از دستمون برمیاد بی خیال بقیه عمرتو یه زندگی خوب داشته باش به فکر شکم باشو بخواب
وا ری همتون سیاه ایبو

6 عقرب 1391 امين :
من آرزو دارم سال 2012همه چيز نابود شه و از اين زندگي مسخره راحت شيم............اميدوارم

8 عقرب 1391 parisa :
به نظر من هیچکس نمیتونه پیشگویی کنه.ما آدما هر چی که دروغ باشه و بیشتر قبول داریم تا حقیقت.در واقع حقیقت اینه که تاثیرات کاعنات روی زندگی انسان خیلی تاثیر داره و فکر و ذهن انسان میتونه اونارو عوض کنه.من خودم از وقوع این اتفاق میترسم اما مرگو زندگی دست خداس. نمیشه مرگو پیش گویی کرد.الان یک ماه مونده به 21 دسامبر 2012 اما هر چی که بشه مطمئنم خدا بهتر صلاح ما آدما رو میدونه. چه زمین نابود بشه چه نشه بلاخره میمیریم پس چه بهتر که مرگ عزیزامون مصادف با مرگ خودمون باشه.

9 عقرب 1391 مایا :
به نظر من هیچ اتفاقی محال نیست در این دنیا نیروهای مثبت ومنفی با هم در جدالند وانسان در هر لحظه ممکن است که نیست شود پس اگر مرگ را قبول دارید فقط شاهد باشید وتلاش کنید که هر روز را آخرین روز زندگی بدانید وسعی کنید که خود را بیشتر بشناسید و در فاز مثبت وارد شوید تا به خدا نزدیکتر گردید. چرا که همه ما بخشی از آدم وحوا هستیم که زمانی باید به اصل خویش نزد خداوند برگردیم.

10 عقرب 1391 ساينا :
چرا خداوند بعضي از ما انسانها زو تونسته اينقدر احمق بيافرينه!

10 عقرب 1391 MTM :
من نظر خاصی ندارم
فقط خوشحالم که شاید این شایعات باعث بشه بیشتر به خودمون بیایم و به اطرافیانمون بیشتر کمک و محبت کنیم . حالا این حرفا راست باشه یا دروغ از دست من وشما کاری برنمیاد کسی که تا الان دنیارو اداره کرده خوب بلده از این به بعد باهاش چیکار کنه فقط باید بهش اعتماد داشت پیروز وموفق باشید

18 عقرب 1391 منتظر :
امیدوارم تا 43 روز دیگه همه چی تموم بشه.یا مرگ یا سعادت.وگرنه...من یکی که دیگه تح-مل این زندگی لعنتی رو ندارم.خدایا به من رحم کن و اگر هم قرار نیست اتفاقی برای جهان بیفته.من رو خلاصم کن یا هر جور که میدونی خودت نجاتم بده. میدونم که کاربرهایی که نظرم رو ممکنه بخونن ممکنه از حرفهام بدشون بیتاد.ولی به همون خدایی که میپرستید از ششدت درد و مشکلات میترسم که عقلم رو از دست بدم.خدایا خودت هر جور که میدونی در اسرع وقت نجاتم بده الان هشت ساله که منتظر نجاتم.

14 عقرب 1391 فرزاد همتی :
سلام به خوانندگان این سایت من با ساینا موافقم همین/چی دنیا تموم میشه جی میکین بابا

15 عقرب 1391 محمود :
همه این شایعات ریشه سیاسی دارد برخی از دوستان میخواهند با ایش سایعات مردم را نسبت به زندگی دل سرد کنند و وقتی مردم نسبت به زندگی دل سرد شود دیگر امور مملکت برایش ارزش ندارد و این دوستان میخواهند از این اب گل الود ماهی خود را بگیرند مثل امریکا می خواهند مردم را تخلیه مغزی کنند که به هیچ چیزی فکر نکنن الی مردن

15 عقرب 1391 محمود :
در ضمن ای رو هم اضافه کنم که ای اقای داموس خیلی چیز ها رو پیش بینی کرده که هیچ کدوم دلیل علمی ندارن و درست هم از اب در نیامده اند و اگر دقت کرده باشین همه پیشگویی های داموس بعد از این که یک اتفاقی رخ میده منتشر میشه و اون اتفاق رو به این اقا ربط میدن من که میگم همه اینها چرت و پرته من یه چیزی که دلیل علمی نداشته باشه تو کتم نمیره

15 عقرب 1391 نرگس قاسمیان نبیل :
هیچ کس نمیتونه در مورد اینده پیش بینی کنه همه چیز دسست خداست.من که خوشحالم همش دروغ باشه.مرسی از اطلاعات خوبتون.

16 عقرب 1391 علیرضا :
سلام سوره دخان رو چند بار بخونین

16 عقرب 1391 فیصل :
به نظر بنده هیچ تعغیری رونما نخواهد شد.و ای یک دروغ محض خواهد بود

16 عقرب 1391 امین شیرپور :
دلایل این ادعای پایان دنیا بیشتر از آن است که بتوان با همچین دلایلی آن را رد کرد.

17 عقرب 1391 alireza :
اینا همش شایع است

17 عقرب 1391 شادی :
سلام اول اینکه بهتون بگم من خودم شخصا حلال نمیکنم کسی یا کسانیو که باعث این خرافات شدند چون واقعا زجرو عذابی که من در این مورد کشیدم خیلی زیاد بود بعد هم بگم در حال حاضر به هیچ چیز غیر از خدا اعتقاد ندارم و واقعا به نظرم کسی که به قطعیت بیاد بگه در این روز دنیا تموم میشه یه ادمه بی دینو ایمونو خرافاتیه خدایا توکل بر تو

20 عقرب 1391 محمد پوربهنام از تبريز :
من ميگم اين درسته واقعت داره هر كي قبول نداره از ترسش ميگه بايد دنيا نابود بشه؟؟؟؟

20 عقرب 1391 خودم :
اگه زمین نابود بشه چی میشه!!!من و رفقا که کلی میخندیم!!!دوست دارم 10 دقیقه قبل اون لحضه بشینم و در حال خوردن بستنی آهنگ گوش کنم.ولی امیدوارم واقعی باشه چون نمیخوام شرطبندی رو ببازم.

20 عقرب 1391 JAVAD 711 :
سلام به همه دوستان عزیز
21 دسامبر نه اینکه پایان دنیاست ودیگه کل دنیا از بین خواهد رفت اما پدیده ای چون تعویض قطبین زمین و طلوع خورشید از مغرب وبارانهای سیل اسا وفوران ابر اتشفشانها وووو چندان هم به دور از واقعیت نیست.. برداشت شخصی من از این موضوع اینکه از چیزهایی که دانشمندان عصر حاظر وپیشگویی های به عمل آمده رو با احادیث اعمه مطابقت میکنم برایم کمی ترسناک است وکاملا این موضوع رو رد که نمیکنم هیچ بلکه نصبت به این موضوع بی اهمیت نیستم چرا که ما در دوران آخر الزمان زندگی میکنیم وخیلی از این پیشگویی ها توسط ائمه انجام گرفته یادمه بچه که بودم حدود 35 سال قبل که نه اینتر نت بود نه ماهوار وووو مردم آن زمان میگفتند در دوره آخرالزمان و نشانه های ظهور آقا صاحب الزمان (عج ) همینه که خورشید از مغرب طلوع کنه یا اینکه از جمعیت کره زمین از ده نفر یک الی دونفر زنده خواهند مون

20 عقرب 1391 ebadullah :
هیچ کس نمی دانه که دنیاچی وقت به پایان میرسد به جز اللا تعالی

25 عقرب 1391 ali :
خداکنه بشه خیلی دنیای بدی شده خداکنه مثل حضرت نوح بشه خدا ادم خوبارو جمع کنه واقعا بی صبرانه منتظر اون روزم چون خیلی خسته شدم

24 عقرب 1391 وحید :
وعده ما، 20 دسامبر 2012، همینجا

23 عقرب 1391 عمران و حسین و مریم :
الکی قضیه رو جدیش نکنید داستان واسه فراماسوناست که میخوان اذهان و اماده کنند واسه مقاصدشون

22 عقرب 1391 نیما :
سلام کاش واقعا این اتفاق مخصوصا تو ایران بیوفته البته شاید یه سری از دوستان ناراحت بشن ولی بخدا راحت میشیم.کسایی که از مرگ میترسن اگه یکم ف کنن میبینن که تو این مملکت ما چندانم با یه مرده فرق نداریم فقط فرقش اینه که ما متحرکیم!!!ما که دیگه امیدی به نجات از دست این آخوندای حرومزاده نداریمو کاری نمیتونیم بکنیم حداقل اینجوری دنیا از شر این آشغالا پاک میشه!!!! من که سخت منتظر این لحظه ام.

22 عقرب 1391 محمد امین :
واقعا متاسفم برای کسایی رو که این شایعاتو درست کردن خاک تو سرشون

24 عقرب 1391 مهرنوش :
با سلام به تمام زمینیها من که باور نکردم هیچوقت دوست ندارم دنیا به آخر برسه دوست دارم بعد از مردن من زندگی باشه دنیای ما خیلی زیباست ولی کاش قدرش بدونیم

23 عقرب 1391 مصطفی :
بعضی ها چقدر میترسن از اینکه دنیا نابود بشه!!
چقدر به این دنیا و زندگی وابسته اید!
همه باید بمیریم حالا 20-30 سال زودتر یا دیرتر چه فرقی میکنه؟
بهتره به جای اینکه مثل بچه ها از ترسمون همه چی رو دروغ فرض کنیم خودمون رو آماده کنیم که اگه اتفاقی افتاد غافلگیر نشیم.

25 عقرب 1391 کبری :
تا زندگی هست باید زندگی کرد واز آن لذت برد حالا این پیشگویی ویا تخیلات میتواند به ما هشدار دهد مراقب رفتارمان باشیم آنگونه زندگی کنیم که گویی همین حالا خواهیم مرد همانطور که کفته شده مرگ ار رگ گردن به ما نزدیکتر است

25 عقرب 1391 آدم :
منم قبول دارم که همش چرت و پرته
ولی راستشو بخواید یکم پیشگویی های نوستر اداموس گمراهم کرد
ولی بازم سر حرفم هستم
اینا نمیتونن چیزی رو تایین کنن
همین

25 عقرب 1391 ام :
خیالم از بابت زمین راحت شد واقعا که ترسیدم.

25 عقرب 1391 ایستک :
من یه اخبار جدید شنیدم که میگن تا ‍پایان سال2012 یعنی درست تا 3 دی 1391 زمین نابود نمیشه بلکه سه روز 24 ساعت همه جا تاریک وسیاه میشه از این ور هم نبود اب برق و گاز در ایران به وجود میاد من هم تو سایت خوندم حتی یه اخبار هم اینو تایید کرده علت اصلیشم اینه که میگن روی کره زمین یه خال بسیار بزرگ سیاه می افته و باعث این اتفاقات میشه شایدم همون موقع کره زمین نابود شه خدا میدونه ولی باز احتیاط شرط عقله من از الان وسایل مورد نیاز برای اون سه روز رواماده کردم شاید فردا یا ‍پس فردا به هر حال تا 3 دی این اتفاق می افته پس الکی دلتونو خوش نکنین که نه ممکن نیست همه اینها کار خداست هیچ چیزی برای خدا ناممکن نیست پس از الان به فک اب و گاز وروشناییتون باشین عزیزان

28 عقرب 1391 سما :
خدایا خودت مصلحتمونو بهتر میدونی , خدایا از سر تقصیراتمون بگذر. خدایا پناه میبریم بر خودت...
ولا حوله ولا قوته الا بالله العلی و العظیم

28 عقرب 1391 شیرین :
من که از اول به این شایعات اعتقاد نداشتم.فقط خدا میدونه کی دنیا نابود میشه

28 عقرب 1391 mona -urmiye :
be nazaram kheyli jalebe donya ro kharab mikonan bad misazan bad tamir mikonan asan malume chi kar mikonan ?

26 عقرب 1391 mohammadreza :
عالی ولی باید عالی تر باشه

27 عقرب 1391 رويا :
بالاخره قراره دنياتموم بشه چ 35 روز ديگه چ هزار سال ديگه عمر مفيد انسان ك تا40 ساله من 20 سالمه اون 20 سالم فداي سرم زودتر تموم بشه چي داره ك وابستش باشم. ولي مطمئنم پايان دنيا نيس ماوارد ي دوره جديدي ميشيم.منكه نميترسم اگه دنيافرداهم نابود بشه.بچه ها بالاخره جنگ ميشه توكشورماهم .الان ياهمه جا جنگه يا سيل و زلزله وطوفان بالاخره دنيا ي روز ب پايان ميرسه پس سعي كنيم از عمرمون مفيد استفاده كنيم حتي اگه ي روز مونده باشه ب پاين دنيا

2 قوس 1391 شبنم :
من از یه جا شنیدم که قراره دنیا وارد یه دوره جدید بشه. تاریخشم میشه 1/1/1
البته من شخصا خودم باور ندارم دنیا قراره نابود بشه ولی معتقدم که یه اتفاقی می افته!
حالا چه اتفاقی....فقط خدا می دونه!

2 قوس 1391 پوپک :
درود ما فکر می کنیم تمام این دوستان که نظر داده اندداستان حضرت نوح را نشنیده اند سوال اینجاست که ایاانها دروغ می گفتندومردم ان زمان هم انها رامسخره نمی کردن ایازمان ان فرا نرسیده که از تاریخ درس بگیریم وایادر قران نیز از روز قیامت صحبت نشده وپرسش اخر انسانهایی که الان در روی زمین زندگی می کنند همین طور برای ابد رها هستنندکه گناه کنند ومجازات نشوند؟

3 قوس 1391 اسماعیل :
آلان دیگه چیزی به دسمامبر 2012 نمونده . خداکنه راست باشه و حداقل ما از این همه ظلم و بی عدالتی راحت باشین ما هم بمیریم اونایی که خون مردم و تو شیشه کردن و می مکن هم بمیرن .

3 قوس 1391 كاپيتان :
من كه اولش شنيدم منو برق گرفت. خيلي تحقيق كردم . ولي ميدونم نمي افته اين اتفاق اگه هم بيوفته خب دست خداست ديگه يا ميريم بهشت يا جهنم بالاخره يروز بايد بميريم ديگه اگه اينجوري بميريم مثل فيلم ها ميشه واي عاشقشم .بابا بيخيال . فقط دعا كنيد امام زمانمان هرچي زود تر ظهور كنه به اين شايعات گوش ندين

4 قوس 1391 shahin :
kojast un ruz khodaya!zud biyayad!dige khaste shodeim az khaste shodan

5 قوس 1391 مجتبی :
دوستان اگه همه ی این شایعات درست بود و حیات به پایان برسه چی؟؟
سپهر من
سودابه ی من
دوستتون دارم
خدایا به تو پناه میبرم ما را ببخش

5 قوس 1391 niloofar :
kheli maskharas bkhoda,ye ja migam maya ras mige baz ye j migan na maya khodesham mokhalefe ye ghabile dg ras mige,yki nis bege b ina shoma mage pesarkhale maya hasti k inghad motmaeni?charande hame ina baba,10 sal dg migan 2024 !badesham tu har dorei byd y seri harfao bzanan va matrah konan o tu tv pakhsh konan ta mardom bavar konan va sargarm shan,inaa hamash vas sargarmie mardome

5 قوس 1391 سارا :
از اينكه فهميدم تموم نميشه از صميم قلب ناراحتمولي خوشحالم برا اونايي كه تموم شدن دنيا كابوس زندگيشون بود

22 قوس 1391 سحر :
همه مثل همن هیچکس مستثنی نیس.بیاسن به همدیگه آرامش بدیم.خدا هوای بنده هاشو داره.

22 قوس 1391 سحر :
همه مثل همن هیچکس مستثنی نیس.بیاسن به همدیگه آرامش بدیم.خدا هوای بنده هاشو داره.

22 قوس 1391 فریدون شکیب :
به نظر من اینهاهم دروغ معز است چون غیر از خدا وند ج هیچ کس نمیفهمد که یک ساعت بعد چه اتفاق میافته دوستان عزیزم اگر واقع به خداوندج اتقاد دارید همچین فکر های غلط وبه معنی را نکنید چون تاخداوند ج نخواد برگ هم از درخت به زمین نمیافته در آخر ازشما دوستان تشکر میکنم

22 قوس 1391 paiman :
به شهر ما این اتفاق افتاده

22 قوس 1391 هستی :
سلام واییی من میترسم همین الانشم هوا خیلی طوفانیه یعنی نمیفهمید خدا کنه بیاد چون ما امتحان ترممون داره شروع میشه دعا کنین بیاد تورو خدا من 1 دبیرستانم

22 قوس 1391 مریم :
اونایی که اینو باور کردن میشه بگن خدا چیکارست این وسط؟ بجای این حرفا برید ببینید تو قران چی نوشته.اگه اینجوری باشه یعنی امام زمان هیچ؟؟؟یعنی ظهور حضرت مسیح هیچ؟؟؟ واقعاکه متاسفم خدا و قران رو ول کردید چسبیدین به شایعه.

22 قوس 1391 محمد :
ما میمیریم

22 قوس 1391 مریم :
کاشکی این نظریه راست باشه بس نیست از دست این ملت مسخره راحت می شیم من که از خدامه

22 قوس 1391 یک آدم خوب :
مردم حوصله هاشون سر میره شایعه میسازن تا به خریت هم دیگر بخندد

22 قوس 1391 مرتضی :
اولا .اگه قرار زمین قبل از آمدن امام زمین نابود بشه پس امامان و124 هزار پیغمبر و قرآن بی کار بودن بشینن در باره ی ظهور واین که دوباره حضرت محمد باز خواهد گشت وحکومت خواهند کرد وهمچنین حضرت علی(ع)وامام حسن مجتبی(ع)وامام حسین(ع)که برروی زمین حکومت خواهند کرد بعدا قیامت خواهد شود و وضع زمین آشفته خواهد شد.هنوز هیچ کدام از این ها اتفاق نیفتاده زمین نابود میشود ؟

22 قوس 1391 ma*** :
سلام..ازین اطلاعات خوبی که دادین ممنونم...حالا یه مدرک دارم که به هم کلاسیم ثابت کنم همه ی این حرفا دروغ بوده...واقعا ممنون

22 قوس 1391 علی :
من تازه به زندگی امیدوار شدم بابا اینا همش دروغه

22 قوس 1391 behnam :
به نظره من که واقعیته و اتفاق میفته ولی هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد پس منتظر میمونیم.

22 قوس 1391 مجید :
دوستان عزیز 10سالی هست که تحقیق میکنم.دردروغگویی ناسا شک نکنید.واتیکان هم مثل اون.بی نظمی هایی درحال وقوع است .که سبب تغییر بعد3به4زمین است.ولی پایان دنیانه

23 قوس 1391 مهدی :
سلام دوستان عزیز.
ببینین اینکه زمین نابود نمیشه و قیامت نمیشه تا امام زمان بید درسته ولی در کدوم آیه قرآن یا کتاب آسمانی یا حدیث و روایت معصوم داریم که هنگام ظهور امام زمان (عج) همه چیز حالت طبیعی دارد و یا زمین مثل الان است؟مگر ما نمیگیم که در هنگام ظهور همه سلاح های جنگ افزارهای انسان ها از کجا خواهد افتاد؟!اما اینکه این اتفاق چطور خواهد افتاد رو کی میدونه؟!؟! در هر حال خداوند بهترین یاری کنندگان است ÷س چه بهتر است که در هر غم و شادی به او ÷ناه ببریم.

22 قوس 1391 shiva :
سلام یه روز از دنیا میریم پس چرا باید نگران وناراحت باشیم یا تو سال 2012 یا سال دیگه طوری زندکی کن که همیشه راحت باشی واز کارات خجالت نکشی

22 قوس 1391 مجید :
خیالم راحت شد درسته آدم از فردای خودش خبر نداره ولی من هزار تا آرزو دارم مهم ترینشم اینه که 2 ماه دیگه عروسیمه

22 قوس 1391 ghazalrashidi :
من اخر نفهمیدم قراره اتفاقی بیفته یا نه . اگر نیفتاد که نیفتاد . اگر افتاد ای کاش ما هم بتونیم جان جدید بعد از ان را ببینیم و اگر قرار باشه همه بمیریم من از مرگ ترس ندارم

22 قوس 1391 کودک :
لطفا بس کنید

22 قوس 1391 علی :
سلام به تمام انسانهای دنیادیروز کذشت دیروز را نمی توانی بهبیاری امروز هدیه است فردایک رازاست یک رازکسی جوزخدانمی داندچه میشوداکربه خداایمان داری بی خیال شو

22 قوس 1391 فرزاد :
باسلام من نظرمن این که انسان با ایمان از مردن نمی ترسه بااین همه وسایل پیشرفته یک دقیقه قبل نمی تواند زلزله را پیشکوی کند چطور دنیا را پیش کوی می کند چطورمیتواند کروهمایاانسانهای بی کناه را زندزنده قربانی می کردن بجای تمام شدن دنیاپیش کوی می کند زلزله را پیشکوی می کردن فردا یک راز است کسی نمیداند چه میشودفرزاد از قزلگچی استان اذربایجان

22 قوس 1391 لاله :
من موافقم كه دنيا تمام نميشه اما هر 26000سال جابه جايي قطبين زمين رو داريم كه بر اثر حركت تقديمي زمين به وجود مياد.اين حركت حركت محور زمين به دور خودش است محور زمين بهدور خود مي چرخد اما طي سالهاي زياد تا 26000سال اين محور مانند محور فرفرهاي كه در حال ايستادن از حركت است دايما"حول دايره ي بزرگتري مي چرخد تا سر انجام زمين به صورت افقي روي مدار خود مي غلتد..سپس همين روند تا جابه جايي قطبين اتفاق مي افتد.پس جا به جا يي قطب ها امكان پذير است اما زمان زيادي ماندهاست.دش الان و نه حتي سال هاي ايندهاي كه بتوانيم شاهد ان باشيم.اين ادعاها شبه علم هستند و چون ردي از علم در انها ديده مي شود مردم انرا ميپذيرند!

23 قوس 1391 آرزو :
همه چی دست خداست اگه بخواد همين الانم ميتونه به زندگيه هممون پايان بده. پس بهتره به جای اين همه نگرانی به خدا توکل کنيم چرا که خدا الرحم الراحمينه! پس بايد زندگی کنىم طوری که هر لحظه ممکنه بميريم

23 قوس 1391 مهدی :
خیلی برا من ایرانی جالبه اگه قراره نابود بشم با تکنولوژی عقب تر کل جهان نابود میشم
فکرشو بکن اونا رو یه آدم فضایی با کلاس نابود کنه منو یه بچه بسیجی یا جنتی یا شایدم سلطان محمود!!!!!!!
مثل خیلی از هم وطنام که با پراید نابود شدن ولی خارجیا با ماشینای مدل بالا
بهر حال ما ایرانیا بهتره خودمونو درگیر نکنیم که حتی عزراییل هم تحریممون میکنه ومیگه تو مردن خود کفا بشید وخودتون بمیرید

29 قوس 1391 زهره :
به نام ایزد یکتا سلام د ر قرآن پایان دنیا را خدا میداند.در سوره های احزاب, ملک ونازعات بخوانید.ولی در سوره دخان آیه9 و10 خداوند فرموده است درآسمان برای عذاب کافران دودی پدید آید/اشکار آن دودآسمانی مردم را احاطه کند.در ضمن تا ظهور امام زمان حضرت حجت قائم(عج)نرسد. دنیا به پایان نمی رسد.این امید که گفته امام زمان کیه ؟ برایت متاسفم امید برو مطالعه کن چی حالیته؟

29 قوس 1391 ارسلان :
مردن حقه اما خدایا بذار من با عشقم عروسی کنم بعد عروسی پسر عمومو ببینم وبعد بمیرم ////// یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟

29 قوس 1391 مهدی :
آقا مجید شما دلیل بیار که چرا باد دنیا تموم بشه.
تو گیجی

29 قوس 1391 محمد :
تو رو خدا یکم عاقلانه تر فکر کنید من فقط 15 سالمه از همه این چیزا هم خبر دارم خیلی هم تحقیق کردم اینا همش کار فراماسوناست مستند ظهور رو نگاه کنید همه چیزو میفهمید. اینا میخوان تو دنیا نظم نوین جهانی خودشونو راه بندازن تو این مستند ببینید با تلوزیون چجوری مغز مردمو کنترل میکنند

29 قوس 1391 عبدالواحد مجنونی :
به نظر من اینکه دنیا یک روزی خراب میشه واقعیت داره ولی فکر نکنم علم بشر به حدی باشد که بتواند پایان دنیا را پیش بینی کند

29 قوس 1391 saeed :
سلام این حرفا همش دروغ فقط یک موشت ادم شیطان پرست این حرفا رومیزنن واینکه تا اقا امام زمان نیاد هیچ اتفاقی رخ نمیده خیالتون راحت

29 قوس 1391 yasin :
من میگم بد نیست مطلب هایی هم درباره ی قوم مایا بنویسید من میگم حتی 1% اگر احتمالش باشه باید بررسی شود

29 قوس 1391 پریسا :
خواهشناردش نکنین بذارین بمیریم راحت شیم ازدست این زندگی

29 قوس 1391 نوید :
همه اینا دروغه و برنامه صهیونیسمه از هموطنان خوبم میخوام که این چرت و پرتا باور نکنند...........

29 قوس 1391 هیچکس :
حالا دنیا هم تموم نشد، نشد. حداقل ایران تموم بشه...

29 قوس 1391 ایوب :
سلام دوستان من به نظر من که هیچ اتفاقی نمیافته به جز یک قعطی برق بعد برام هم خیلی جالبه که تو این یه مورد ایرانیها زیاد خودشونا درگیر نکردند یا از مرگ هراسان نیستند من میگم یه جورایی به خاطر این سختی هایت که دارند میکشند خدایی کجا دیده بودی که یه جوون 20 ساله طالب مرگ باشه واقعا تاسف باره ، این بنده خداها این روسی ها که نفری 150 ملیون تومان میدهند برای یک شب که 60 متر زیر زمین بمونند معلومه خیلی جونشونا دوست دارند ولی در کل ما که هیچ چیزی نداریم از دست بدیم پس خیالمون راحته دیگه حد اقل دغدغه مردن نداریم....هه هه هه هه دوستان هر کسی موافقه با حرفهام pm بذاره در موردش بای دوستان.

29 قوس 1391 زهرا :
شما ها خجالت نمی کشین؟؟؟؟
مثلا شما مسلمون هستین.
خوب می دونین تا امام زمان ظهور نکنن دنیا تموم نمیشه.
واقعا براتون متاسفم.
مخصوصا برای کسانی که ارزوی مرگ می کنن.
آخه نیست خیلی پاک و بی گناهن....

30 قوس 1391 MAMAD ONLINE :
salam khedmate hstan bebakhshid age finglishe chon man farsie pcm paride man ham dost dashtam nazari bedam o faqat begam ke khodavand faqat midone chi mishe na nostra damos na nasa na hich kase dg faqat khodavand

30 قوس 1391 الناز :
ساعت 6صبح 1دی سال91 به سلامتی دنیا واخرت بزن کف قشنگرو

1 جدي 1391 علی :
امروز 21 دسامبر هیچیم نشد

1 جدي 1391 کیمیا :
سلام.........من میخوام دنیاتموم شه!چراناساردکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من سیرم اززندگی بزارین تموم بشه خو.....به اندازه کافی گناهکاریم بایدبازم گناه کنیم دست ازسرمون بردارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباداشتیم حال میکردیم اح خدااین ناسارونابودکنه

1 جدي 1391 نسترن :
سلام.واقعا ازتون ممنونم كه به من و خانواده ارامش داديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 جدي 1391 عادل :
باسلام به دوستان.اگه قرار باشه دنیا نابود شه پس تکلیف امام زمان چی میشه یا باید قران و پیامبران دروغ باشه یا این شایعات که من مطمینم اینا همش شایعه هست

1 جدي 1391 خوب :
21 دسامبر شد ولی نشد

1 جدي 1391 مصطفی :
ایناهمش شایعه است فقط خدا میدونه.................................................و...

1 جدي 1391 سعید :
همتون دروغگویینننننننننننننن اههههههههههههه
امروز 1 دی 1391 مصادف با 21 دسامبر 2012 است خدا بگم چکارتون کنه همه ی مردمو گذاشتین سر کار
خاک بر سر آدم دروغگو

1 جدي 1391 امید به زندگی :
نظرات بسیار متنوع بود،کاش اقا زودتر بیاد تا جهان رو پر از نور کند،این همه ناامیدی جوان ها یکی از دلایل ظهور اقاست

1 جدي 1391 نیلوفر :
پس چرا دنیا تموم نشد؟امروز مگه 21دسامر نیست؟ازهمون اولشم معلوم بود کس شعره.

1 جدي 1391 احمد :
دیدید که دروغ بود و هیچی اتفاق نیافتاد.

1 جدي 1391 پیمان :
به نام خدا سلام به شما یکی از دوستان به نام خانم زهره نظر جالبی دادند کاملا موافقم .

1 جدي 1391 ماریا :
امروز جمعه است شاید این جمعه امام زمان عج بیاید. جهان هم نابود شد شد .جهان یک روزی نابود می شود ولی نمی توان فهمید کی نابود می شود

1 جدي 1391 شيما :
man ke migam marg haghe ama inke bebini che balai mikhad saret biyad vahshatnake.dar zemn ma hame be zohur emame zaman eteghad darim,ta zamani ke emamemun zohur nakone in donya nabud nemishe.toro khoda alaki jav nadin,man mitarsam daste khodamam nis :(

1 جدي 1391 شيما :
مردن حقه،اما اينكه ببينيم يه عالمه بلا قراره سرمون بياد خوب وحشتناكه.در ضمن ما همه به امام زمان اعتقاد داريم،تا اماممون ظهور نكنه اين كره هم نابود نميشه.اما در كل من خيلى ميترسم ‏:‏(‏

13 جدي 1391 باران_سقز :
اخیییییییییییییش خدایا خیلی ممنون ولی به نظر من هیچکوم از چیز هایی که میگید حقیقت نداره حتی ظهور امام زمان ......چند روز پیش مسافرت بودیم از یه شهری رد میشدیم که همه ی خونه ها از شب تا صبح در خونه شونو باز میذاشتند که نکنه امام زمان ظهور کنه......اخه این شیعه ها دیگه چجور ادمایی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همیشه خدارو باید شکر کنم که سنی هستم

2 جدي 1391 محمدرضا :
درود بر شما
دوستان گرامی یادتون نره هر جا که اسم فرانسه و انگلیس باشه فتنه و دروغ و فساد هم دنبالش هستش . اینها همه دروغ پردازی های اوناس برای سرکیسه کردن مردم دنیا . اگه انسان عقل داشته باشه و پیرو علم باشه میدونه که منظومه شمسی مثل یک ساعت اتوماتیک کار میکنه و به این سادگی از بین نمیره و انرژی و نیروی خودش رو هم از خودش تامین میکنه . ایرانی ها همیشه مردمانی باهوش و دلیر بوده اند و این یاوه گویی های غرب رو باور ندارند.
بدرود

2 جدي 1391 وحید :
اونهایی که گفتند اتفاق می افته الان چه پاسخی دارند ؟

10 جدي 1391 mohamad :
این پیام امروز اومد منم بهش عمل کردم.. بخونش این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست............ 20 روز دیگه منتظر معجزه باش

3 جدي 1391 سارا :
اول سلام؛ بعدش متاسفم برای کساییکه انقد ساده هستند دیدید دنیا تموم نشد ضایع شدید‏!‏ حالا برید دنبال زندگیتون

4 جدي 1391 mobina :
خدا رو شکر که هیچ اتفاقی نیفتاد

6 جدي 1391 سیمین :
21 دسامبر 2012 شد و دنیا به اخر نرسید،
حیف شد نتونستیم از این زندگی اجباری راحت بشیم.

30 دلو 1392 فاطمه :
بهنظر من که خیلی خوبه که همه چی هنوز سر جاشه . دعا می کنم این زمین و زندگی حالا حالاها باقی بمونه . من عاشق زندگیم !!!

23 عقرب 1394 a girl :
خداروشکر! آخیش... من میخوام هنوز زندگی کنم چون واقعا دارم از زندگیم لذت میبرم... دوست ندارم همه ی خوش هام تو یه لحظه نابود شه...

فرم نظردهي :

لطفا نظرات خود را به زبان دري نوشته و ارسال کنيد، نوشته هايي که دري خوانده شود ولي با حروف انگليسي تايپ شده باشد حذف ميشود.

به سایت انجمن نجوم افغانستان خوش آمدید

رمز عبور را فراموش کرده ام
صدها کهکشان تازه در اولین تصویر تلسکوپ میرکت

تلسکوپ رادیویی میرکت در اولین تصویر خود از آسمان هزار و سیصد کهکشان را شناسایی ...

استخراج از سیارک ها

شهاب سنگ ها و دیگر اجسامی که در فضا وجود دارند برخلاف ظاهر بی روح شان شاید مخزن ...

گذر عطارد از مقابل خورشید

دوشنبه هفته آینده دوست داران آسمان زیبای افغانستان شاهد گذر عطارد از مقابل ...

جوایز مسابقه ساعت های آفتابی اهدا شد

جوایز مسابقه ساعت های آفتابی اهدا شد. این مسابقه که برای اولین بار در لیسه عالی ...

» آرشيف خبرها
هفت راز بزرگ مشتری

مشتری بزرگترین سیاره منظومه شمسی، پنهان شده در پشت هزاران معما است. سفینه فضایی ...

ده نکته درباره سیاه چاله ها که شما نمی دانید

اگر از علاقه مندان به فلم های علمی تخیلی و یا نجوم و فزیک باشید، حتما نام سیاه چاله ...

بارش الماس

بر روی کره زمین ما با شرایط مختلف آب و هوایی آشنایی داریم. گاهی ابری، گاهی بارش و ...

رازهای درون سیاره ی سرخ

سیاره ها هم مثل انسان ها هستند، چیزی که در بیرون بروز می دهند می تواند نشانه ی ...

» آرشيف مقاله ها
قوانین مسابقه نجات تخم مرغ

به عنوان یکی از اعضای انجمن نجوم و کسی که در دانشگاه فزیک خوانده، همیشه دوست داشتم ...

مسابقه موشک های آبی

یکبار دیگر برای اولین بار انجمن نجوم افغانستان مسابقه موشک های آبی را در مکتب ...

فصل پائیز آغاز شد

اگر از دست روزهای گرم و طولانی تابستان خسته شده اید، پس خوشحال باشید که پائیز فرا ...

دلیل تابش خورشید

دمای بسیار بالا در داخل ستاره هایی مانند خورشید باعث تجزیه شدن اتم به ذرات خردتر ...

» آرشيف آموزش